Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
14
Favori
38.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mağazadan teslimat seçtim ben. Normal adrese alınca da 2.5 kargo çıkıyordu. Ama dün hiç kargo çıkmıyordu sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teqali

Durduk yere işe yaramaz seylere 400 tl ye yakin para harcadim. Yalniz benim gibi internet alanlara buyuk ihtimal gelmeyecek. :)

İptal ederlerse de işime gelir. Magazaya gidip de almaya üşendim.

Sipariş ayrıntısında Tedarik Ediliyor yazmaya başladı. Büyük ihtimalle tedarik edemedik diyerek iptal edecekler bizim siparişleri.

Yeğene 3-4 tane hediye aldım umarım iptal edilmez. Doğum günü yaklaşıyor çocuğun.

Yalnız nasıl bir stok varsa hiçbir ürün bitmiyor. Bu yoğunlukta o ürünlerin peynir ekmek gibi stoklarının bitmesi gerek. Hala satılıyor ama...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Dun gece verdigim siparisler: tedarik ediliyor

Sabah verdigim siparisler: siparisiniz alindi

Yanlislikla havale ile verdigim ama havale yapmadigim siparisi: tedarik ediliyor

Yanlışlıkla havale diye verip sonra kartla verdigim siparis: kargoda (kargo bilgisi gozukmuyor)

Ben de durum boyle ama hicbiri inandirici gelmiyor :)

• stok kontrolü yok mu bu teknosa da yahu?

bu nasıl teknoloci marketi???
  • 16 liraya mağzadan teslim dumbo orta boy fil aldım inşallah gelir. 15 16 lira neye vermiyoruz ki 1 tanede fazladan aldım oyuncak alamayan çok çocuk var çevremde en azından birini sevindiririm.
  • 5 orta boy da ben kaptım az önce. konu sahibine teşekkürler
  • magazada satabildigini satip hersey bitip ortalik durulduktan sonra bizim siparislere gecerlerse sıkıntı haa. kargodan ve ugrasmaktan kacmak için bu magaza yaparmi yapar yani. Oyle yaparsa bundan sonra indirimli bir ürün gorsemde almam. gerci zaten birsey alirken teknosa nin magazasina bakmak aklimin ucundan bile gecmiyor neyse

• Ben müşteri hizmetlerini aradım sordum. Pazartesi kargoya verilir salı çarşamba mağazada olur dedi

• Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey olmaz umarım. Olursa iyi fake yemiş oluruz. Aslında en temizi mağazadan gidip almaktı ama kargo bedava olunca uğraşmak istemedik ister istemez.

• 1000'in üzerinde stok girmişler bazı oyuncaklarda, gerçi her mağazada 10 tane olsa 1000'i rahat rahat geçer ancak mağazalarda da satış devam ediyor, bakalım.
  • Sabah bedavaydı hainler öğleden sonra kargo eklemiş direk DH'de popüler olunca.
  • ihtiyacımda yoktu beş tane aldım.Dağıtırım çocuklara
  • Ulan bi peluş için ne çok yanıp tutuşan insan varmış da haberimiz yokmuş, an itibariyle 10 sayfa olmuş konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Ulan bi peluş için ne çok yanıp tutuşan insan varmış da haberimiz yokmuş, an itibariyle 10 sayfa olmuş konu

peluşlarda tip yok hocam tip olaydı iyiydi, fiyatlar çok çok iyi ama tasarım berbat ve ötesi. bazı peluşlar var korku filmi karakteri gibi, arkadaşlar dikkat edin, çocuklar korkar yahu o değilde 3 adet de pooh ben aldım, saat 5 gibi. zaten satmak için aldım. ben de bu pooh ların kalpli olanları var, onlardan olaydı iyiydi.

• Ayarlayana kadar 63 den 48 e düştü.48 tane alabildim umarım gönderirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alektemoveit

Ayarlayana kadar 63 den 48 e düştü.48 tane alabildim umarım gönderirler.

TebriTebrikler müthiş çaba sarf etmişsiniz size artık yuzyilin al satcisi derler

• quote:

Orijinalden alıntı: alektemoveit

Ayarlayana kadar 63 den 48 e düştü.48 tane alabildim umarım gönderirler.

hocam bence göndermezler, ama 33 tane alsaydınız gönderirlerdi.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler

• Konya kule siteye bakan var mı stok durumu ne durumda

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    Kar amacı gütmüyorum , 40 tanesini 20 den satıp 8 tanesini hediye edecem.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.