Şimdi Ara

Tek fanlı 2060-3060 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hem tek fanlı, hem de pny, palit vb çok bilinmeyen (en azından ben pek duymadım) markaların kartları tercih edilebilir mi? Herhangi bir sorun yaşatırlar mı? Akla ilk gelen fazla ısınır mı sorusu. Kimisi tek fanlı olması çok etkilemiyor demiş, ben bilmiyorum. Bir de performans manasında çift fanlı normal modellere göre fark oluyor mu? Oyunlarda fps farkları vs vs..

Bu arada bilgisayar oyun amaçlı kullanılacak.

• Fanın sayısından ziyade önemli olan sıcaklık değer hususları ;
    1. Fan içerisindeki ısıyı yayan metal kalitesi ve tasarımı.
    2. Macun
    3. Karttan geçen elektrik( yani kart kaç watt lik )
    4. Fan kalitesi ve sayısı.
    Bende zamanında 3 fanlı r9 280x sapphire vardi. Inanin cok cok fazla isinma sorunu yasadim. 0 almistim vatandan. Ama cekilmez bi kartti bana gore.
    Bence tek fan modellerin ısı değerleri diğer muadillerine gore pek farki yok. Hatta youtube de bununla ilgili bircok kaynak bulabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galayev

Fanın sayısından ziyade önemli olan sıcaklık değer hususları ;
    1. Fan içerisindeki ısıyı yayan metal kalitesi ve tasarımı.
    2. Macun
    3. Karttan geçen elektrik( yani kart kaç watt lik )
    4. Fan kalitesi ve sayısı.
    Bende zamanında 3 fanlı r9 280x sapphire vardi. Inanin cok cok fazla isinma sorunu yasadim. 0 almistim vatandan. Ama cekilmez bi kartti bana gore.
    Bence tek fan modellerin ısı değerleri diğer muadillerine gore pek farki yok. Hatta youtube de bununla ilgili bircok kaynak bulabilirsiniz.
    Teşekkür ederim youtubedan bulabilirsem inceleme videolarına bakayım en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.