Şimdi Ara

Teldat Profesyonel 3g router kurulumu yapmak yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Turkcell kurumsaldan Teldat H1+ adlı 3g modem aldım yani modeme sim kartı takıyoruz 3g ve ethernet üzerinden bize internet erişimi sağlıyor fakat modem bugün elime ulaştı ve şimdiye kadar hiç böyle bi modem görmemiştim hiçbir şekilde modem arayüzüne ulaşamadım yanında çıkan cd de doğru düzgün hiçbir veri yok sitesinde veri yok ürünleri Türkiyeye bircom getiriyormuş onlarda 150$ istiyorlar kurulum için lütfen bana yardımcı olun

Teldat H1+ Bircom

http://www.teldat.com/en/page.php?cnt_id=3G-celluar-broadband-routers-HDSPA-HDUPA

http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/Sayfalar/VINN-3G-MultiModem-Kampanyasi.aspx

http://www.turkcell.com.tr/DeviceDocumentLibrary/bireysel/Diger/H1+_Datasheet.pdf

• Usta 3g bağlantısı zaten adam gibi yok.İmkanın varsa başka seçeneklere yönel hemen.Rivada dağın başında baz istasyonundan çekiyorum 4mbit anca geliyor.Benden başka kimse yok zaten köyün nüfusu toplasan 300 en fazla 5-6 kişi 3g kullanıyordur.(Benim bildiğim hiç kullanan yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In God We Trust -- 23 Kasım 2012; 22:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil Mühendisi

Usta 3g bağlantısı zaten adam gibi yok.İmkanın varsa başka seçeneklere yönel hemen.Rivada dağın başında baz istasyonundan çekiyorum 4mbit anca geliyor.Benden başka kimse yok zaten köyün nüfusu toplasan 300 en fazla 5-6 kişi 3g kullanıyordur.(Benim bildiğim hiç kullanan yok)

Dagin basinda 4mbit buldun da bunuyorsun sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiadam

quote:

Orijinalden alıntı: Dil Mühendisi

Usta 3g bağlantısı zaten adam gibi yok.İmkanın varsa başka seçeneklere yönel hemen.Rivada dağın başında baz istasyonundan çekiyorum 4mbit anca geliyor.Benden başka kimse yok zaten köyün nüfusu toplasan 300 en fazla 5-6 kişi 3g kullanıyordur.(Benim bildiğim hiç kullanan yok)

Dagin basinda 4mbit buldun da bunuyorsun sanirim.

TTnet bağlatsam 16mbit gelecek.Dağın başından maksat kimse yok bağlanan.
  • Bursada turkcell 7mbps raahat veriyor hız yeterli olur heralde de yeni taşındık ev de yeni ttnet veya superonline henuz hizmet vermiyor 3g cekimi de yuksek sıkıntı olmaz ins

Bi şekilde kurucaz bakalım yarın bircomla gorusucem fiyati turkcellden aldim dogru olmayabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arayüzü olmaması mümkün diil.
    illaki bir arayüzü vardır.
    network işlerinden anlayan biri teamviever ile yardımcı olabilir sana.
  • Ben teldat 3g h1 + kullaniyorum arayuz malesef bu modemlerde yok.
    Putty adli telnet programi ile kullaniyorsun.
    İlk kurulumda com to ethernet kablosu ile console portundan telnet ile kuruyorsun.
    Eger sikintin devam ediyorsa uzaktan ya da kargo ile gonderirsen 75 tl ye kurarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 TL'ye kurarim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.