Şimdi Ara

TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
2.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üst model almak istediğimden satıyorum. İstediğim fiyata alan çıkmazsa satmayıp kullanmaya devam edeceğim.
    Alalı daha 10 gün oldu. Her gün bisiklet forumlarına falan takıldığımdan heves edip daha üst model bir şey almak istedim.
    Yeni aldığım için 2 yıl garantisi var, garanti belgeleri mevcut.
    Gelip iyice inceleyip öyle alın
    Amortisörsüzdür. Arazide kullanmayacaksanız araştırdığınızda da göreceğiniz gibi amortisörsüz olanlar tavsiye edilir. Çünkü düz yolda amortisör yorar. İsterseniz bu konuyu google'dan araştırın.

Bisikletin 10 günlük olmasının bir avantajı var onu söyleyeyim. İlk satın aldığınızda demonte yani tam olarak ayarları yapılmamış bazı parçaları takılmamış vaziyette alıyorsunuz. Ben bu parçaların takılması ve ince ayarları için bisikletçiye 4-5 kez gittim. Siz bununla uğraşmamış olacaksınız.

Sahibinden.com'a yeni koydum ilan onaylanınca onu da burada paylaşırım.
     TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL TEC Bisiklet Satılık Yeni aldım 215 TL

• 189tl-----ŞOK market, nisan 2015, hala marketlerde var...!!!!!!!!!!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.