Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.277
Cevap
31
Favori
83.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Bende şimdi 2.sezona geçtim. Bir iki sorum olacak ilk sezon hakkında.

Derek'in kız kardeşi Laura'yı öldüren kim ve evi yangına veren kim? Ve nedeni ne? Dizinin ilk sezonununu bir gecede yarı uykulu izlediğim için hatırlayamıyorum çoğu şeyi

Ve birşeyi eklemeden geçemeyeceğim bu diziye acayip kanım ısındı. Başta ergen dizisi gibi gelebilir ama çok sevdim ben bu diziyi inşallah ömrü uzun olur

Evi yakan Allison'un halası Katherine ama Laura'yı öldüren ilk Alfa olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thowregas -- 24 Haziran 2012; 3:54:15 >

• Herkes gibi bende Stiles karakterini çok seviyorum. Dylan O'Brian iyi rol yapıyor. 5.bölüm ne zaman çıkıyor bu arada?. Scott büyükbabadan çok çekecek gibi..
  • quote:

Herkes gibi bende Stiles karakterini çok seviyorum. Dylan O'Brian iyi rol yapıyor. 5.bölüm ne zaman çıkıyor bu arada?. Scott büyükbabadan çok çekecek gibi..

5. Bölüm bugün oynayacak ABD de ama bizim çevirmende aynı gece yetiştiriyor belki yetişir geceye
  • 5. bölümün fragmanına baktıysanız o yaratığın lydia olduğundan şüpheleniyorlar
  • Derek'in yeni elemanları acayip sinir bozucu,antipatik hele o kıza çok felaket sinir oldum.
  • quote:

Derek'in yeni elemanları acayip sinir bozucu,antipatik hele o kıza çok felaket sinir oldum.

Aynen, millet burda kıza hasta oluyor ama bana da çok itici geliyor. Sevmiyorum öyle kaşar tiplerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eorl

quote:

Derek'in yeni elemanları acayip sinir bozucu,antipatik hele o kıza çok felaket sinir oldum.

Aynen, millet burda kıza hasta oluyor ama bana da çok itici geliyor. Sevmiyorum öyle kaşar tiplerini

En nefret ettiğim insan tipidir dediğin tarz insanlar kızsa kız o haraketleri bir anda g.t kalkması insanın damarına basıyor gerçek hayattada böyle bu.
  • quote:

quote:

Kimse hasta olmuyor geçirdiği evrimden bahsediyoruz hastalıklı bir tipken böyle k...r olduğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: NK95

quote:

quote:

Kimse hasta olmuyor geçirdiği evrimden bahsediyoruz hastalıklı bir tipken böyle k...r olduğu

Nasıl kimse hasta olmuyor. "Fena oldu" " 10 numero hatun" diyenleri görmedin herhalde?. Neyse birdahakine çoğul kullanmam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NK95

quote:

quote:

Nasıl kimse hasta olmuyor. "Fena oldu" " 10 numero hatun" diyenleri görmedin herhalde?. Neyse birdahakine çoğul kullanmam.

Doğrudur ben üzerime alındım o yüzden ,ama herkes duymaktan bıktı belki ''Zevkler ve renkler tartışılmaz'',ben de beğenmiyorum Erica'yı .

• 5.bölüm çıkmış altyazısız akşama biter heralde
  • Dizi izleye izleye İngilizce öğrenmişim haberim yok. Avatar'ın son 3-4 bölümünü ve Teen Wolf'ün 5. bölümünü direk İngilizce olarak izledim. Birkaç yer hariç anladım genel olarak.

Bölüm bence güzeldi. Sonunda kenemanın kim olduğu da ortaya çıktı. Bir de rehber öğretmenin çeviri yaptığı kısımda şöyle bir cümle vardı sanırım. "Kurtlar bir sürüye ait olmak isterler, kenema ise sadece arkadaş ister." Bu cümlenin manasını da bölümün sonunda öğrendik. Tahmin ediyorum ki o arabadaki kişi okuldaki kimya öğretmeni. Çünkü hem dizideki bölümde Einstein'den bir alıntı yaptı ve de arabanın arka plakasının yanında Einstein'in bir sözü vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Parlé

Dizi izleye izleye İngilizce öğrenmişim haberim yok. Avatar'ın son 3-4 bölümünü ve Teen Wolf'ün 5. bölümünü direk İngilizce olarak izledim. Birkaç yer hariç anladım genel olarak.

Bölüm bence güzeldi. Sonunda kenemanın kim olduğu da ortaya çıktı. Bir de rehber öğretmenin çeviri yaptığı kısımda şöyle bir cümle vardı sanırım. "Kurtlar bir sürüye ait olmak isterler, kenema ise sadece arkadaş ister." Bu cümlenin manasını da bölümün sonunda öğrendik. Tahmin ediyorum ki o arabadaki kişi okuldaki kimya öğretmeni. Çünkü hem dizideki bölümde Einstein'den bir alıntı yaptı ve de arabanın arka plakasının yanında Einstein'in bir sözü vardı.

Güzel bölümdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thowregas -- 27 Haziran 2012; 6:33:26 >

• Bölümde Kanema'nın kim olduğunu öğrenmemiz dışında pek birşey yoktu. Derek'in köpekleri acayip sinirimi bozmaya başladı. O Isaac denen çapulcunun bir anda artistlenmesi deli etti beni

Bu arada o kafadan aşağısını felç eden sıvı nereden çıktı?
  • quote:

Bölümde Kanema'nın kim olduğunu öğrenmemiz dışında pek birşey yoktu. Derek'in köpekleri acayip sinirimi bozmaya başladı. O Isaac denen çapulcunun bir anda artistlenmesi deli etti beni

Kaneme üretiyor o sıvıyı

Bu arada Jackson kesinlikle başrolü hakediyordu, adama sülük gibi rol vermişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

quote:

Bölümde Kanema'nın kim olduğunu öğrenmemiz dışında pek birşey yoktu. Derek'in köpekleri acayip sinirimi bozmaya başladı. O Isaac denen çapulcunun bir anda artistlenmesi deli etti beni

Kaneme üretiyor o sıvıyı

Bu arada Jackson kesinlikle başrolü hakediyordu, adama sülük gibi rol vermişler.

Allison nereden buldu peki sıvıyı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

quote:

Kaneme üretiyor o sıvıyı

Allison nereden buldu peki sıvıyı?

Şekil değişterinin arkada bıraktıklarından yapmışlardır belki de...

• Jackson dönüştüğünde pencereden kaçtı o zaman penceeye bulaştırmış.
  • quote:

Hocam o sıvı kanima'nın çıktığı ilk bölümden beri var ,bende Derek'in ordusuna gıcık oluyorum.

Derek ''Senin neden orduma katılmak istemediğini anladım,çünkü sen bir Beta değil bir Alfasın ve kendi ordun var.'' bunu mecazen söyledi ama gerçekten de Allison Erica'yı sekasıyla altetti,Stlinski araştırma vs. de yardımcı olabiliyor,Jackson da Scott'ın tarafına geçerlerse Derek'in ordusunu yenerler geriye bir tek Derek kalır ama Derek şu an en güçlü Kurt dizide,2.Sezon finalinde bence Alfa Scott olucak (Tahmin sadece spoiler falan değil )

• Beyler yinede tartışmaları Spoiler içine alsak daha güzel olur.

@ İtalian Stallion*

Yeni nickin hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.