Şimdi Ara

Tefal Travel Mug Termos 0.36ml FİYAT DÜŞTÜ 29.90 HB (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
3
Favori
21.470
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65 TL olan amazon.com.tr termosu hemen geldi. Hepsiburada'dan alanlar da görsel paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de kullanıcı yorumları kötü. "malzeme: plastik" yazıyor.

Tefal-Travel-Schwarz-Grau

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endero -- 27 Kasım 2018; 16:45:48 >
  • Alan arkadaşlar geldi mi ürünler nasıl kullandınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

10 dolara contigo autoseal west loop buldum fakat kargo ücreti yüzünden alamadım. 110 tlye geldi kargoyla birlikte.
    yokmu adress falan bizde alsak.
  • Ürün geldi. İçi plastik. Ürün zaten hafif, elinize aldığınız anda da metal olmadığı anlaşılıyor.

Kaynar koyduğum içecek 2 saat içinde oda sıcaklığına geldi. Zaten dışı da sürekli sıcaktı, hızlı ısı kaybettiği belli. Adında geçiyor ama termos özelliği olduğunu sanmıyorum. Yukarda birinin dediği içeceği alıp yolda içmelik, hele soğuk havalarda beklemeye hiç gelmez.

Eşim içerken garip bir koku olduğunu söyledi ama ben bir gariplik hismetmedim. Herhangi bir plastik kokusu yoktu.

Şansımı deneyip yine de ürünü iade edeceğim. Bu haliyle sızdırmaz bir bardaktan öte bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 29 Kasım 2018; 10:28:33 >
  • benim kargo geldi. içi plastik. daha kullanmadım.

iade etmeyi düşünmüyorum şimdilik, genelde soğuk içecekleri koyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

benim kargo geldi. içi plastik. daha kullanmadım.

iade etmeyi düşünmüyorum şimdilik, genelde soğuk içecekleri koyacağım.

içi plastikse bu daha mantıklı değilmi
    https://www.ofmark.com/jacobs-monarch-200-gr-termos-bardak-p4121/?utm_source=akakce.com&utm_medium=referral&v=1.91.7

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Plastik olduğunu tahmin ediyordum ama yine de almıştım. İadeyle uğraşmak zor olacak şimdi en iyisi kargoyu kabu etmemek.

• farukisin F kullanıcısına yanıt
    sorma ya bi yolunu bulamadım gitti. 50 tlye şahane termos alacaktık. Stainless steel rengi 10 dolardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukisin

yokmu adress falan bizde alsak.

Alıntıları Göster
    https://www.amazon.com/gp/product/B00HZI5XNO/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Zeze arkadaşa teşekkür ederim.. Linki bu.

prime üyeliğim olduğundan ben faydalandım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    nasıl 80 aldın hocam 110 geliyor
  • saat 16:00 da kaynar su koydum akşam 20:00 de bakıcam.. sırf meraktan aldım test edip buraya sonucu yazıcam dedim ama zaten test edenler olmuş.. boşuna demiyorum termos mug bile olsa en az 5-6 saat sıcak tutma özelliği olacak.. yoksa çöptür..
  • quote:

Orijinalden alıntı: swerkan

Ben black friday zamanı almıştım. 50 tl'ye şimdi geldi elime içi plastik ama kapak kısmı sağlam gibi daha kullanmadım.
    plastik olduğunu bile bile almışsınız ben konunun en başında söylemiştim plastik olduğunu ve aide ettiğimi.
    Şimdihttps://www.amazon.com.tr/gp/product/B071VNCTT6/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bu ürün geldi gayet güzel 65 TL'ydi ozaman. 4 saat aynı sıcaklıkta tutuyor.

• Müşteri hizmetleri, üstüne basa basa içi plastik termos mu olur? diye bizi kekledi. Bunların mallarından haberleri yok. Ben teslim almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Müşteri hizmetleri, üstüne basa basa içi plastik termos mu olur? diye bizi kekledi. Bunların mallarından haberleri yok. Ben teslim almadım.
    Ben de teslim almadım. Plastik termos kullanmayın.

• farukisin F kullanıcısına yanıt
    almadım hocam. Alamadım daha doğrusu kargo vardı o yüzden almadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

saat 16:00 da kaynar su koydum akşam 20:00 de bakıcam.. sırf meraktan aldım test edip buraya sonucu yazıcam dedim ama zaten test edenler olmuş.. boşuna demiyorum termos mug bile olsa en az 5-6 saat sıcak tutma özelliği olacak.. yoksa çöptür..
    Evet arkadaşlar ürüne 16:00 da kaynar su koydum.. eve geldim üstümü değiştirdim yemeğimi yedim falan bi açayım dedim tefal termosu.. tek kelimeyle klasik net olumsuz yorumumuz ÇÖP

10 tl kargo ücretsiz satılsa yine almam..

bukolinin bedava verdiği termostan nescafe termostan hiç farkı yok..

ben iadeye üşenmedim sırf çöp olduğunu görmek ve göstermek için aldım..
  • plastik termos olmaz dedik ta başta
  • Ürünün içi plastik ancak sızdırmama özelliği çok başarılı.10tllik ürünlerle karşılaştırmamak gerekiyor.Ofis yada ev ortamında kullanmak için ideal.2saat içilebilecek kadar sıcak tutuyor.
  • isok kullanıcısına yanıt
    30 gün denemelik prime yaptırdım toplamda 8 dolara aldım iyi mi yaptım bilmiyorum =/

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.