Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
22
Favori
100.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratcimen98

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

3 - 4 mesaj gerıde filojistoN lınk vermıs dostum.. Aynı sekılde ılk sayfa, ılk mesaj da ındırme lınkını verdım

Bulması zor degıl.. lınkı tıkla...http://technogame.net/gta-v-turkce-yama/ Gta5 sayfasına yonlendırıyor... Bıraz asagılara bakarsan lınkı gorursun.. Aynı sekılde kurulum vıdeosu da mevcut

Cidden çok teşekkür ederim

Rıca ederım dostum.. Iyı oyunlar.

• Hocam şimdide oynu açıyorum hikaye veya online kısmına giriyorum oyun durduruldu hatası alıyorum türkçe yamayı kaldırınca oyun çalışıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz ?
  • quote:

Hocam şimdide oynu açıyorum hikaye veya online kısmına giriyorum oyun durduruldu hatası alıyorum türkçe yamayı kaldırınca oyun çalışıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz ?

aynı sorun bndede var
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.halil

quote:

Hocam şimdide oynu açıyorum hikaye veya online kısmına giriyorum oyun durduruldu hatası alıyorum türkçe yamayı kaldırınca oyun çalışıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz ?

aynı sorun bndede var

Oyunun dosyaları içindeki mods klasöürünü mod yapınca düzeldi hocam bi deneyin
  • quote:

quote:

quote:

aynı sorun bndede var

evet düzeliyor ama türkçe yamada gidiyor o şekilde. problemi türkçe yamalı haldeyken nasıl çözecez o sıkıntı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

aynı sorun bndede var

evet düzeliyor ama türkçe yamada gidiyor o şekilde. problemi türkçe yamalı haldeyken nasıl çözecez o sıkıntı.

Bende gitmedi hocam o zaman steamda oyun dosyalarınızı doğrulatın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynı sorun bndede var

Bende gitmedi hocam o zaman steamda oyun dosyalarınızı doğrulatın

Çözdüm sonunda. Doğrulama ile bikaç defa denedim olmadı. En son yedeğini aldım oyunun, sonrasında oyunu sildim ve kalan dosyaları steamden temizledim. Tekrar yedekten kurup türkçe yamayı uygulayınca bu defa çalışmayı durdurdu hatası çözüldü. Sanırım önceden manuel kurduğum yamanın üstüne son yamayı kurduğum için olsa gerek. Sorun yaşayan arkadaşlar içinde fikir vermesi açısından belki yönlendirici olur. Herkese iyi oyunlar :)

• dr.halil kullanıcısına yanıt
    Mods klasörünü silip yamayı tekrar kursaydınız da aynı şey olacaktı. Uğraşmışsınız.
  • Kurulumda yada kurulum sonrası hata alan arkadaşlar oyun klasörlerinde bulunan mods klasörünü tamamiyle silip yama kurulumunu tekrarlasınlar sorun kalmayacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tr yamayı kurdum single playerde hiçbir sorun yok ama online girince oyundan atıyor bir çözümü varmı acaba ?
  • Dün gelen yama ile hikaye moduna girince oyundan atıyor güncellemeyi düşünüyor musunuz türkçe yama'yı ?
  • cezaender C kullanıcısına yanıt
    Güncelleyeceğiz. Biz yeni sürümünü yayınlayana kadar mods klasörünü silip şu an ki sürümü tekrar yükleyin.
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler tekrar yüklüyorum o halde şuan ki sürümü
  • Merhabalar Türkçe yama online modda sorun çıkartıyor mu acaba arkadaşlar ban yeme gibi bir risk var mıdır?
  • Yama ne zaman düzeltilecek acaba ?
  • update yapılmamış 350.1 sürümünde sorunsuz çalışır mı?
  • Şu yamaları konsol sürümüne neden portlamıyorsunuz arkadaşlar. Konsollarda da azımsanmayacak oyuncu kitlesi var. Far cry 4 ve Gta V yamanızın en son güncel sürümlerini PS3 ve Xbox 360 için çıkarabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla arşiv formatları aynı.
  • bekliyoruz güncellenmesini
  • Online da sorun olur diye güncellemeyi bekliyorum umarım bir'an öne yayınlanır :)
  • Technogame ciddi anlamda çevirilerine gerçekten çok özen gösteriyor ama kötü oldukları bazı yönleri var ki o da aynı O.Ç'nin yaptığı gibi takipçilerine ilgisiz yaklaşmak ve burnu havada olması abi bir cevap yazmak bu kadar zor olmasa bari konu başına güncelleme yapılacaktır veya yapılmayacaktır diye yaz arkadaş...
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.