Şimdi Ara

Tekerlekli Sandalyeler Teslim Edildi.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
3.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Para sıkıntısı olmayan herkez yardımda bulunacaktır buna eminim ama bu işe ön ayak olanlar, böyle bir sağduyuya sahip olanlar taktiri hak ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okan992

evt güzel ve yararlı bir iş
    pahalı oc zımbırtılarına para verene kadar buraya yardımcı olalm lütfen

perfect
  • quote:

Orjinalden alıntı: erginates

Bu tip bir haysiyetsizliğe meydan verilmemesi için yukarıda yazmıştım tek bir hesapta ve kimsenin para çekemeyeceği bir hesapta toplanmasını istiyorum .bankacılık işinden anlayan arkadaşlarda vardır aramızda ya da bankalara sorar öğreniriz en güvenli yolu.

Eger soledigin gibi aramızda bu husulardan anlayan bırı guvenli bir hesap acarsa ben ve etrafımdaki insanların sıze para gonderıcegımı temin edebilirim.
  • Ben bu konuyu yapı kredi bankasında müşteri temsilcisi olarak çalışan bir aile dostumuza soracağım. eğer dediğiniz gibi hesabı bloke altında tutup sadece devlet malzeme ofisine aktarılabilecek şekilde ayarlayabilirsek fevkalade olur. Ergin beyin ankarada ve bu olayın öncüsü olması bakımından ankarada bir banka tercih edilebilir ben sadece bilgi almak ve yolunu öğrenmek için konuşacağım. tabi bu sırada bankada çalışan veya daha fazla yaptırımı olan arkadaşlarda olabilir. imkanı olan herkesten yardım bekliyoruz. belki kurulacak büyük bir derneğin ilk adımları bu kim bilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLaVa -- 22 Nisan 2005, 1:35:15 >
  • quote:

===Tabiki kardeşin kardeşe yardım etmesi esas ve en önemli nedendir............

===Ancak OC zımbırtılarına para vermenin ne alakası var ...... o dediğin örneğe varana kadar insan hayatında değiştirilmesi gereken o kadar çok şey var ki.....

===Yaptığın nükte (( aleyhimize )gerçeklik payı olsada ) hoşuma gittiği için alıntı yaptım

===paramın en az kırkta birini vermeye hazırım.....(yanlış anlamayın bir nevi prensip benim için)......

===Gönül isterdi ki gönlümden kopanı verebileyim.............ama bi 10 yıl sonra o da olacak inşallah

• EVET ARKADAŞLAR BU FORUMA KANIM DAHA ÇOK ISINMAYA BAŞLADI
    VE BENDE ÜZERİME DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIM.....
    BURDAN SESLENİYORUM

BURDAN SESLENİYORUM BİR EKRAN KARTINA 400VEYA 500 $$$ VERENLER
    BU KARDEŞLERİMİZİN YERİNDE SİZDE OLABİLİRDİNİZ SİZ ŞANSLI OLANLARDANSINIZ OVERCLOK MALZEMELERİNE DELİ GİBİ PARA HARCAYANLAR..... SİZLERİNDE BU KONUDA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM

• UFAK DA OLSA YARDIM ETMEKTEN ZEVK DUYARIM.ÇOĞUNLUKTA YARDIMCI OLACAKTIR UMARIM.
    FAKAT OLAYIN GİDİŞATI HAKKINDADA BİZİ SÜREKLİ BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM.
    KOLAY GELSİN.BAŞARILAR.
  • Siz ne yapacağımızı daha doğrusu parayı nereye nasıl ulaştıracağımızı yazın yeter arkadaşlar... Hatta forumdan birkaç arkadaş beraber halletsin şu tekerlekli sandalye satın alma işini daha iyi olur... Umarım amacına ulaşır bu düşüncede lafta kalmaz...

• Bugün banka işlerini araştırıp burada bildireceğim.Tüm arkadaşların gösterdiği duyarlılığa teşekkür ederim.
  • Tam destek .Bu tür davranışlar yardım edilen miktarla kıyaslanamayacak katla insana iç huzur verir.Böyle erdemli bir kampanya önayak olarak alacağınız haz duygusunu bir kere daha katladığınızdan dolayı sizi tebrik ederim.
  • Ben de bu konuya bir doktor olarak sonuna kadar destek veriyorum.Bu forumdaki arkadaşların bu bu konudaki hassasiyet ve desteklerinin devamlı olacağına inanıyorum.HAYDİ ARKADAŞLAR GÖREV ZAMANI,İŞ ZAMANI.

BU FORUM ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YAPACAKTIR
  • Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu kaymakamlığa dilekçe vererek müraacat ediliyormuş ve içişleri bakanlığından onay gelmesi bekleniyormuş.Bu da yeterli gelmiyormuş ve dernek olmak lazımmış.Memlekkette yardım bile bu kadar zor malesef.
    Bu durumda yapılabilecek tek şey herkes tarafından güvenilen bir kişinin hesabında paranın toplanması.para toplanması işi bittiğinde tüm hesap hareketlerinin katılımcılara gösterilmesi.
    Öncelikle ortak bir isim belirlemek gerekiyor.Benim şahsi fikrim aramızda hiç kimse yetim hakkı yiyecek kadar şerefsiz değildir.
    Paranın toplanması konusunda daha uygun fikri olan varsa lütfen belirtsin..
  • KARDEŞ BU OLAYI SEN BAŞLATTIN DEVAMINIDA SEN GETİR O ZAMAN SENİN HESABINA YATIRALIM
    BİZE BİR HESAPNUMARASI VER AMA TÜM HAREKETLERİ BU SİTEDEN YAYINLA KOLAY GELSİN
    TÜM ARKADAŞLARI BURAYA BEKLİYOM
  • quote:

Orjinalden alıntı: anzorat

quote:

perfect

Arkadaşlar,aynen bende katılıyorum ergin abime,her ne kadar öğrenci olsamda elimden geldiği kdar yardımı yaparım....Bu forumu gittikçe daha çok kanım ısınıyor..Demek dünyada hala böle işleri düşünenlerden warmışş...HELAL OLSUN ERGİN ABİ.(Eğer hesap numarası werilerise en kısa zamanda yardım elimden geldiği kadar yapabilim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exo1905 -- 22 Nisan 2005, 22:49:11 >

• Bende destekliyorum bu olayı.
    Bende iş arkadaşlarımdan maddi destek talep edicem arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

ne yapabiliriz onu bir belirleyelim..Yardım etmek isteyenler elinden geleni yapıcaktır..

bencede yapılacak şeyi kararlaştırmak lazım ilk önce
  • quote:

Orjinalden alıntı: erginates

Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu kaymakamlığa dilekçe vererek müraacat ediliyormuş ve içişleri bakanlığından onay gelmesi bekleniyormuş.Bu da yeterli gelmiyormuş ve dernek olmak lazımmış.Memlekkette yardım bile bu kadar zor malesef.
    Bu durumda yapılabilecek tek şey herkes tarafından güvenilen bir kişinin hesabında paranın toplanması.para toplanması işi bittiğinde tüm hesap hareketlerinin katılımcılara gösterilmesi.
    Öncelikle ortak bir isim belirlemek gerekiyor.Benim şahsi fikrim aramızda hiç kimse yetim hakkı yiyecek kadar şerefsiz değildir.
    Paranın toplanması konusunda daha uygun fikri olan varsa lütfen belirtsin..

+1. birisini belirleyip onun hesabına havale edelim. eğer o kişi parayı iç ederse de kendi vicdanıyla baş başa kalsın

• valla ben bu gun girisimlerde bulundum vede yardim etmek isteyen cok cevremde ama hesop numarasi lazim ERGIN ATES sen baslattisan sen ac hesabi senide denetleyen 3 veya 4 ksi secelim olsun bitsin
  • eger bi nebze yararım olacaksa bu anlamlı kampanyaya elimden geldiğince yardımcı olurum
  • cok guzel bır dusunce sonuna kadar varım helal olsun
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.