Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    297 tl ye SONY PS3 500GB SİYAH KONSOL + SONY SPORTS CHAMPIONS 2 PS3 OYUN + MOVE STARTER PAKETİ
    http://www.teknosa.com/urunler/125084259/sony-ps3-500gb-siyah-konsol-sony-sports-champions

17 tl yede asasin creed aldım hocam
    1 gibi gitmiştim bakmaya alıp almamaya karar vermeye çalışıyordum hatta burayada yazmıştım
    almaya karar verdim deneme yapmak istedim ekrana görüntü gelmiyordu hdmi si bozuk dediler birkaç tv de daha denedik,
    Çalışmadı eve geldim nette bir araştırma yaptım genelde bu problem oluyormuş geri gidip makineyi resetledim ekrana görüntü geldi mis gibi oldu satışı yapan arkadaş temiz bir kol ve tüm aksesurlarınıda verdi saolsun.
    PS4 vardı oyunlu 1200 e hemen almışlar

• Benim aldığım ürünlerde yok ibare.
  • İstanbul Anadolu Yakası'nda uygun fiyata DSLR var mı arkadaşlar?
  • m1xer kullanıcısına yanıt
    hocam varmı başka sabah erkenden gıdıp alıyım 1 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabah moonwalk keyfi

Evet subwoofer yanında. Gayet güzel pişman olmazsın

Acaba kaç W subwoofer
  • Bi kulaklık aldım başka da bişey alamadım arkadaş yazık bana

Burda nerde ses sistemleri , ps3 ler. Alabilen herkese hayırlı uğurlu olsun bulması zor iş
  • Windows tablet bulan olursa alintilasin yeni nesil islemci olmasi onemli 14 NM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani bakıyorum öyle sağlam bir indirim yok. en fazla 30,40 tl fiyat farkı var bunun için de bu kadar aksiyona gerek olduğunu düşünmüyorum. Parçalamayın kendinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 5 Temmuz 2016; 22:34:50 >
  • beyler aldıgınnız urunlerı paylaşirmisiniz sistem cok yavas
  • teote kullanıcısına yanıt
    DELONGHI FXG 23 T BUHARLI ÜTÜNÜN fiyatı efsaneymiş ama kalmamış malesef
  • Şaban Oğlu Şaban kullanıcısına yanıt
    Hocam gebze centerde 4 5 tane dslr makina vardı fiyatları hatırlıyamadım
    Soundbar olarak
    0 kutu Piomeer sbx n700 2 kutu vardı
    0 kutu mx js900
    açılmış kutu su-b551s
  • http://www.teknosa.com/urunler/125420628/apple-tv-mgy52tza-32-gb-media-player

Bir iki gün önce de yazıldı çizildi konuda. 600 liradan başlıyor piyasa fiyatı. Geçen hafta forumda 467 liradan konusu açıldığında tüm internet stokları kapışılmıştı.

İlgisi olan ve merak edenler için kaçmaz fiyat. Kapalı kutu ben aldım bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 5 Temmuz 2016; 22:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deli_yek

http://www.teknosa.com/urunler/115040172/fakir-mrc-36-sarjli-supurge

http://www.teknosa.com/urunler/120130048/arzum-ar-311-cayci-cay-robotu

Mecidiyeköy ortaklarda gördüm temizdi gayet. Almadım.

Çay robotunu 2 gün önce ben almaya gittim de fişe altlığı eksik yok dediler onun için alamadım

• Evrekas kullanıcısına yanıt
    hoacm nerden aldınız _?
  • Bugün ankarada 3 4 tane mağazaya baktım.Hiçbirinde logitech z523 yoktu.Bulan ,gören,duyan söylerse sevinirim.
  • Antalya Kepez Özdilek'ten aldım. Antalya'da stok gözüken diğer mağazadaki ürün de jelatini açılmış, müşteri görmek istemiş. Oradan alacaktım, kapalı kutu bulunca Özdilek mağazadan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 5 Temmuz 2016; 22:41:25 >
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    başka varmıydı ya bende yarın gidicem bakıcamda buna 3. nesil var bende gerçi :D
  • Özdilek'teki arkadaş son stok dedi bana sattığı cihazı.

Gitmeden iki mağazayı da arayıp sor dilersen. İkisi de telefonla epey yardımcı oldular stok hususunda.
  • Beylikdüzü perlavistadaki teknosaya giden oldumu hiç?

Yarın erken gideceğim kulaklık alacağım önerebilecek varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tonbalıklı T kullanıcısına yanıt
    Git beğendiklerini sor zaten neredeyse hepsi indirimde ama özellikle sony lere bak derim ben
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.