Şimdi Ara

Teknik olarak kim biliyor bunu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaaa Arkadaşlaar, bilgisayarıma format attım. Tüm sürücüleri yükledim ama bu "Büyük depolama birimi denetleyicisi" nemenem bişi anlamadım ilk defa karşılaşıyorum böle bi durumla. Acaba bilgisi olan arkadaş varmı? Bi el atın şuna, neredeyse bütün cd lerimi denedim ama sürücüsünün ne olduğunu bulamadım ..Bu nedir kii?

• anakart cdsinde depolama sürücüleri ide sürücüleri olarakta geçebilir onda vardır
  • Bir screenshot alabilirmiyiz?
  • yok bilader yoook olmuyoooo .... anakart cd işe çözüm olmadı
  • Screenshot istemiş yukarıda arkadaş,
    SC ver yardımcı olalım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mendiss

Bir screenshot alabilirmiyiz?

eveeet biladerim sana screen yolliim bak bi falım fallanmış mı .... yaaw denemedik bikaç bişi kaldı heraal, daha olmadı garantide nasılsa 1-2 ay bişi kaldı bitimine. HS ye geri veriim bozuk diye HDD yi

• SC yeterlimi . bilemedim . oldu galiba, ayrıntılı daha naapabilirim ki?
  • alicaaam şinciii
  • cihazı kaldırıp makineyi yeniden başlatmayı denedinmi?
  • sürücüyü güncelleştir diyerek cd de bulunan sata sürücüsünü yüklemeyi dene
  • arkadaşım bios u bi resetleyin fabrika degerlerini yüklesin saveleyin yeniden başlayın....o başlarken hatalı kapatılmış sürücüleri yeniden sıralar....
  • Denedim müsade etmiyor Kod ve isim uzantıları benim HDD dem:( kullanılıyor diyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: arkitrom

cihazı kaldırıp makineyi yeniden başlatmayı denedinmi?
  • SATA yı tekrar tekrar yükledim sorun ondan diil... Galiba. Bide şu bios u fabrika ayarlarına çekiim gene görüşük. saolun zahmetler veriyom ama taktımda şinci. Bi ayrılayim gene gelirim, inşallah iyi haberlerle
  • Malesef böyle bir olay bennim de başıma gelmişt. Kaldır dedim kaldırmadı. Neymiş o an kullanılıyormuş. ben de gıcık oldum (zaten yeniden yükleyecektim) format attım, düzeldi.
  • birde şöyle dene anakar cd si takılı iken sürücüyü güncelleştir de ve otamatik olarak tarat bulduğunda değişiklik yapmadan ileri diyerek sona bas muhtemelen çözülecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

Malesef böyle bir olay bennim de başıma gelmişt. Kaldır dedim kaldırmadı. Neymiş o an kullanılıyormuş. ben de gıcık oldum (zaten yeniden yükleyecektim) format attım, düzeldi.

İşin garip tarafıda bu ya, Bu sorundan dolayı bende format attım ama genede düzelmedi formattan sonra. Eminim bu resmi bi yerlerden hatırlarsın o zaman kaldır dediimde banada bunu diyoor Bir daha format atmayada gücüm yok, yada daha sonra belki. öncelik kurtarmaya çalışmak gibi geldi bana. HDD inceldi kazıya kazıya

• quote:

Orjinalden alıntı: adem81

birde şöyle dene anakar cd si takılı iken sürücüyü güncelleştir de ve otamatik olarak tarat bulduğunda değişiklik yapmadan ileri diyerek sona bas muhtemelen çözülecektir.

OK hemen deniyorum.. galiba denedim ama gene deneyeceem
  • Bir program önereceğim. "driver macig" anakartınızı tarıyor ve hangi güncellemelerin gerekli olduğunu belirterek size indireceğiniz yeri de veriyor, hemen download yaparak, güncelleştirmeyi yapabiliyorsunuz. Denemek de faide var. Google de ararsanız sonuca ulaşabilirsiniz.
  • aramaya gerek yok buyur linki

http://rapid share.com/files/36088725/DrvgenPro.EXE
  • OK heemaaan deneyeceğim.. ama işin garibi dikkatimi çekti. Adem81 in dediği gibi tekrar yaptıktan sonra silikonimage ile ilgili bişiler yükledi ve Aygıt yöneticisinde durum düzeldi. Resim deki gibi oldu. Saatin yanında Flashdisk gibi görüyor hala. Hemaan şu programa dadaniim bide update edelim bakalım noolcek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.