Şimdi Ara

Teknobiyotik Web Skimmer Sorunu (Kart Bilgileriniz Tehlikede Olabilir)- SORUN ÇÖZÜLDÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
8.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığın Mesaj bu sitenin algoritmasıyla ilişkilendirmemek gerek Bu hatanın aynılarını ben teknosada' da aldım Pcmdeki Virüs nedeniyle bulaşan bi durum ve Kopyalama Gibi bi durum olmadığı ortaya çıktı.Ve yapılan Burdan windows Defender Kapatan Arkadaşlara Kapatmamalarını öneriyorum. Aksi taktirde Açtığınız sekmeler Pcnize zarar verebilir:) Güvenle alış verişime devam etim Bana Şirket çalışanı muamelesi yapacak olan arkadaşlara buraya bırakıcam resimler Ders olur diye umuyorum. Çunki onlardan aldığım Pc sayesinde Espor seviyesine çıktım Gönderiyi paylaştığım görselden görebilirsiniz. Teknobiyotik Web Skimmer Sorunu (Kart Bilgileriniz Tehlikede Olabilir)- SORUN ÇÖZÜLDÜTeknobiyotik Web Skimmer Sorunu (Kart Bilgileriniz Tehlikede Olabilir)- SORUN ÇÖZÜLDÜTeknobiyotik Web Skimmer Sorunu (Kart Bilgileriniz Tehlikede Olabilir)- SORUN ÇÖZÜLDÜ

• 4NATOLİA 4 kullanıcısına yanıt
    Resimler ders oldu saol....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2019daDHyekatilmak -- 26 Haziran 2020; 11:4:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tam bu site güvenilirmi diye araştırırken burayı okuyorum :)
  • Sitenin altyapısını bilmem ama sahiplerinin E-ticaret ahlakları olmadığını biliyorum. Geçen Gittigidiyor da yaptıkları ortada. Benim de iade ettiğim üründen kargo ücreti kesmişler. Biraz uğraşan görmemişler sanırım..
  • gün itibarıyla durum hala bu

Teknobiyotik Web Skimmer Sorunu (Kart Bilgileriniz Tehlikede Olabilir)- SORUN ÇÖZÜLDÜ

teknobiyotik yetkilileri olarak durumdan rahatsızsanız ya da bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorsanız buyurun, aşağıda bıraktığım kısımdan istekte bulunun, malwarebytes yetkileri engeli kaldırsınlar...

https://forums.malwarebytes.com/forum/123-website-blocking/

durumu onlara taşıyın, ben başka bir e-ticaret sitesinde böyle bir hatayla karşılaşmıyorum ve bu program bu hatayı veriyorken de göz göre göre alışveriş yapamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 26 Haziran 2020; 11:53:49 >

• İşte sırf bu yüzden her zaman e-ticarette sanal kart ile birlikte sms doğrulamasını kullanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunGFu

firebasestorage.googleapis.com/ / /google-analytic.js kisminda trojen onu gördüm zatende ne bilim mantiklarini anlayamadim onesignal ile ne yapiyorlar?
    Googleda mı varmış sıkıntı anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

Ya taksitle alıyor isek. vede sonradanda extrada taksit yaptırıyor isek ne olacak ?
    Farketmez. Sanal kart ile normal visa yada mastercard la yapabildiğin tüm işlemleri yapabiliryorun. Taksitlendirme, taksit erteleme aklına ne geliyorsa. Zaten sanal kart ile yaptığın alışveriş bağlı bulunduğu kredi kartı ekstresine yansıyor.
  • 4NATOLİA 4 kullanıcısına yanıt
    Suyu bulandirmayi birakin lütfen yaptiginizin ne kadar ahlak kurallari cercevesine sigmadigini ve bu kadar insani aptal yerine koymak dugunu, bu postu yazma sebebinizi burdaki herkesin cok iyi bildigini söylemek isterim. IQ muz ile dalga gecmeye ne sizin ne de diger is ortaklarinizin seviyesi yetmez. bizim pc mizdeki virüs sebep oluyormusta !? windows defender acik olsunmus, külliyen yalan bu... sizin söylediginiz hicbir seyin bu cümlelerden sonra bir degeri kalmanistir. foto gösterecek veya baska kanitlayacak birseyinizde kalmamistir.

"sy1907" nin zaten kim oldugunu, kime calistigini yillardan beri biliyoruz diger sayfalarda onun profilini de paylasmistik zaten ayni sekilde "Bodyblows" nickli sahista öyle... belki de hepiniz ayni kiside olabilirsiniz yada calisanlari, degisen birsey olmaz. Su sacma sapan yazdiklarinizdan sonra...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır konuda antivirüs kullanan arkadaşları bulmuşken sorayım, fiyat performans bir antivirus tavsiyeniz var mı acaba?

Kaspersky düşünüyordum.

Mcafee de fiyat olarak iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4NATOLİA

Aldığın Mesaj bu sitenin algoritmasıyla ilişkilendirmemek gerek Bu hatanın aynılarını ben teknosada' da aldım Pcmdeki Virüs nedeniyle bulaşan bi durum ve Kopyalama Gibi bi durum olmadığı ortaya çıktı.Ve yapılan Burdan windows Defender Kapatan Arkadaşlara Kapatmamalarını öneriyorum. Aksi taktirde Açtığınız sekmeler Pcnize zarar verebilir:) Güvenle alış verişime devam etim Bana Şirket çalışanı muamelesi yapacak olan arkadaşlara buraya bırakıcam resimler Ders olur diye umuyorum. Çunki onlardan aldığım Pc sayesinde Espor seviyesine çıktım Gönderiyi paylaştığım görselden görebilirsiniz.
    Ne alaka şimdi?

• Teknobiyotik durumdan rahatsız değilse ve gereğini yapmazsa güvenlerinin sıfıra kadar yolu var.

• Teşekkürler,faydalı bir konu.
  • Adamların tavırlar çok enteresan ya. Mafyamatik görünümlü oto galeri gibi. Sakallı, takımlı, yelekli, elde tespihli, seri köz getir abilerden gibi bir tablo çiziyorlar

Ancak pazarlamanın en büyük şartlarından birini unutmuş, veya hiç görmemişler bile. Yalan veya "rakibe bok atmayı" pazarlama ve satış sanıyorlar.

Bu yöntem 30-40 yıl öncenin çok eski satış taktikleri idi. Artık herkes neredeyse her bilgiye her detaya ulaşıyor. Yalan söylemek artık fena patlıyor, anında aksi ispatlanabiliyor.

Eh geriye ne kaldı, rakip mala bok atmak... Bunun da kesinlikle yapılmaması gereken hareketlerden biri olduğunu kesinlikle bilmiyorlar anlaşılan.

Youtube, Facebook yorumları falan sanki mahalle bakkalı modunda. E be abi belli bi seviyeye gelmişsiniz güya, niye bozuyorsun ki? Kurumsal takılman gerekirken, ooof of yani... Çabalar falan bi garip.

• Merhaba ben 4 ay önce bu siteden ryzen 1600af aldım sonrasında 1.5ay öncede kasa aldım şuana kadar bır sorun yaşamadım ama haberdeki konu ciddi bir konu acaba ne yapmam lazım kartı ıptal mı ettirim taksıtlerım daha bitmedı lakin :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

gün itibarıyla durum hala bu

teknobiyotik yetkilileri olarak durumdan rahatsızsanız ya da bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorsanız buyurun, aşağıda bıraktığım kısımdan istekte bulunun, malwarebytes yetkileri engeli kaldırsınlar...

https://forums.malwarebytes.com/forum/123-website-blocking/

durumu onlara taşıyın, ben başka bir e-ticaret sitesinde böyle bir hatayla karşılaşmıyorum ve bu program bu hatayı veriyorken de göz göre göre alışveriş yapamam
    hocam sağ alttaki uyarının detayı var mı? tam olarak hangi url de görüyor acaba

• Muco kullanıcısına yanıt
    fark etmiyor teknobiyotik'in herhangi bir bağlantısına girince bu hatayı veriyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.