Şimdi Ara

TEB banka kartı ilk alışverişin %50 bizden max.40₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
5
Favori
5.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkürler
  • bayrakdar kullanıcısına yanıt
    SMS geldi, cevap gönderdim. Katılım talebiniz alınmıştır mesajı da geldi. İade'yi alabilmek için Vadesiz hesabın Kartın hesabı mı olması gerekiyor ? Benim şuan CEPTETEB ana hesap. Değiştirmeli miyim?
  • Aynı mesaj bana da geldi.Teb coştu bu aralar geçen ay limitimi 300 lira artırmam karşılığında 100 lira vermişti bu ayda mesaj geldi 100 lira arttırıma tekrar 100 lira veriyor.Enpara falan hikaye Teb kral

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebe banka kartı için başvursam hesap için hesap isletim ücreti istiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: OxMetrics

Tebe banka kartı için başvursam hesap için hesap isletim ücreti istiyor mu?

Banka kartı için hiçbir hesap ücreti, EFT, havale gönderim ücreti vs. istemiyorlar.
  • Teşekkürler hocam

• Arkadaşlar yeni TEB müşterisiyim, kart geldi fakat işlem yapmadım, işlem için diğer ayın 15'ni mi bekleyeyim, teklifler o zaman mı geliyor?
  • bayrakdar kullanıcısına yanıt
    Ben kampanyaya katıldım fakat yanlışlıkla 5 TL'lik düşük fiyatta ilk alışverişi yapmış oldum.
    Hakkımi kaybetmiş mi oldum şimdi?
    100 TL'lik birşey alacaktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 18 Mart 2018; 14:18:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    37.5 tl indirim alırsınız...

• munkun46 kullanıcısına yanıt
    Nasıl 37.5 TL oluyor. Şartlarda ilk alışverişin yarışı diyor. Bende ilk alışveriş olarak yanlışlıkla 5 TL harcamıştim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Nasıl 37.5 TL oluyor. Şartlarda ilk alışverişin yarışı diyor. Bende ilk alışveriş olarak yanlışlıkla 5 TL harcamıştim.

Yanlış anlamışım 75 tl lik alışveriş yaptınız anladım.

• Fortis'ten bu yana müşterisiyim hiç böyle mesajlar gelmiyor. Gittigidiyor gibi kullanmayana teşvik sistemleri var.
  • cepteteb hesabı için 2 sene önce başvurduğumda üzerinde sadece teb yazan kart vermişlerdi ama hesap cepteteb. geçen ay 100 tl'ye 20 tl indirim geldi mesela. şimdi abim için cepteteb hesabına başvurduk. üzerinde cepteteb yazan bi kart geldi. bu karta da gelir mi yani bu indirim mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

cepteteb hesabı için 2 sene önce başvurduğumda üzerinde sadece teb yazan kart vermişlerdi ama hesap cepteteb. geçen ay 100 tl'ye 20 tl indirim geldi mesela. şimdi abim için cepteteb hesabına başvurduk. üzerinde cepteteb yazan bi kart geldi. bu karta da gelir mi yani bu indirim mesela.

Gelir

• Bende geçen açtırdım cepteteb hesabını, dün cepteteb kartını teslim aldım. İnşallah bizie de gelir bun % 50 iade kampanya mesajları.

• İadeler galiba yatmış

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Valla beklersen gelmez, bu, tesadüf işi ya yüz kişiye ya beşyüz kişiye tanımlarlar böyle kampanyaları, o da sana çıkmaz umrunda olmayan adamın tekine çıkar .

• baysbawer B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Gelen giden yok hiç.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.