Şimdi Ara

Teknosadan aldigim sifir ipad mini retina da vuruk var,ne yapilabilir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimkinin ipad yazısının üstündede ezik var
     Teknosadan aldigim sifir ipad mini retina da vuruk var,ne yapilabilir?
  • Teknosa forum bornova magazasina gittim degisim icin ellerinde sadece tesir kaldigini agoradaki magazada stok oldugunu ordan degisim yapabilecegimi solediler agoraya gittim darbeli oldugu icin degistiremiyceklerini internet deposuna gondermem gerektigini soylediler ord musteri hizmetlerini aradim yarim saat konustum papagan gibi ayni seyi soyluyorlar kayit olusturdum yarin aricaklar 2 magazayida sikayet ettim birdaha teknosadan pil bile almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 16 Aralık 2014; 20:51:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Teknosa forum bornova magazasina gittim degisim icin ellerinde sadece tesir kaldigini agoradaki magazada stok oldugunu ordan degisim yapabilecegimi solediler agoraya gittim darbeli oldugu icin degistiremiyceklerini internet deposuna gondermem gerektigini soylediler ord musteri hizmetlerini aradim yarim saat konustum papagan gibi ayni seyi soyluyorlar kayit olusturdum yarin aricaklar 2 magazayida sikayet ettim birdaha teknosadan pil bile almam.

Magazadan mi satin aldin internetten mi?

Ve bu halde kullanma urunu bence. Yarin kargoyla yolla. Iade ya da degisim talep et.

• .nevermind kullanıcısına yanıt
    İnternetten almistim telefonla aradim sizi aricaz dendi ayrica magazadanda kayit actirdim.

• quote:

İnternetten almistim telefonla aradim sizi aricaz dendi ayrica magazadanda kayit actirdim.

Satisa kadar musteri memnuniyeti cok iyi
    Satistan sonra seni daha tanimiyorlar

• quote:

Benimkininde jelatini sıfır gibiydi ama kutudaki jelatin hafif yırtık ve baya kirliydi herhangi bir mağazaya gidip değişim istiyebiliyormuyuz ne oldu sizin işlem ?

Dışı jiletinlimiydi. Benim düşüncem ezik olayından bahsetmeden memnuniyetsizlikten iade etmen. Tabi ezik çoksa terste tepebilir. Memnuniyetsizlikten iade edilen ürünler tekrar Başkasına gönderiliyor. Internetten alışverişte dezavantaj olan kısmından biride bu. Merak ettiğim dış jiletini nasıl hallettikleri.

• O eziklerin sebebi, şarj adaptörünün fişinin kenarındaki çıkıntısının tabletin arka yüzüne yaptığı baskı yüzünden oluyor.
    Prize giren fişin kenarları biraz çıkık ve bu adaptörlerin fiş kısmını sökmeden kutuya olduğu gibi koyduklarından tabletin arka alt kısmında hafif ezikler oluyor sanıyorum.
    Size defolu gelen iPad'te adaptör iki parça olarak mı geldi? Yoksa fişi adaptöre monte edilmiş olarak mı geldi?
    Ben de ikinci el iPad mini 2 satın aldım, arka kısmında belirsiz iki vuruk izi var. Satan kişi kutudan öyle çıktı deyince pek önemsemedim. Başka bir kusuru olmadığı için öyle kullanıyorum, zaten bir aylık cihaz, sadece üç defa şarj edilmiş.. ios 7.0.4 yüklü olduğu için güncelleme yapmadım, belki ios 8.1.2 de batarya performansı düşer diye düşünüyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koskoca Apple firması adaptörün , ipad kasasına zararını düşünemeyecek mi? İlgisi yok.. Ben de sıfır aldım Teknosa kampanyasından hiçbir eziklik yok. adaptörü zaten fişe geçmiş olarak tek parça geliyor.
    Bu ezik olayı ya fabrika çıkışlı üretim hatası ya da Teknosa müşteriden iade ürünü sıfır diye göndermiş...
  • Ipad Mini Retina adaptörü tek parç geldi Teknosa' dan, çiziksiz, tertemiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ipad Mini Retina adaptörü tek parç geldi Teknosa' dan, çiziksiz, tertemiz

yine sallamaya başladın
  • hocam bende almayı düşünüyordum fiyatlara bakıyım dedim bütün sitelerde 850 falan teknosada 750 idi görünce çok şaşırdım bende teknosa nasıl böyle şeyler yapar dedim, alan çoğu kişinin sorunu var. sorunlu ürünlermiş demekki yaptıkları çok büyük bir ayıp kampanya yapıyoruz diye insanları kandırmaları . bunu duytuktan sonra teknosadan hiçbirşey almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

yine sallamaya başladın

Troll bu .. Bunda iphone 6 plus var iphone 6 var 5S var 5 var.. Macbook Pro var Air var iPad 2 , 3 4 , Air , Air2 var.. Olmayan yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

quote:

quote:

yine sallamaya başladın

Troll bu .. Bunda iphone 6 plus var iphone 6 var 5S var 5 var.. Macbook Pro var Air var iPad 2 , 3 4 , Air , Air2 var.. Olmayan yok...

Aynen
    Gecen de araba almisti

• Bazen her şeyi Apple satsın her şeyin garantisini Apple versin istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

quote:

quote:

yine sallamaya başladın

Aynen
    Gecen de araba almisti

Teknosadan aldigim sifir ipad mini retina da vuruk var,ne yapilabilir?

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    sağ elin nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

sağ elin nerede?

telefonu tutuyor :)

• adam resmi koymuş helal sallıyor diyenlere iyi cevap

• full teknoloji Tuvrena

• arkadaşlar bilginiz olsun aldığınız ürünü 10 iş günü içinde satışın iptalini isteye bilirsiniz sorunluysa. başıma geldi için söylüyorum tüketici mahkemesi mi heyetimi işte ne ise baş vurdugumda direk gidin elden satış iptali isteyin dediler yapmasalar ptt yada kargoyla başvurun resmi bi belge olsun elnizde onuda kabul etmedilermi gelin başvurun direk ücret idadesi alın faiiziyle dediler ve niketim aldımda
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.