Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.196
Cevap
22
Favori
100.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu Micheal ile psikiyatr arasındaki geçen bazı cümleler İngilizce. Yamayı kurduktan sonra "ilk kez" haritadaki psikiyatr işaretine gittim yani Micheal'ın psikiyatr ile olan yaptığımız ilk görüşmesinde var bu cümleler. 2-3 taneydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

150000. kez yazışımız, onların metin dosyaları yok. +600 dosya ya baktık yok. ha eğer yok ben bulurum dersen bulup dosyaları gönderirsen çeviririz seve seve. bu saatten sonra yapacaklarımız gelecek güncellemeleri ve gözden kaçırdığımız yerleri çevirmek olacak.

Sinirlenmenize gerek yok Rockstar bu konuda yardımcı olamaz mı?
  • Ban riski yok diyorsunuz da neden riski olmadigini aciklasaniz daha bi ferahliyacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olsalar yamamız resmi olurdu maalesef iplenmiyoruz o konuda :)

• Neden ban riski olsun sen onu açıkla yazarken kendi kendine cevabını vereceksin. Ayrıca bunun hakkında bir görsel paylaşmıştım bayağı eskilerde kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Root

Ban riski yok diyorsunuz da neden riski olmadigini aciklasaniz daha bi ferahliyacam.

Anasayfada ılk konuda ''Rockstar Games İle GTA V Türkçeleştirme Hakkında Görüşme'' kısmını okursanız neden ban rıskı olmadıgını anlarsınız
  • Yeni gelen güncelleme ile gta v çalısıyor mu?
  • Türkçe yama ve ban olayıyla ılgılı bır cok mesaj gelmektedır. Aslında uzun zamandır ana konuda bu konuyla ılgılı bılgı lınkı bulunmaktadır. Belkı gozden kactıgı ıcın Rockstar ıle gorusmeler filojistoN isteği üzerine metın ve resım olarak eklenmıstır.
  • Oyuna gelen son patchden sonra oyun açılmıyor. Türkçe yamayı deaktive edince sıkıntı yok. Devreye alınca hata verip kapanıyor oyun yüklenirken. Sizde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albay7

Oyuna gelen son patchden sonra oyun açılmıyor. Türkçe yamayı deaktive edince sıkıntı yok. Devreye alınca hata verip kapanıyor oyun yüklenirken. Sizde durum nasıl?

Bende düzgün bir şekilde çalışıyor.
  • Albay7 kullanıcısına yanıt
    Oyununuz orjinal ise en sonki güncellenen Update.rpf yi mods klasörüne atın ve manuel yasadaki hikaye ve online klasörünün içindeki dil dosyalarını openiv ile yükleyin.

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla 0'dan manuel kurulum yapmam gerekiyor? İlk başta da o şekilde kurmuştum. Ana senaryoyu oynayacağım şimdilik. 353 mb'lık paketi indirip kurayım o zaman yeterli olur herhalde.
  • Albay7 kullanıcısına yanıt
    Hayır 0 dan değil, Heist - fontlar vs onlar aynen kalıyor. Update.rpf güncellemesi story ve online ı kapsadığı için sadece hikaye ve online dosyalarını ekliyorsunuz. Oyununuz online ise 350 mblık dosyayı indirseniz dahi bunu yapmanız gerekecek.

• biri linkini atabilirmi çünkü teknogame sitesi 509 error veriyor alıntılayıp atar mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakhan29 -- 29 Temmuz 2015; 14:37:37 >
  • quote:

Hayır 0 dan değil, Heist - fontlar vs onlar aynen kalıyor. Update.rpf güncellemesi story ve online ı kapsadığı için sadece hikaye ve online dosyalarını ekliyorsunuz. Oyununuz online ise 350 mblık dosyayı indirseniz dahi bunu yapmanız gerekecek.

Güncel 394 sürümünün 5 GB'lik manuel dosyasini ne zaman yayinlarsiniz.. Uzun zaman bekledim çikar diye hiç ses seda gelmedi yamadan..
  • Büyük ihtimalle onu yayınlamayacağız. Çünkü hem bize hem kullanıcılara yazık ayda bir güncelleme geldiği için.
  • arkadaşlar gtaturk un türkçe yamayı yükledim kurduktan sonra ''bu yamayı yüklemek için gta gta 5 inizin 1.0.393.4 verasiyonalrından birine sahip olmalıdır'' diyor. ben o versiyonu kurdum fakat aynı sorunu hala verıyor yardım lütfen
  • Beyler Türkçe yama kurulu olduğu zaman onlıne da tek kalıyorum. Güncel yamayı indirip kurdum yine aynı sadece yamayı silince diğer oyuncular görünüyor. Ne yapmak lazım?
  • quote:

Büyük ihtimalle onu yayınlamayacağız. Çünkü hem bize hem kullanıcılara yazık ayda bir güncelleme geldiği için.

Ee bizler nasil Güncel oyunda yamayi kullanabileceğiz o zaman ????? Çoğunluk eski sürüm yamayi kullandiğinda sorun yaşiyor.. Şuan Güncel oyuna güncel yamayi nasil kullanicağiz ?

Benim gibi düşünüp İndirmekten korkmayacak insanlara en azindan yamayi yapip paylaşirsaniz iyi olur.. Haftalardir yama yok diye oyuna girmiyorum..
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Yeni güncelleme geldiği dakika manuel kurulumda ki sadece hikaye ve heist kurulumunu tekrar yapın yeni sürüme uygun olacaktır diye yazmıştık zaten. Onu okuyanlar yaptı ve şuan gayet sorunsuz bir şekilde oynuyorlar. Sende okusaydın sende oynayabilirdin şu zamana kadar.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.