Şimdi Ara

Teclast Tbook 10S Tablet 163$ / 10S Stylus Tablet 177$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
8
Favori
11.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birkaç gün önce gearbest üzerinden almış olduğum Teclast Tbook 10s Stylus-Kalem sürümü hakkında, elimden geldiği kadar izlenimlerimi aktarmaya çalışacağım.

ÖZELLİKLER: Intel Atom Cherry Trail X5 Z8350 1.44 GHZ (Turbo Boost - 1.94GHZ) İŞLEMCİ / (WİNDOWS 10) + (ANDROİD 5.1.1) DUAL OS İŞLETİM SİSTEMLİ / 1920 x 1200 IPS EKRAN 10.1 İNÇ / 4GB DDR3L 1600MHZ RAM / TÜMLEŞİK INTEL HD GRAFİK Gen8 / 6000 mAH PİL KAPASİTESİ / 64 GB EMMC HAFIZA 128 GB SD KART ARTIRILABİLİR HAFIZA / BLUETOOTH 4.0 / WİFİ 2.4GHz(802.11/b/g/n) / AĞIRLIK: 564 gr.

-
    Sipariş ederken benden link isteyiniz.

Teclast Tbook 10 S Tablet Bilgisayar

Teclast Tbook 10S Tablet 163$ / 10S Stylus Tablet 177$

Kasa: Cihazın gövde kısmında tamamen metal, alüminyum, malzeme kullanılmış. Güç, ses açma-kapama düğmeleri plastik olsa da iyi konumlandırılmalarından dolayı gayet kullanışlı ve neredeyse hiç sallanmıyor. Gövde yapısı, sağlamlığı ve burulma sertliği; 220 dolar seviyesindeki ürünler için oldukça yeterli düzeyde ve herhangi bir basınç durumunda esneme yapmıyor. Üst sınıf, premium bir işçiliğe sahip olduğu da rahatlıkla söylenebilir. Ayrıca mat alüminyum kaplama da parmak izlerini neredeyse hiç göstermiyor.

Donanım: [İşlemci(X5 Z8350 - 4 Çekirdekli) - Görüntü Birimi (Intel Hd Gen8) - 4gb DDR3 Ram - 64gb ROM] Gündelik kullanım, internet-video, çok ağır sistem gerektirmeyecek oyun ve uygulamalar/programlar için yeterli seviyede bileşen barındırıyor. Usb, şarj, 3.5mm jak, HDMI ve micro-SD yuvası da cihazın sağ bölümünde yer almış.

Yazılım: Üründe iki tane işletim sistemi mevcut; windows10 ve android(5.1). Bu sistemler cihazda yüklü bulunuyor ve istenildiği zaman diğerine hızlı bir şekilde geçiş yapılabiliyor. Her iki sistem de hızlı ve kolay kullanım sağlasa da oyun için android tarafında daha geniş seçenek mevcut. Ve orta, üst düzey oyunları rahatlıkla; donma, takılma olmadan oyantabilme olanağı sunabiliyor.

Görüntü: IPS, tam hd (1920*1080) parlak bir ekrana sahip ve 220 PPI civarında bir piksel yoğunluğuna eşit. Üst ve yan açılardan bakıldığında da herhangi bir görüntü kaybı yaşanmıyor. Görüntü kalitesinin tatminkar, yeterli düzeyde olduğunu söyleyebilirim.

Ses: Bu konuda yüksek bir beklenti içinde olmamak gerekir. En fazla 70-80 desibel civarında ses kalitesi sunabiliyor. İdare eder nitelikte.

Kalem: Bir önceki sürümünde kullanılan modeline göre dokunmatik hassasiyeti gayet başarılı olmuş bu versiyonunda. Aşağıdaki uzantıdan kalem incelemesine bakılabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=EQZetCRDCB4

Sıcaklık: Cihaz alüminyum bir gövdeye sahip olduğu için yük altında bile, rahatsız edici bir ısınmayla karşılaşmazsınız. Soğutma konusunda nispeten başarılı.

Pil: 6000mAh batarya ile 4-5 saat aralığında kullanım elde edilebiliyor.

Teclast Tbook 10 S İkisi Bir Arada Tablet Bilgisayarı [ 163 ] dolara alabilirsiniz.

Ürün stoklarla sınırlıdır!

Referanslı Link

Referansız Link

Teclast Tbook 10S Tablet 163$ / 10S Stylus Tablet 177$ Teclast Tbook 10S Tablet 163$ / 10S Stylus Tablet 177$ Teclast Tbook 10S Tablet 163$ / 10S Stylus Tablet 177$ Teclast Tbook 10S Tablet 163$ / 10S Stylus Tablet 177$

Referanslı

Referanssız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 9 Kasım 2018; 5:9:53 >

• Xiami mi 4 kullanan var mı
  • Gearbest le alakalı siteye erişim yasağı var herhalde haberdarsınızdır. Buradan nasıl alışveriş yapabiliriz mümkünmü

Edit: Yukarıdaki uyarıyı şimdi gördüm kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzunca961 -- 9 Haziran 2017; 8:54:37 >
  • uzunca961 kullanıcısına yanıt
    Uzantılara mobil sürüm de ekledim, kullanabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eesph

Uzantılara mobil sürüm de ekledim, kullanabilirsiniz.

Hocam G1W-CB alıyorum şimdi. Hangi kargoyu kullanmamı önerirsin. Hepsi ücretli sadece unregistered olan ücretsiz
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtax -- 9 Haziran 2017; 21:51:33 >
  • Her ürüne buraya link vermişsin burda birşey yok
  • Mesajım bulunsun
  • Merahaba, İşletim sistemini türkçe yapabiliyormuyuz?
  • Güzelmiş bee

İçim gitse de almıyorum, çünkü ihtiyacım yok. Tüketim çılgınlığına kapılmamalıyım. Evet.
  • son durum nedir satışta
  • t-miharbi kullanıcısına yanıt
    Bir iki gün önce 149 dolardan satılıyordu. Belirlenen sayıya ulaşınca tekrar artırıldı. Yakında yine indirim yapılacaktır.

• Bu ürünlerin sağlamlığı ne durumda oluyor.. Yeni bir tablet ihtiyacım var ve ipd mi alsam yoksa böylr bi şey mi alsam diye düşünüyorum.. Win 10 tarafı ve uygulamaları nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • corp8slave C kullanıcısına yanıt
    Malzeme kalitesi üst düzeyde, pahalı ürünlerle rahatlıkla çekişebilir bu konuda. Windows tarafında da çok ağır sistem - grafik gerektirmeyen oyun ve uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lakin oyunlarda android tarafı daha başarılı. İşlemcisi orta sınıf olduğu için windows tarafı ağır işlemler için uygun değil bu yüzden. Ipad düşünüyorsanız eğer, şu an indirimde olan yeni nesil xiaomi mi pad 3 sürümünü tavsiye ederim. İndirimle 204 dolara geliyor. Her iki seçenek yerine de tercih edilebilir.

• ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 11 Ağustos 2017; 0:14:29 >
  • Tbook 10 S güzel cihazda bataryası biraz düşük olmamış mı?
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Evet, biraz düşük ama yük altında 4.5 - 5 saati rahat çıkarır. Malzeme kalitesi de oldukça tatmin edici ayrıca.
  • Konuyu görünce yazmak istedim, Teclast p98 4g tablet almıştım, koruma kılıfı üstündeyken ilk düşüşünde lcd ekran kırıldı. yaptıramadım da.
    uzak olsun bu markalar benden ya
  • xelnaga kullanıcısına yanıt
    Başka marka olsaydı kırılmayacak mıydı?

• Sipariş verdim bakalım, bekleyip göreceğiz. İLgili arkadaşlara teşekkür ederim.

Bir de sorum olacakhttps://www.gearbest.com/cell-phones/pp_627537.html bu cihazı alsam gümrükten geçer mi geçerse nasıl bir vergilendirme olur yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunresitz -- 22 Ağustos 2017; 22:31:40 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.