Şimdi Ara

TEKNOSADA STAJ YAPMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri öğrencisiyim ms office programları bilgisi istiyorlar sizce nasıl geçer ücretten yana fazla bir beklentim yok çok yormasın yeter sizce değermi bakıyorum başka yer yok okulda yardımcı olmuyor

birde benim günlük saatim 8 , 8 den fazla tutarlar mı ?
    tahminen ne yaptırırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapqolik -- 3 Mayıs 2018; 21:26:33 >

• up
  • Tenkosa anlıyorum
  • Belge götürüp getirme, klasik fotokopi, verilerin girilmesi(önemsiz veriler ise) gibi şeyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmea06 kullanıcısına yanıt
    çay dağıttırmasınlar birde şirketin veritabanlarıyla uğraştırmasınlar Allah korusun yanlış birşey olursa başımıza dolarlar patlar

birde 09:00 - 22 olmassa mükemmel olur
  • rapqolik R kullanıcısına yanıt
    Yok çaycısı filan vardır zaten sen öyle işlerle uğraşmazsın. Ama belge getir götür, çıktı al, fotokopi çektir, şu kişiye şunu ilet, şu taşınacak yardım et vs. Veritabanı olarak da önemsiz eline kağıt verip excele aktarmanı filan isterler

• Top Sakal var mı ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    peki anadolu meslek olduğum için ücret verme zorunluluğu var miktarı önemli değil benim için yasalarda ne yazıyorsa o arıza çıkartmazlar dimi yani görüşmeye gittiğimde hatırlatmama gerek varmı ?
  • rapqolik R kullanıcısına yanıt
    Hayır hatırlatma yasalar neyse onu verirler, hatırlatman kötü bir izlenim bırakır sen iş kapmak için oradaymışsın izlenimi ver.

bu seferde etimten kemiğimden yararlanmak isterler zaten iş dediğinde getir götür 8 saatten fazla tutmasınlar başka birşey istemiyorum malum yks tks var onada çalışıyorum saat 10 da çıkarsam 3 gün kitap açmak yalan olur
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    daha babyface'im 6 7 ay sonra çıkar mı bilmem
  • Genel merkezde mi? Ataşehirdeki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meslek lisesi web tasarım bilişim okudum bende
    ziraatbankta sataj yaptım
    üni sınavına çalış 4 gün boşsun sakın salma bak çok pişman olursun
  • merkez mi yoksa mağaza mı soruyorsun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.