Şimdi Ara

Teknosada E177+Faturasız Data Hattı+Aylık 4 GB İnternet 49 TL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
1
Favori
30.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar bnm vınn ı arkadaşın laptopa taktık. yükledik fln herşey normal. vınn uygulamasını açınca "Modem başka bir uygulama tarafından kullanılıyor" yazısı geliyor ve açmıyor programı. Res attım olmadı, farklı bi USB ye taktım olmadı. Sildim tekrar yükledim olmadı. Bu işlemleri defalarca denedim fayda etmedi. Görev yöneticisindede görünmüyor başka program tarafından kullanıldığı. bütün programları kapattım görev yöneticisinde yine olmadı. Bu modemi hangi programın kullandığını nasıl anlayabilirim başka bir yolu varmıdır???
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.Z.Z

ya arkadaşlar bnm vınn ı arkadaşın laptopa taktık. yükledik fln herşey normal. vınn uygulamasını açınca "Modem başka bir uygulama tarafından kullanılıyor" yazısı geliyor ve açmıyor programı. Res attım olmadı, farklı bi USB ye taktım olmadı. Sildim tekrar yükledim olmadı. Bu işlemleri defalarca denedim fayda etmedi. Görev yöneticisindede görünmüyor başka program tarafından kullanıldığı. bütün programları kapattım görev yöneticisinde yine olmadı. Bu modemi hangi programın kullandığını nasıl anlayabilirim başka bir yolu varmıdır???

vodafone in programı kurulu mu on u kapatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: o.Z.Z

ya arkadaşlar bnm vınn ı arkadaşın laptopa taktık. yükledik fln herşey normal. vınn uygulamasını açınca "Modem başka bir uygulama tarafından kullanılıyor" yazısı geliyor ve açmıyor programı. Res attım olmadı, farklı bi USB ye taktım olmadı. Sildim tekrar yükledim olmadı. Bu işlemleri defalarca denedim fayda etmedi. Görev yöneticisindede görünmüyor başka program tarafından kullanıldığı. bütün programları kapattım görev yöneticisinde yine olmadı. Bu modemi hangi programın kullandığını nasıl anlayabilirim başka bir yolu varmıdır???

vodafone in programı kurulu mu on u kapatın

kurulu değil. görev yöneticisinde herşeyi kapattım yaklaşık 5-6 tane açık uygulama kaldı windows un kndi uygulamaları onlarda yinede çalışmıyor aynı hatayı veriyor
  • Bir de bu 1 aylık süre zarfı modemi bilgisayara takınca mı başlıyor yoksa aktivasyon işlemleri anında mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crywolf34 -- 18 Temmuz 2011; 17:17:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Bir de bu 1 aylık süre zarfı modemi bilgisayara takınca mı başlıyor yoksa aktivasyon işlemleri anında mı ?

Aktivasyon anında
  • quote:

Orijinalden alıntı: =AlacaKaranlık=

Arkadaşlar E176 mı E177 mi bana 10TL'ye batlayacak hangisini seçerdiniz siz olsanız şuan elimde hazır alınmış E176G var ama aklım E177G'ye takıldı.

Hocam ne gerek var ki? Aralarında teknik bir fark var mı? Yok diye biliyorum. E176 biraz daha takoz gibi duruyor ama olsun, daha sağlamdır belki.
  • Arkadaşlar bende bugün bir tane aldım.Eve gelince kuruluma başladım.Kurulumdan sonra internete bağlanamadım.İnternet paketini aktif etme gibi bir durum var mı? Veya farklı bir ayar yapmam gerekli mi?
  • Samsunda yok. Bikaç güne Ankara'ya gidiyorum. Acaba ayın 20 lerinde Ankara'da bulabilir miyim kampanya devam eder mi? Ankara'da nerede bulabilirim ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: inocence

Arkadaşlar bende bugün bir tane aldım.Eve gelince kuruluma başladım.Kurulumdan sonra internete bağlanamadım.İnternet paketini aktif etme gibi bir durum var mı? Veya farklı bir ayar yapmam gerekli mi?

Sanırım hattı açtığınız an bir SMS geliyor ve paketiniz aktif oluyor, VINN programında SMS sekmesinde iken hem bilgisayardaki hem de SIM karttaki SMS'leri kontrol ediniz...

İki sorum olacak 3 tane VINN almıştım Birini kullanmaktayım ama diğer ikisini hiç açmadım, 4 GB internet kullanım hakkım yanar mı? Bir de ileride cihaz almak üzere bir faturalı hat aldım, hiç açmazsam fatura gelir mi veya aktivasyonu iptal olur mu?
  • Arkadaslar kampanya devam ediyormu acaba ?
  • Arkadaşlar cepnet paketinde Vodafone bilerek pingi artırıyor.Eskiden en az 130 çıkan ping şimdi şu şekilde yorumsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: =AlacaKaranlık=

bu kullandığınız cepnet paketi 8 tl lik 100mb'a kadar 3g ondan sonra edge hızı ile verilen hizmet değil mi? edge hızına düşünce çak yavaş olduğu, can sıkıcı hale geliyor mu? bu kampanyadan aldığım 4gb bitince varsa bir tane daha alacağım ya da gidip vodafone cepnet alacağım. tavsiye eder misiniz?
  • Sadece cihaz isteyen 1 adet maliyetine bırakacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 21 Temmuz 2011; 14:54:35 >
  • arkadaşlar bu kampanya 22 si yarın mı son bazı arkadaşlar ay sonu demiş anlmadım bişi teknosanın sitesindede bişi yok
  • quote:

Sadece cihaz isteyen 1 adet maliyetine bırakacam

4 GB internetsiz ve data hatsiz 10 lira veririm helalinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

anahtarlık mı alıyon
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

anahtarlık mı alıyon

39 lira + otobus parasi + kargo parasi
    istersin simdi :)
  • ben 20 tl ye sadece vınnı garanti belgesiyle belirgin işlek adrese teslim ederim.örneğin; kadıköy boğa, taksim meydanı, içerenköy carrefour.... belirgin olması yeterli.elimdeki vınn 20 günlük.usb ara kablosu yıpranmamış kutusu ve hatta poşeti ve 23 ay kalan kalan garanti belgesi dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 52radikal -- 22 Temmuz 2011; 10:03:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

arkadaşlar bu kampanya 22 si yarın mı son bazı arkadaşlar ay sonu demiş anlmadım bişi teknosanın sitesindede bişi yok

quote]Orijinalden alıntı: target4u

kampanya simdilik 22 temmuz a kadar uzatılmıs,

e176 siyah - beyaz renk yerine,

artık sadece e177 siyah renk satısı var,

http://www.teknosa.com/msib21/insert/insert/default.html

sayfa 11

insert ten goruluyorki,

kampanya E177 siyah olarak degismis ve 16-22 temmuz arası satısı var.

-----------------------------------------------
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.