Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen yorum yapacaz diye işin b*kunu çıkartıyorsunuz. Hepsi boş tantana. İzleyen izler izlemeyen de ... .
  • Ya 2 sezon 3. bölümüde izledim film çok iyi ama teen wolf tarzı bir dizi önerebilir misiniz ? Heyecanlı olsun bi sonraki bölümü iple çekelim mesela walking dead'de izliyom ondada heyecan var 2. sezon pek heyecan olmasada mesela insanı merak ettiriyo öyle bir dizi var mı önerecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Call Of Murat

Ya 2 sezon 3. bölümüde izledim film çok iyi ama teen wolf tarzı bir dizi önerebilir misiniz ? Heyecanlı olsun bi sonraki bölümü iple çekelim mesela walking dead'de izliyom ondada heyecan var 2. sezon pek heyecan olmasada mesela insanı merak ettiriyo öyle bir dizi var mı önerecek ?

The Wampire Diares izleyebilirsin - ben izlemedim izleyenlerin tepkisine binaen diyorum - veya Supernatural hattâ Game of Thrones olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

quote:

Orijinalden alıntı: Call Of Murat

Ya 2 sezon 3. bölümüde izledim film çok iyi ama teen wolf tarzı bir dizi önerebilir misiniz ? Heyecanlı olsun bi sonraki bölümü iple çekelim mesela walking dead'de izliyom ondada heyecan var 2. sezon pek heyecan olmasada mesela insanı merak ettiriyo öyle bir dizi var mı önerecek ?

The Wampire Diares izleyebilirsin - ben izlemedim izleyenlerin tepkisine binaen diyorum - veya Supernatural hattâ Game of Thrones olabilir.

saol hocam ilk 6 bölümü indirdim Dvd'ye atıyorum şuan gece izlicem
  • Dizinin 4. bölümü çıktıda daha altyazı mı gelmedi çünkü yabancı torrent sitelerimde dördüncü bölüm var hatta beşinci bölümde var dakat bunlar fake mi bilmiyorum
  • 3. bölüm geçiş bölümü gibiydi ama ilerki bölümler çok sağlam olacak gibi duruyor!...
  • ŞUAN STAR TV DE HD OLARAK YAYINDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

ŞUAN STAR TV DE HD OLARAK YAYINDA

Bende gördüm baktım biraz dublajlar katletmiş diziyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslihnoztrk

quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

ŞUAN STAR TV DE HD OLARAK YAYINDA

Bende gördüm baktım biraz dublajlar katletmiş diziyi...

1.SEZON BULDUM 10 GB 2.SEZON KARIŞIK VERİLMİŞ TEK TEK İNDİRMEK LAZIM TVDE İZLERSEN KONUYU ANLAMAZSIN
  • İlk sezonu can sıkıntısına izlemiştim bi'gecede ama ergen dizisi olduğu belli. Geçen baktım 2. sezonu çıkmış hadi izleyelim bari dedim ilk 15 dakikasında kapattım. Nasıl izlemişim ilk sezonu bilmiyorum.

Vampire Diaries da ergen dizisi mesela ama fena sarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myrnin -- 17 Haziran 2012; 3:47:36 >
  • Star'da 1.sezon yayınlanıyor dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

Star'da 1.sezon yayınlanıyor dimi ?

Evet hocam dün gece 4. bölüm yayınlandı heralde bu gece 5. bölüm yayınlanır yalnız sadece hafta sonları yayınlanıyor
  • Dizi şuan devam ediyor mu? Dün STAR'da denk geldim film sandım ama diziymiş meğer
  • Yaz günlerinde izlenilcek bir dizi bana göre gençlik dizisi oyuncular biraz iyi olmasada sıkılmadan izleyebiliyorum
  • 2. Sezon 4. Bölüm beklemedeyim,

Dipnot:Crystal Reed sana aşığım

• Bölüm güzeldi sıkılmadan izledim.Stiles yine güldürdü :)

• Bölüm güzeldi o sürüngen ne öle korkusu belli oldu sudan korkuyor dokunduğunu felç ediyor gibi allison büyük babası öğrendi herhalde scott işleri zor gibi o sürüngen lydia gibi geldi bana çünkü orda cama baktığı zaman tipini görünce uzaklaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 20 Haziran 2012; 19:28:26 >
  • @farti
    hocam spoiler içine alsan yazıyı daha iyi olur bölümü izlemeyenler için fazla bilgi bence
    konuya gelirsek o sürüngenin lydia olabileceği aklıma bile gelmezdi ama sen buraya yazınca mantıklı geldi fakat o şey jacksonda olabilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bölüm güzeldi o sürüngen ne öle korkusu belli oldu sudan korkuyor dokunduğunu felç ediyor gibi allison büyük babası öğrendi herhalde scott işleri zor gibi o sürüngen lydia gibi geldi bana çünkü orda cama baktığı zaman tipini görünce uzaklaştı
    @farti

Spoiler içine al hocam , biraz dikkat edin ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakyvzz -- 20 Haziran 2012; 15:28:39 >

• Son bölüm baya olay oldu.
    İlk başta o kuyruklu şeyin Lydia olabileceğini düşünmüştüm. Ama şimdi aklıma geldi ki, bize Lydia'ymış gibi gösterip Jackson la ters köşe yapabilirler. Ondada bi olaylar var çünkü. Allison'ın dedesi baya sert çıktı Scott ondan çekecek gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.