Şimdi Ara

Teke tek olarak veya bir ortamda konuşulacak şeyler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
50.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • +vaay sonra noldu ?
    - ya öyle işte
    + öyle değil akşam

en çok kullandığım bu

kızlara dokunup dokunup - yapmaa diyince + yapma değil gerçek demeyide severim
  • hazır espri olmaz hocam zaten.konunun ilerleyişine göre.seviyeli espriler yap.sürekli espri yapcam komik olcam diye de kasma kendini rahat ol yeterki.o da birşeyler katacaktır konusmaya.böyle böyle gider umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cefucsa

quote:

Orjinalden alıntı: Tormentor03

Ya birde bende bir sorun var. Derste kalkıp konuşşam bütün sınıf kah kah gülüyor ya. Konuştuklarım yüzünden değil. Konuşma şeklim yüzünden. Birde konuşurken elim istem dışı havaya kalkıyor. Millet vekilleri gibi konuşuyorum. Bütün sınıf kopuyor yaa

bir an için seni ben sandım hoca tamamen aynı durumdayım senle

sınıfta hoca beni kaldırdığınde herkes pür dikkat bana bakıyor,ne yapçam diye çünkü benimde eller istem dışı böyle havalarda geziniyor anlatmak istedğim şeyi anlatırken

bu arada

3 tip muhabetin sonu gelmez konu açıldımı giderde gider

teknoloji-telefon-bilgisar oyunu ,kız muhabbeti vede Futbol- iddaa muhabbeti açıldımı konu giderde gider,geneldede insanlar hep bunları konuşur

dostum çok güzel diyosun. ama anlamadığın bazı şeyler var.
    1- 3eşit değildir 5
    2- benim kız arkadaşımı bu konuların hiç biri açmıyoo.
    3- telefonda sessiz sessiz kalmaktan bıktım. zaten aynı şehirde değiliz :S:S:S

konuşacak konu lasımmm
    mesela diyorum ki kızın arkadaşlarından bahsedelimm
    olmuyorr
    sadece 1-2 tanesini biliyom
    deslerden bahsedelim
    ben tıpçıyımmm ne konuştuğumu anlamıyo. o ekonomist onun konuştuklarnıda ben anlamıyomm.
    tek konuştuğumuz konu lisedeyken neler yaptığımız.
    bi de birbirimize sürekli konu açılsın diye seni özledim, seni seviyorum veyahutta edebi şekilde güzel sözler sölüyoruz.. konu lasım bana kızla konuşacakk..
    aklıma şimdi geldii, en iyisi alışveriş kızlar bayılır emini yarım saatinizi konuşarak geçirenilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: MuĞRaT

Teke tek olduğum vakit veya bir ortamda her daim sohbet kurtmakta çok zorlanıyorum. Hani ilkin tanışma faslında da tamam fakat sonrasında yan yana oturuyor ve tek kelime dahi edemiyoruz. Biraz fikir verebilir misiniz ? Nelerden konuşulur, ne konuşulur. Ben biraz daha kültürel sohbetler sevdiğimden dolayı arkadaşlar tabi sıkılabiliyor konuşmamdan, onun için farklı bir konuşma yapıısı önerebilir misiniz ? Bana da şu normal gençlik arasında geçen sohbetler de çok basit geliyor ama basite yönelmekten başka çarede yok galiba.

Din-Tarih

Bu iki konuda güzel yurdumda herkezin bi fikri vardır, herkez alimdir herkez tarih profudur. Herkez en doğrusunu bilir Ve bu konunu muhabbeti bitmez, bitirilemez

Durakladınızmı iktidara dalaşıp siyaset yaparsınız bu da bir alternatif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 3 Haziran 2010; 11:05:06 >

• Buradan biz ne söylesek boş, sen kendin karar vermelisin hangi ortamda hangi konular konuşulur diye
  • lazım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.