Şimdi Ara

Teledünya Cihazını Normal Cable Receiver Olarak Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Site içindeki evimde, sitenin dijital tv yayını var. Duvardaki tv prizinde uydu yayınları ve d-smart içerikli bir sisteminin yayını bulunuyor. Bu yayını izlemek için televizyonumda maalesef olmayan DVB-C desteği gerekiyor. Teledünya aboneliğimden kalan Next HC-12 cihazı, sıradan bir dvb-c alıcı olarak kullanma şansım var mıdır?

• daha önce konu geçmişti
    sanırım kullanabilirsiniz butür yayınlar için üretilen bir cihaz
  • Takıp da kanal araması yapınca hiçbir kanalı bulamıyor ama dvb-c destekli tv getirip evde denediğimde tüm kanalları tv buluyor. Bu cihaza özel bir yazılım mı atmak lazım, bilemedim. Dediğiniz konuyu bulmaya çalışıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki bir ip ucu verir. Geçen sene Teledünya'nın eski HD alıcısını ayarlayıp açık kanalları seyretmiştim. Sanırım parametreleri manuel girmiştim. Modülasyonu farklıydı diye hatırlıyorum. Cihazı artık kullanmadığım için kontrol edemiyorum. Seyredebildiğiniz televizyondan parametreleri alıp alıcıya elle girmeyi deneyin. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@y@

Takıp da kanal araması yapınca hiçbir kanalı bulamıyor ama dvb-c destekli tv getirip evde denediğimde tüm kanalları tv buluyor. Bu cihaza özel bir yazılım mı atmak lazım, bilemedim. Dediğiniz konuyu bulmaya çalışıyorum...

tv de hangi parametrelerde buluyorsanız o frekansları next cihazınızda da arama yaparak bulması lazım bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.