Şimdi Ara

TEB En Uzun Cuma'da %25 Bonus Fırsatı! En Fazla 75 TL Bonus (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
665
Cevap
40
Favori
39.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben dün gitti gidiyordan aldım bugün kargoya verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalmustan

Kampanyaya uygulamadan katılınca süre başladı sanıp o akşam n11den 350 liralık 11-11 telafi çeki de kullanarak alışveriş yaptım. Saat 24ü geçmesini beklesem sıkıntı olmayacaktı ama şimdi 23ünde yapmış oldum. Bonus yatma ihtimali yok mudur acaba. İşin kötüsü durumu şimdi fark ettim. Önce fark etsem yine alışveriş yapar 75i kaçırmazdım. Gitti gül gibi 75 ah ahh

Bende 24:00 beklemeden yaptım haberi görünce hepsiburadan almıştım siparişi iptal ettirdim tekrar sipariş geçtim mecburen. Müşteri hizmetlerini aradığımda onların kampanyadan haberi yoktu :D 24-26 arası olacak yazıyor kurallarda.
  • ulan iyice kafayı yemiş teb,biten kampanyanın mesajını bugün gönderiyorlar daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 gündür sarıkız kargolanmadı ,(Hepsiburada)

• Boyner'den 272 TL'lik bir alışverişim oldu. 26.11.2017 olarak dönem içine yansımış.
    Alacağım ürün Boyner'de daha uygun olduğu için 4 taksite razı gelip buradan aldım ama ekstreye 6 taksit olarak yansımış. 6 taksit kampanyası detaylarında sonradan yapılan taksitlendirmeler dahil değildir denmiş ama bu işlem ek taksite giriyor sanırım. Eğer o kampanyadan da puan kazanımım olursa 78 TL bonus yüklenmiş olacak.
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    Benimkiler yolda

• Sanal kart ile işlem yaptım hızlıaldan 2 gram altın almıştım o kamillerde hala kargoya vermedi
    5-10 iş günüymüş kargo süresi. cepteteb kredi kartım var sanal kart ile işlem yaptım birde sanal kart geçersiz derlerse uğraş dur.
    hızlıal dan alan oldumu çökmezler dimi benim paraya

bu arada bıktım şu donanım haberin her sayfa değiştiğinde çıkan reklamlarından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OkNisT_

Sanal kart ile işlem yaptım hızlıaldan 2 gram altın almıştım o kamillerde hala kargoya vermedi
    5-10 iş günüymüş kargo süresi. cepteteb kredi kartım var sanal kart ile işlem yaptım birde sanal kart geçersiz derlerse uğraş dur.
    hızlıal dan alan oldumu çökmezler dimi benim paraya

bu arada bıktım şu donanım haberin her sayfa değiştiğinde çıkan reklamlarından.

hızlıal ile ilgili çok çeşitli şikayetler var hocam...Umarım bi sıkıntı yaşamazsınız...
  • Arkadaslar harcamayi tek seferde yaptim. Cuzzi bi miktari tedarik edilemediginden iptal olmus. Toplam alis 298 tl ye dusmus. Kismen iade oldu diye puani yuklememezlik yapmaz demi

• _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    harcama itirazı yapın bence acele şekilde bari paranızı kurtarın (bonusları geçtim)
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    bi parti dün geldi bana, bi parti daha bekliyoruz bakalım. MHye mesaj yazdım 3 işgünü içinde kesin dediler.

• _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    Hocam hızlı al ve gold pişmanlıktır sürekli yazıyoruz ama malesef adamlar bizden çok yere ulaşıp reklamlarla algı yaratmaya devam ediyorlar umarım paranızı kurtarırsınız muhtemelen zorlu bir süreç bekliyor sizi :( Bu firmalar kendilerine nakit akışı sağlayıp aylarca insanların paralarına el koyuyor ardından paranızı ancak harcama itirazı yaparak banka aracılığı ile alabiliyorsunuz ha bu arada "şanslı" müşteriler de olmuyor değil bunlarında bilerek şanslı müşteri yapıldıklarını düşünüyorum.

• bana daha gelen giden yok, yrn 5 aralık bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

bana daha gelen giden yok, yrn 5 aralık bekliyorum.

Benim puanlar da yatmamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puanları yatan var mı 5i diyordu fakat benim yatmamış

• Beyler sakin bugün ayın 4'ü. Yarın yatacak.

• Hayırdır bazıları ayın 5 ine erken girmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Beyler sakin bugün ayın 4'ü. Yarın yatacak.

Nick cevap uyumu

Hocam nickin hakkını verip arkadaşların anksiyetesini çözmüşsünüz

• Arkadaşlar 5i mesai saati başlayınca yatmaya başlar, mesaj olarakta bilgi gelir size yatınca

• tanımlamışlar bonusu.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.