Şimdi Ara

Tearaway - PS Vita (Potansiyel baş yapıt) Store'da Ön Sparişte ve 58 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/oyunlar/tearaway-the-jukebox-%25C3%25B6n-sipari%25C5%259F-paketi/cid=EP9000-PCSF00214_00-TEARAPREORDJBPSN

Tabiki Ön Sparişimi verdim ;) - Bazen anlamiyorum bu fiyatlar nasil oluyor - Killzone mercenary 84 TL gibi bir fiyatla store'da satiliyor- simdi de Tearaway ki Vitanin en elle tutulur ve beklenen oyunlarindan,
    Yabanci forumlarda (neogaf) Modern Super Mario 64 diye tanimlanan oyun 58 TL (saka gibi) Vita severler ve uzun zamandir tozlu bir sekilde Vitanizi kenarda tutuyorsaniz Tearaway 58 TL ye kacmaz hem de On sparis verirseniz bir takim dijital bonus eklentiler hediye

• Detaylı incelemedim ama göz attığımda grafiksel olarak güzel bir şey göremedim. Belki oyunun teması o şekildedir, bilmiyorum ama yinede şişirilmiş bir oyun gibi geliyor. Little Big Planetide yaklaşık bu fiyatlardan almıştım ben, herkes vitanın en iyi oyunlarından diyordu. Oyun eğlenceli ama bir şeyler eksik kalıyor bana göre. Raymanda oynadığım bölümleri tekrar tekrar oynamama rağmen Little Big Planeti bitirdikten sonra hiç oyuna bile girmedim, online desteği olmasına rağmen (rayman legendsde de var ama online oynayan yok).
  • Kutulu versiyonu çıktığında almayı düşünüyorum. Umarım türkçe olur. Çok güzel bir oyun !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardShock

Kutulu versiyonu çıktığında almayı düşünüyorum. Umarım türkçe olur. Çok güzel bir oyun !!

Kutulu versiyonun storedaki fiyattan daha ucuza satilmasina imkan vermiyorum, uygun fiyat+ iyi oyun = digital download

• quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

quote:

Orijinalden alıntı: HardShock

Kutulu versiyonu çıktığında almayı düşünüyorum. Umarım türkçe olur. Çok güzel bir oyun !!

Kutulu versiyonun storedaki fiyattan daha ucuza satilmasina imkan vermiyorum, uygun fiyat+ iyi oyun = digital download

Kolleksiyon yapıyorum ;). Tabikide store ürünle daha uygun olması lazım.

• LBP'yi andırıyor ama daha eğlenceli duruyor, keşke LBP yapımcılarıyla ortak bir şey yapsalar diyecektim ki zaten aynı stüdyonun ürünüymüş
    Acaba LBP 3 gelecek mi buna benzer şekilde?
  • Kutulu ürünün artısı 2. el satmak kolay, psn hesabı ya zor gidiyor ya da fiyatının altına. Ps3'teki gibi birden çok hesap kullanım olsaydı keşke. Bir de hafıza kartını işgal etmiyor. Ama psn sürümünün de fiyat güzel ve oyunu çıkarıp takma derdi yok.
  • Ah sony türkiye sana kızgınım. Şu oyunu türkçe yapmadın ya !! Bu gün demosunu oynadım. Çok güzel olmuş. Demosunu indirin kesin.

• Kutulusu hicbir yerde yok yahu.
    Bir oynayamadim su kagit cocugu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.