Şimdi Ara

Tehlikeli gerginlik... Kameralı mülteci İstanbul’da böyle dayak yedi... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
8.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu kafa ile bu ülkeden bir bok olmaz hacı abi. Biz burada kendimizi boşuna yırtıyoruz ...

• sahafiec kullanıcısına yanıt

Tepkiler seçimde bekleniyor ama halkın kalitesine bakınca o konuda da pek umutlanmamak lazım.

Bizim halk şikayet eder eder tam sandık önünde reisden başka var mı yav diyip gavura vurur gibi damgayı reis lehine vurur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X_S!nS! kullanıcısına yanıt

Senin zihniyetine de senin gibi düşünenlere de. Ciğeri 5 para etmez varlıklarla doldu ülke sen gelmiş karılarımızı kızlarımızı bacılarımızı uyaralım diyorsun. Aynen birader bu küfretmeye değmez insanlar için giyinişimizi değiştirelim, gidelim irana ıraka suriyeye dönelim bunlar gibiler yüzünden. Bunları yazmama bile değmezsin. İşte böyle böyle asimile oluyorsun. Kabulleniyorsun. Bu insan denemeyecek kişiler için kendi ülkenin insanına laf atıyorsun. Yazıklar olsun sana. İnsanların giyinişlerine laf söyleyerek bu video çekenlerden hiçbir farkın olmadığını gösterdin. Gerçekçiymiş. Gerçekleri söyleyeyim ben sana. Sen böyle davranmaya devam edersen o çok sevdiğin arap kültürü ülkenin her tarafına yayılacak. Devam et böyle çirkin zihniyetini yaymaya.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt

Ben diyorum ki etrafinizdaki bayanlari uyarin dikkatli olsunlar ! Buraya gelen yabancilarin cogu genc erkek ve hepsi azgin, gozleri donmus durumda

Sen de gelmis verecek bir cevap bulamadigin icin aklin sira ayar veriyorsun !

Bu forumda zaten moda oldu ! Evde anasina, bacisina laf geciremiyen disarida elin oglunu kontrol etmeye calisiyor !

• Alyenisttwitter
    “Bu ne saçma videodur. Amaç ne? Bu Paki'lerin kafa nasıl çalışıyor? https://t.co/0ByIuva1P3”
    https://twitter.com/alyen1st/status/1524083456220741639?t=iiqYNjrNy1KWf-X0Npqp9Q&s=19

başörtülü açık erkek kadaın kız fark etmiyor bildiğin sapıklar.çelik kuvveti bile çekmiş

Bu adamların kendi ülkesinde toplu tecavüz taciz vakaları var. Cinsel taciz ve tecavüzün giyinme ile ne alakası var? Kendi ülkelerindeki tesettürlü kadınlara neden sarkıyorlar sence. Gündelik hayatta kadının varlığını kabul etmeyen bir zihniyet. Seks yapılacak bir obje olarak görüyorlar başka bir anlamı yok onlar için ve bu tipler sokakta cirit atıyor ve de bize kardeş olarak yutturulmaya çalışıyor. Aman batının huzuru kaçmasın yoksa borç parayı bize kim verir. İçeride din kardeşiyiz, mazlumların yanındayız edebiyatını yiyen örgütlü bir cehalet sözkonusu ne de olsa. Uyan Türk Milleti uyan, otuz kupona alınmadı bu vatan...

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

+1 şu olaylarda ayıran ,koruyan , beni çekiştiren adamada bir tane geciririm.mağaza çalısanı koştura koştura geliyor suriyeliyi koruyor. tekmeyle ağzına ucacaksın o adamada.

araplar gibi afrikalılar gibi paki afganlar gibi sokakta linçle adam mı öldürelim millet yakaladıkca hırpalarsa korkarlar zaten çekinirler telefon çıkarmaya asıl tepkiyi onları ülkeye sokup ülkeye hainlik yapanlara gösterin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

İşte senin zihniyetin hepsinden tehlikeli , elin Arabi afgani pakisi abaza abaza gezecek diye kimse kıyafetini kısıtlamak zorunda değil. Saçma sapan genelleme yapmayın.

Sapik sapiktir.

• neilblack kullanıcısına yanıt

Sen beni ve benim gibilerin zihniyetini bosver disarisi intihar komandosu ile dolu patliyacak yer ariyorlar ! Memleketin zaten hali ortada birde ustune sizin pozitif duyar kasma cabaniz hic yaramaz haberin olsun !

• umtbrt33 U kullanıcısına yanıt

Kendi memleketinde mahrem yerleri kapali kadina 10 kere toplu tecavuz bu azgin herifler burda acik sacik giyinen kadinlara neler yaparlar peki ? Sizin anlamadigini sey su taciz, tecavuz dunyanin hic bir yerinde bitmez ama artis veya azaltma alinacak tedbirlere baglidir !

Elin iti burada bizim kadınlarımıza sarkacak diye kılık kıyafetimizi değiştirecek değiliz. Sosyal ve gündelik hayattan kadınları çekecek değiliz. Videolarda çektikleri kadınlar zaten normal giyinip sokağa çıkmış kadınlar. Kimse bikini ile dolaşmıyor.

• Evinize alsanıza hocam bu yabancılardan bir kaç tane hiç olmazsa 1-2 tanesinden kurtulmuş oluruz.

• o bardak taşma noktasına geldi sayılır. ben suriyeli afgan paki cart curt olsam bi saniye durmam dönerim.

Biz de tedbir almaya başladık.

Kızları taciz ettikleri,video fotoğraf çektikleri yakalandıklarında linç edilecekler. Tedbirimiz bu böyle böyle bunlar ya gidecek ya düzelecek.

Bir erkek çocuğuna 50 kişinin tecavüz ettiği bir ülkeden geliyorlar.

Sen kızlarına kara çarşaf giydir onun da videosunu çeker ona da tecavüz etmekten çekinmezler.

istersen artık cemaat üyeleri gibi kızları kapatalım dikkat etsinler giyimlerine gibi konuşmaktan vazgeç.

Aynı şeyi benim eşime yapsa o kaçak mülteciyi döverim sakat bırakırım. Kusura bakma bizde böyle işine gelirse bana bir şey yapmazlarsa problem yok ama yaparlarsa olacaklar belli.

• Kızın fotoğrafını çekmiş yakalanınca telefonunu donuna sokmuş. Kuzenim ordaymış o söyledi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Biraz daha sert vursalarmış iyiymiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Esnaf_TV kullanıcısına yanıt

Mağaza çalışanı Suriye'liyi korumuyor :)) Dükkanında hırgür çıkmasın diye onu yapıyor. Arbede esnasında tabak çanak ne varsa kırılacak diye endişe ediyor :))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.