Şimdi Ara

Teknosada E177+Faturasız Data Hattı+Aylık 4 GB İnternet 49 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
1
Favori
30.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Allen Walker

quote:

Orijinalden alıntı: target4u

quote:

quote:

quote:

quote:

ayrica bu hatlari musteri hizmetlerini arayarak

"internet"

ve

"wap"

apn lerini actırırsanız ?

vinn modeminiz olmadadan,

"wap" yada "edge" veyahut "3g" destekli bostaki cep telefonunuza

takarakta dısarda mobil internet kullanabilirsiniz, ;) ;) ,

malum tatil de mobil olmakta yarar var, =D =D ,

ne diyeceğiz

444 0 532 arayıp

"" 53x xxx xx xx "" nolu data hattımı

cep telefonum da kullacagimdan

"internet" ve "wap" apn "ey-bi-en" lerini actırmak istiyorum. demeniz yeterli ;) ;) ,

adınız, dogum yerinizi soruyorlar, cevapladıktan sonra hemen acıyorlar,

not: eger kullanacagınız cep telefonunuzdan daha onceden herhangi bir tcl hattı takarak internete girmediyseniz,

MH isterseniz ucret almadan, kullanacagınız telefon icin ayarları da gonderiyorlar,

tabi ayarları o an alabilmek icin telefona data hattı takarak

MH lerini baska bi telefondan aramakta fayda var, =) =)

hattı açtırdım data hattından msj atarak turkcell wap ayarlarınıda aldım ama internete giremiyorum telefondan bi türlü şuan aveadan msg atiyorum

data hattinizi taktiginiz telefonda avea hattinizla nete baglanabiliyormusunuz ?

Tel marka modeliniz nedir ?

Bende 3g - edge destekli nokia e71 var vdf - avea - tcl de ayni apn den baglanabiliyorum,

eger telefonunuz edge - 3g desteklemiyor ise, yani sadece gprs - wap baglantisini destekliyor ise 3 opt wap ayarlari farklidir,

MH arayarak telefon modelinizi soylerseniz ayarlarinizi kontrol ederek size yardimci olabilirler,

Samsung monte (s5620) edge de 3g de var şuan avea 3g ile bağlanıyoruw

O zaman eger MH data hattinizi cepten inernete acti ise, cep telefonuza data hattinizi taktiginizda hic bir ayar yapmadan avea da kullandiginiz avea internet ayarlari ilede baglanabilmeniz gerekir,

TCL MH ile tekrar gorusun derim, sizi teknoloji danismani diye bi departmana aktaracaklardir,

" Telefonumdan avea hattim ile baglanabiliyorum, ama tcl data hattimi taktigimda baglanti kuramiyorum, " dediginiz de gerekeni yaparlar,

Kolay gelsin,

• aveanın 1 gb 9 tl 3g sini bu modmle kullanabilir miyiz?yapmamız gerekenler nelerdir?bir de 1 gb internet aldığımızda aveadan 20 gün sonra bu 1 gb biterse yeni 1 gb alabiliyormuyuz ve yeni aldığımız 1 gb lık paketin süresi de 30 gün mü oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

aveanın 1 gb 9 tl 3g sini bu modmle kullanabilir miyiz?yapmamız gerekenler nelerdir?bir de 1 gb internet aldığımızda aveadan 20 gün sonra bu 1 gb biterse yeni 1 gb alabiliyormuyuz ve yeni aldığımız 1 gb lık paketin süresi de 30 gün mü oluyor.

ilk sorunun cevabi mobile partner programini kullanarak yada windows ta cevirmeli ag tanimlamasi yaparak kullanabiliyoruz,

(Ben faturasizda 9 tl 1 gb ciktigi ilk gunden bugune kullandim,)

Bitince ayni ay icinde paketi iptal edip tekrar alabiliyorsun,

Son sorun evet iptal edip, ardindan aldigin 2 paketin suresi aldigin gunden itibaren 30 gun sonra biter,

Sen sormamissin ben soyleyeyim, Vede en bombasi paketin bitmeden de iptal edip,

2. paketi aldiginda 1 gb ini +1 gb yapip toplamda 9x2 ile 18 TL ye 2 gb yapabilirsin,

• quote:

quote:

aveanın 1 gb 9 tl 3g sini bu modmle kullanabilir miyiz?yapmamız gerekenler nelerdir?bir de 1 gb internet aldığımızda aveadan 20 gün sonra bu 1 gb biterse yeni 1 gb alabiliyormuyuz ve yeni aldığımız 1 gb lık paketin süresi de 30 gün mü oluyor.

ilk sorunun cevabi mobile partner programini kullanarak yada windows ta cevirmeli ag tanimlamasi yaparak kullanabiliyoruz,

Son sorun evet iptal edip, ardindan aldigin 2 paketin suresi aldigin gunden itibaren 30 gun sonra biter,

2. paketi aldiginda 1 gb ini +1 gb yapip toplamda 9x2 ile 18 TL ye 2 gb yapabilirsin,

harika açıklamışsın.bir de son olarak tatile gittiğim yerde 3g olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

bugun bimeksde gördüm onlarda yeni başlıyor galiba..

bimeksin olayı 3aylık taahhüt yapan on ödemeyi 39 tl vermiyo
  • quote:

quote:

quote:

harika açıklamışsın.bir de son olarak tatile gittiğim yerde 3g olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

gidicegin yeri bilmiyorum ama,

ben gecen hafta avea ile antalya havalimani ile alanya arasında yaklasık 120 km lik yolda

3g - edge hic sorun yasamadım, yolun uzerindeki 5 yıldızlı otellerin catılarına adım bası baz istasyonu kurmuslar,

sonucta oteller ticari isletme, baz istasyonu koydurmak onlar icin her yonden ticari fayda saglar, ;) ;) ,

benim avea ile netle hic baglantım kopmadı, =) =) ,

otelde, sahilde bile telefon hep baglıydı, performance muhtesem,

not: telefonumun sebeke ayarlarından 3g yi manual aralarda denedim,

sarj fazla gitmesin diye ama cogu edge baglantıyı tercih ettim,

google maps, surekli acıktı yolda giderken, baglantım hic kopmadı,

• eskısehirde nerede bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora Kürkçü

quote:

Orijinalden alıntı: The Islander
    bugun teknosadan turkcell vınn+faturasız hat+1aylık 4gb interneti 39tl ye aldım.modem almak isteyen arkadaslara öneririm

Her şey dahil 39 TL mi? 39 TL ye bunların hepsi nasıl veriliyor.Tüm teknosalarda var mı? Vınn E176 modeli mi, faturasız hat dediğiniz data hattı değil mi?
    Çok soru sordum kusura bakmayın ama 39 TL ise bende almak istiyorum.

39 değil kardesim. Bende aldım gecen ay. faturası bugun geldi. cart curt hersey 44 tl ye geldi. yavas ve cekmiyor. bence alma. pişman olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

eskısehirde nerede bulabiliriz?

Neo AVM deki teknosaya sorduğumda Doktorlar Caddesindeki teknosada olduğunu söylediler ama gidip bakmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukbank

quote:

quote:

bugun teknosadan turkcell vınn+faturasız hat+1aylık 4gb interneti 39tl ye aldım.modem almak isteyen arkadaslara öneririm

Her şey dahil 39 TL mi? 39 TL ye bunların hepsi nasıl veriliyor.Tüm teknosalarda var mı? Vınn E176 modeli mi, faturasız hat dediğiniz data hattı değil mi?

39 değil kardesim. Bende aldım gecen ay. faturası bugun geldi. cart curt hersey 44 tl ye geldi. yavas ve cekmiyor. bence alma. pişman olursun

arkadaşınki faturalı ama bu tamamen faturasızdır 39 tl ye herşey içinde 1 kere ödüyorsunuz daha ödemiyorsunuz...

yanlış bilgilendirmiş arkadaş

e176 bitti sanırım aynısının e177 modelini veriyorlar

• arkadaşlar ben 30 haziran saat 18:00 da aktivasyonu yaptırdım.30.07.2011 tarihine kadar kullanabileceğim yazıyor.30.07.2011 de saat 18:00 a kadar kullanabilir miyim????
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukbank

quote:

quote:

sen vodafone aldın herhalde
    yeni faturalı hat alıp kampanyasız 4gb lik paket aldıysan 44tl gelir tabi.yavaş ve cekmemede senin oturdugun yerle ilgili herhalde

• quote:

arkadaşlar ben 30 haziran saat 18:00 da aktivasyonu yaptırdım.30.07.2011 tarihine kadar kullanabileceğim yazıyor.30.07.2011 de saat 18:00 a kadar kullanabilir miyim????

sanırım saat 18 e kadar aynen dediğin gibi oluyor
  • yarın sonmuş yeni gördüm inşallah adapazarında bulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasezer54@gmail

yarın sonmuş yeni gördüm inşallah adapazarında bulabilirim.

Adacenter teknosa mağazasında bulabilirsin eğer kalmışsa yarın bende 1 tane daha alacam
  • teknosayı ve turkcelli kınıyorum bir kampanya yapıyorsunuz sınırlı sayıdada olsa teknosa mağzalarının olduğu illerin bir tane mağzasına 3-5 tane yollayın Kayseri'ye adamlar bir tane bile yollamamışlar en son teknosa bayisindeki elemanlar internet üzerinden Ankara'dan getirteceklerdi Kayseri'deki mağzalarda aktivasyon yapılamaz diye göndermediler yazıklar olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_._s -- 15 Temmuz 2011; 1:22:21 >
  • Haftaya kalır mı beyler ne diyorsunuz?
  • Sırf bunun için şehre gidicem bugün elim boş dönmem inşallah
  • www.izmirfx.com Playstation 3 çekilişi varmış kardeşş :D,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür54

quote:

Orijinalden alıntı: mustafasezer54@gmail

yarın sonmuş yeni gördüm inşallah adapazarında bulabilirim.

Adacenter teknosa mağazasında bulabilirsin eğer kalmışsa yarın bende 1 tane daha alacam

bugun gittim ama tuırkcell personeli gitmiş kampanya yarında geçerliymiş yarın gidip alacam inşallah...
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.