Şimdi Ara

Teemo Top Lane

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sizce teemo top lane icin viable midir?
    counterlari kimlerdir kimleri counterlar, normal ap build mi yokda daha tanky bir build mi takip etmeliyim?
    edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akaliii -- 14 Ekim 2012; 22:09:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben teemoyu soloda ilah sanıyordum sonra bir gün bir rengar geldi tek attı ve direk quitledim :) rankedde falan karşındakini alabilecegine güvenıyosan viable.
  • viable, herkesi counterlar teemo. Hele gizli pasifi olan global tauntu kullanmayı bildiğinde.

Ap,offtank karışımı birşeyler yapabilirsin. Sadece birini seçsende olur yada hybrid gibi maça göre alırsın birşeyler.
  • ben cok sevmezdim teemoyu ama karsima singed gelince pickedim penta falan attim sonra 5 6 mac draftta winspree yaptim ama bilmiyorum metaya uymaz diyen arkadaslar var

• teemo statlar bakımından squishy ama skillseti sağolsun iyi harras yapıyor. gap closer olmayan champler veya autoattack champleri iyi counterlar. xin, tryn vs.

ap carry buildi kasıp araya malady alıyorsun mpen bot alıyorsun. sakın ama sakın nashor almıyorsun.

gg wp. gerçi dominionda hep kazandım bu buildle ama normalde para kasmak sıkıntı teetoyla. kolay yem.
  • darius trynda olaf( tam emin değilim bundan yada ben beceremedim) tarzı champ. ları ağlatıyor ap teemo. Gank'ta yem olur diceksin mantarlarından zaten uğramayı bırakıyolar solo top a gelen yarı canla dönüyor. Ama çok büyük dikkat gerektiriyo saydığım solo top un ayı boğanlarını yanına yaklaştırmıcaksın. Yanına gelirlerse blind mış bilmem neymiş işlemez.. Gap closer da olmaması gerekiyor tabi adamda ( örn. xin)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_961

darius trynda olaf( tam emin değilim bundan yada ben beceremedim) tarzı champ. ları ağlatıyor ap teemo. Gank'ta yem olur diceksin mantarlarından zaten uğramayı bırakıyolar solo top a gelen yarı canla dönüyor. Ama çok büyük dikkat gerektiriyo saydığım solo top un ayı boğanlarını yanına yaklaştırmıcaksın. Yanına gelirlerse blind mış bilmem neymiş işlemez.. Gap closer da olmaması gerekiyor tabi adamda ( örn. xin)
    darius trynda olaf( tam emin değilim bundan yada ben beceremedim) tarzı champ. ları ağlatıyor ap teemo. Gank'ta yem olur diceksin mantarlarından zaten uğramayı bırakıyolar solo top a gelen yarı canla dönüyor. Ama çok büyük dikkat gerektiriyo saydığım solo top un ayı boğanlarını yanına yaklaştırmıcaksın. Yanına gelirlerse blind mış bilmem neymiş işlemez.. Gap closer da olmaması gerekiyor tabi adamda ( örn. xin'e blind i yapıştırabilirsin ama yeter mi tartışılır)

Solo top' ta teemo oynayacaksan ya mid galio tarzı bişey alacak yada jungle malphite shen gibi herolar alıp tank eksiğini kapatacak. Yoksa sıkıntı olabilir.

Edit: Ekleme - yeni mesaj yanlış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_961 -- 15 Ekim 2012; 0:42:33 >

• Range olmasından dolayı çok sağlamdır fakat arkadaşların dedigi gibi gap closer bir hero varsa kesinlikle dayanamaz,tutunamaz.Hatta bugün garen solotop oynarken flash+q+e+ignite+r combosuyla çok çok rahat alıyordum(2-3 kez kesebildim,gank yardımıylada) teemo gap closer olmamama rağmen.Ama tabi sürekli pasifimi bozarak bayağı harras yapmıştı.Yani half-viable diyebiliriz.
  • arkadaş en sağlam top lane oyuncusuna viable midir dedi . neyse ben konudan hızla uzaklaşıyorum gg
  • Aşırı dikkatli birisi olman lazım gözlüğümü normalde kullanmam ama teemo oynayınca mecburen takıyorum bukelemun gibi bir gözün hep minimapde olucak diğeri ile minion harras karışık yapıcaksın eskiden çok kullanırdım baya proydum diyebilirim hiç sıkılmadan 100+ el yaptım en fazla 20 maç kaybetmişimdir ama dikkatsiz olduğun bir gün gerçekten oynanıcak bir karakter değil bu arada tesla trollu dinleme malady değil nashor alman lazım hem ap hem as hemde cd lazım sana ve çok yüksek değerde veriyor kısaca tam bir core item karşına oyunu bilen kişiler gelirse(özellikle jungler) hayatta 6 level olamazsın çünkü ordan ayrılmaz adam
    bir keresinde karşımda darius var eziyorum adamı jungler rengar geldi mantarların hepsinide üst üste koymuştum adamın giriceği ota bende girdim arkamdan darius geliyor ikiside ota girer girmez ölmüştü gülmekten karnıma ağrılar girdi

• frozen mallet + wits end , gerisi yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

viable, herkesi counterlar teemo. Hele gizli pasifi olan global tauntu kullanmayı bildiğinde.

Ap,offtank karışımı birşeyler yapabilirsin. Sadece birini seçsende olur yada hybrid gibi maça göre alırsın birşeyler.

Herkesimi jayce yi unutma dostum bence :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: XeonExceldus

quote:

viable, herkesi counterlar teemo. Hele gizli pasifi olan global tauntu kullanmayı bildiğinde.

Evet cayce var dimi bide, cayce zorlar tabi teemoyu ama teemo reyiz dinlemez global tauntu kullandımı cayce biter.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XeonExceldus

quote:

Evet cayce var dimi bide, cayce zorlar tabi teemoyu ama teemo reyiz dinlemez global tauntu kullandımı cayce biter.

Adam lanede tutunmak hakkında sormuş global tauntu anca tflere başladığında yapabilirsin.

He birde offtank falan değil full tank kasman lazım runeleri falan hep ms yaptım sırf bu kıllık yüzünden shenin tauntundan daha etkili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDNZCLK -- 15 Ekim 2012; 3:04:51 >

• sagolun arkadaslar oneriler icin

• Fiorayı çok pis counterlıyo , ultisini blindle etkisizleştiriyo filan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.