Şimdi Ara

Teknobil nasıl 50 Mbps upload veriyor ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
6.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvuran yokmu yahu olmadı turk neti bırakır ona geçeriz 

• Bilemiyorum hocam, bu kadar basit bir hata yapacaklarını sanmıyorum. Umarım 50mbps vermenin bir yolu vardır da başka bir aksaklık çıkmıştır

• vaizerd4555 V kullanıcısına yanıt

umarım

• Merak ediyorum gerçekten bende temmuz ayı itibariyle neler olacağını göreceğiz. Saye şart.

• 9 Temmuz durum nedir? Firma yetkilisi olaya bir el at.. Bilgilendir bizi.. En azından reklamın iyisi kötüsü olmaz de :)

• Kendi olmayan altyapısı üzerinden verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle olacak yüksek ihtimalle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • haftalar önce aramıştım, teknik sorun var temmuz ayı içinde dönüş yaparız demişlerdi, arayan soran yok, firmanın kendisini tanıtma adına reklam adımı olabilir diye düşünüyorum, sonuçda ttnet izin vermeden 50mbit upload veremezler, ttnet izin veriyorsa tüm operatörlerede izin verecek demekdir, haliyle teknobil e geçmek anlamsız kalır.

• 50 Mbps'e kadar yazmışlar zaten oraya yani bu iş 1 Mbps'den başlar, 50 Mbps'e yolu var demek istiyorlar. Size atıyorum 50 Mbps değil de 4 Mbps upload hızı verseler çıkıp şikayet de edemezsiniz bu sefer de "Biz zaten 50 Mbps garantisi vermiyoruz" diye cevap verirler size. Belki bir ihtimal 5,0 Mbps yazacaklarına 50 Mbps'de yazmış olabilirler.

• Ferrari kullanıcısına yanıt

Fiber kabloda %75 hız performansı olmak zorunda

• TEKNOBİL TELEKOM Çağrı Merkezine Hoş Geldiniz, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.

merhaba temmuz ayı içerisinde tamamlanması için yoğun bir çalışmamız mevcut, dilerseniz iletişim ve adres bilgilerinizi bırakarak çalışmalarımız tamamlanınca çağrı merkezimiz tarafından tarafınıza dönüş yapılsın

• Hala veremedi ama sitelerindeki 50mbps upload yazısını da kaldırmadılar

• Bu iş yalan olur

• Teknobil urfada bende urfada oturuyorum adamlar airfiber yani canaktan 50mbps upload verebilirler basvurmadim suan basvuradabilirim bi detayli gorusmek lazim

• Bunlar dama alici koyuyorlar yani alt yapidan vermiyorlar tt uzerinden vermiyorlar sitelerine iyi baksaniz yeni nesil telekom yaziyor canaktan veriyorlar canak dedigim dama alici koyuyorlar alicidanda eve kadar kablo atiyorlar oldu bitti

• Konu hakkında bir gelişme var mı?

Bilgi edinenler paylaşırsa mutlu ederler.

• Bişey beklemeyin bu firmadan bu zamana kadar bi tane çalışanı çıkıp bişey yazmaz mı

• Whatsapp dan sormak çok mu zor yahu. Ben sordum bu ay hizmete başlayacağız cevabını aldım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.