Şimdi Ara

Teklifi Kabul Etmeli Miyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

işin kötü yanı defans oyuncularım yaşlanıyor ve yerlerine regen bulmakta zorlanıyorum. transfer bütçemi de 56 milyon euro'ya düşürmüşler
  • Kabul et bence manchester kaliteli
  • ben olsam geçerdim
  • geç manuya yenı heyecanlar yaşa ıngıltere lıgı oyunda çok zevklıdır
  • Benim basıma gelen aman senin de başına gelmesin Beşiktaştım Milan a gittim Beşiktaş UEFA da karşıma çıktı deplesmanda 2-0 yenildim ev sahibiyken de 1-0 Ama bence git Rooney felan var kadroyu düzenlemeye gerek kalmaz 2-3 takviye yaparsın yeter
  • Yeni takım yeni heyecan
  • düşünme bile direk geç yeni heycanlar yaşarsın
  • küçük takımlar her zaman daha zevklidir 2yada 3. ligten takımı yükseltip avrupada oynamak büyük bi zevk
  • Ben genelde bu tür teklifleri kabul ettiğimde, eski takımımı, eski oyuncularımı özlüyorum. Sanki gerçekten ayrılmışsın gibi oluyor, aynı heyecanı yaşayamayıp oyunu kapatıyorum. Bence reddet!
  • Etme
  • Ben olsam kalırdım Juve'de.Oranın efsanesi olurdum.
  • Bence Man Utd. teklifini kabul et.
  • Forever İngiltere Premier Lig
  • kabul etme juve ile şampiyonlar ligini al
  • Bir takıma emek verdikten sonra başka bir takıma geçmek insanı üzüyor . Diğer takımı yapılandırmak felan zor iş . Ben sırf bu yüzden Sevilla'ya gitmedim ( takımım Karşıyaka )
  • şamp ligini al sonra seç beğen geç derim. ingiltere ligi çok farklı ve zevkli bir lig. hollanda ve italyadan sonra en sevdiğim lig bu oyunda
  • Dortmund ile başladım 3 yıl içinde Manchester City den filan teklif geldi fakat Ş.Ligi'ni almadan bırakmadım. Sonra istifa ettim. 4 ay sonra Inter'in başına geçtim. Yine 3. yılımdayım. Kariyer yapmak istiyorsan amacına ulaştıktan sonra takım değiştirmelisin diye düşünüyorum
  • Fenerbahçe ile kariyerime başladım, ilk senemde aldım UEFA kupasını. Sonra bu kariyerden sıkıldım (Türkiye kupası maçları vs. çok sıkıyor), Lille ile başladım. Bundan da sıkıldım Fenerbahçe'ye döndüm. Gene sıkılında yeter artık dededim, yeni oyun açacağıma başka takıma giderim, Atletico'ya gittim

Bu da benim fm hikayem işte
  • Hocam Juve'de kalırsan, kulubün sana olan bağlılığı ve güveni artıyor. Her takımda böyle. Zaten yazıyor gün geçerken, açıklamalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Beauty

juventus daki futbolcu larini 1£ den satis listesine koy gec manu nun basinda teklif yap 1£ dan teklifini kabul ederler ayni kadroyu orda kurarsin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.