Şimdi Ara

TEAM SOLOMID Fan Kulübü - Worlds - TSM vs Fnatic (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.929
Cevap
7
Favori
45.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • we ' ye yeniliyoruz . yenilginin en büyük sebebi tabiki de ÇÖPKEREN ve ÇÖPTURTLE oluyor .

hadi çöpturtledan kurtulucaz ama çöpkeren'dan da kurtulmamız gerekiyor .

çöpkeren yerine alınabilecek junglelar önerisi (adam resmen import israfı , dumble eulcs'te oynayamaz import israfı diyen arkadaşlar görsün bunu bir şampiyon takım nasıl import israfı yapar açık örneği )

1.Reignover (İyi bir split geçirmedi ama supportive jungle'ın kralıdır . özellikle hauntzer bjergsen ve doublelifti inanılmaz destekler . zaten bu oyuncular birkaç kill alsa oynu iyi taşıyabiliyor )

2.Levi (Reginald biliyorsunuz Vietnamlı o yüzden Levi'nin uyum süreci çok da zor olmaz sadece biraz İngilizce öğrenip takım içi iletişime alışırsa eminim iyi bir import olur )

3.LirA ( Bu yıl na lcs'in en iyi jungle'ı seçildi bildiğiniz gibi , kesinlikle gelirse çok iyi etki sağlar )

4.Akaadian ( Echo Fox' un soloqdan keşfettiği jungler özellikle ilk haftalarda çok iyi oynamıştı tsm maçında da svenskeren'i ezmişti hatırlarsanız kesinlikle tsm oyun yapısına uyum sağlarsa 2.biofrost olup tsm'in çekirdek oyuncusu olabilir )

5.Xerxe ( Eunun en iyi çaylağı olan xerxede tsm gibi büyük bir takıma hayır demeyecektir . Bir yanda uol ile worldse gidip çeyrek finale çıkamamak var öbür yandan tsm ile nalcs şampiyonu olup üstüne worldste çeyrek finale çıkmak var hangisini seçerdiniz acaba ? )

6.Jankos (Biliyorum h2k'i bırakmaz jankos ama yinede iyi bir tercih olabilir iyi bir ikna ve güzel bir ücret ile neden olmasın )

7.KakaO (Misfitste iyi bir performans sergilemişti ama pek emin değilim kendisi hakkında eğer ivmesini yukarıya çıkartırsa tsm coşar )

Sadece lcs oyuncularını yazdım cs oyuncularını falan da yazmadım yoksa baya doldururdum listeyi . İzlediklerim arasından 8 tane oyuncu söyleyebiliyorsam tsm bu inadı bırakmalı ve worlds başarısı istiyorsa bu adamı değiştirmeli yoksa başka türlü çok çekeceği var tsm'in . özellikle competitive arenada jungler gerçekten çok çok kritik bir lane . bir fark oluştu mu bu we maçındaki gibi maçı kaybetmenize neden olabiliyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nycha -- 13 Mayıs 2017; 3:39:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nycha kullanıcısına yanıt
    Amazing, Santorin ve şimdi de Svenskeren. Amazing'li TSM Worlds çeyrek final gördü. Belki Samsung White ile karşılaşmasalar yarı final görebilirlerdi. Santorin'li TSM IEM kazandı. Svenskeren TSM gelmeden önce kendi bölgesinde kendini kanıtlamış bir oyuncuydu. Ama 3 oyuncuyu da asla TSM'e yakıştıramadım. Kötü oyuncu değiller iyi oyuncular ama TSM eğer yeni ormancı alacaksa daha dikkatli seçim yapması lazım. Çünkü bir oyuncu ilk geldiğinde hep çok iyiymiş gibi gözüküyor. Sonradan batırıyor. Çünkü TSM kendi bölgesinde hep kazanıyor. Hiç bir şey yapmasalar bile Worlds vs katılabilirler. Ama uluslararası düzeyde hiç başarılı olamıyorlar.

Ayrıca tek sıkıntı bana kalırsa orman değil. Takım genelinde genel bir sıkıntı var. Adını bir türlü koyamıyorum. Belki sadece bu turnuva içindir bilemiyorum. Belki Doublelift gelince daha iyi performans sergilerler. Hatta takım onu beklediği ve o olmadığı için bile böyle olabilir. Ama örnek vermek gerekirse Bjergsen iyi KDA ile normal bir oyuncu için iyi oynamış diyebileceğimiz bir performans ile oynadığı zaman bile hiç oyun yapmıyor. Sorumluluk almadan oynuyor. Misal bugün oynadığı G2 maçındaki Jayce performansı. Ölmemiş tamam. Hasarı karşısındaki oyuncudan iyi. Oda tamam. Ama maç esnasında onun Bjergsen gibi oynadığını ben izlerken hissedemiyorum. Takım genel olarak böyle geliyor bana. Sanki takım maçları oynayalım sonrada maçlar bitsin de eve dönelim kafasındaymış gibi geliyor. Bu yüzden asıl problem orman veya nişancıdan ziyade takımın genelinde bir şey varmış gibi. Dediğim gibi adını bir türlü koyamıyorum problemin. Belki oyuncu değişiklikleri olunca bu durum kendi kendine düzelir. Ama düzelmezse TSM yine kendi bölgesinde estirir. Ama uluslararası alanda yine başarılı olamaz.

• Burada svene laf söyleyen arkadaşlar bjergsena hiç bakmıyor sanırım.Svenin öldüğü pozisyonların neredeyse hepsi bjergün yavaş roamları ve karşı mide ayak uyduramamasından oluyor.Sven de arada aşırı agresif invadeler atıyor ama bjerg düzgün oynadığında bu invadeler sayesinde tsm büyük avantajlar kazanıyordu.

Wildturtlea laf söyleyenleri de zaten hiç anlamıyorum.Protect adc kompu yapıp adcyi tek başına bırakan tsm ama suçlu WT.WT-bio en güçlü bot lanelere karşı solo killer aldı.Double olsa o da daha fazlasını yapamazdı.Resmen reddit silverlarının ağzıyla konuşuyorsunuz, maçları tekrar izleyin derim.

Hauntzer her zamanki gibi solid ama bjerg her maç beni daha çok hayal kırıklığına uğratıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EverChanging -- 13 Mayıs 2017; 8:24:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EverChanging

Burada svene laf söyleyen arkadaşlar bjergsena hiç bakmıyor sanırım.Svenin öldüğü pozisyonların neredeyse hepsi bjergün yavaş roamları ve karşı mide ayak uyduramamasından oluyor.Sven de arada aşırı agresif invadeler atıyor ama bjerg düzgün oynadığında bu invadeler sayesinde tsm büyük avantajlar kazanıyordu.

Wildturtlea laf söyleyenleri de zaten hiç anlamıyorum.Protect adc kompu yapıp adcyi tek başına bırakan tsm ama suçlu WT.WT-bio en güçlü bot lanelere karşı solo killer aldı.Double olsa o da daha fazlasını yapamazdı.Resmen reddit silverlarının ağzıyla konuşuyorsunuz, maçları tekrar izleyin derim.

Hauntzer her zamanki gibi solid ama bjerg her maç beni daha çok hayal kırıklığına uğratıyor.

wildturtle o kadar kötü pozisyon alıyor ki takım da yetişemiyor we maçını dikkatli izle bir sürü pozisyon hatası yaptığı için maçı kaybettiler . zaten sven khazixi kadar leş bir şey yok . khazix ile hiç alakası yoktu svensin oynadığı .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nycha kullanıcısına yanıt
    svenin kha oynadığı maçta huni hızlı rotate attığı için savaşmak zorunda kalıp öldü, kendi hatası da vardı orada.Ama 2. ölüşünde bjerg iyi pozisyonda olmasına rağmen base atmasaydı gayet savaşabilirlerdi veya kurtarabilirdi.

wtnin pozisyon hataları var o doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: EverChanging

Burada svene laf söyleyen arkadaşlar bjergsena hiç bakmıyor sanırım.Svenin öldüğü pozisyonların neredeyse hepsi bjergün yavaş roamları ve karşı mide ayak uyduramamasından oluyor.Sven de arada aşırı agresif invadeler atıyor ama bjerg düzgün oynadığında bu invadeler sayesinde tsm büyük avantajlar kazanıyordu.

* Silver ağzıyla konuşmamızın sebebi silver olmamızdır belki de.

* İnsanların fikirlerine katılmayabilirsiniz, fikirlerini eleştirebilirsiniz bunlar gayet doğal. Fakat " Reddit Silver ağzıyla konuşuyorsunuz" gibi kalitesiz önermelerle aşağılamaya çalışmanız hiç olmamış.

* Ha silver da bile maçın o dakikasında ADC takımın en önünden koşarak Baron çalısına kafa falan atmıyor artık.

• Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    ben kimseyi aşağılamadım ama o subredditteki adamları çoğunuzdan iyi tanıyorum 6 yıldan beri orada takılıyorum çünkü. her şeyi anlamından başka şeye çekmeye çalışmayın lütfen. onlar hype arkadasından koşar her zaman. her yıl aynı şey.
  • Doublelift niye oynamadı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hauntzer bir tek bana mı kötü geliyor tamam herkesin hataları var ama hauntzer cidden kötü oynuyor c9 ile olan finalde de gösterdi zaten bunu,svensin khasına laf eden arkadaşlar olmuş ona güldüm :D siz trde soloq atıp silverdan çıkayım diye düşünürken o adam sk gamingde kha ile bütün lcs takımlarını yere seriyordu.

• EverChanging kullanıcısına yanıt
    * Peki öyle diyorsan öyledir.
  • gam maçı çok tehlikeli, yenemezsek gruptan çıkma şansımız baya düşecek
  • Yahu svens eskimiş bir ormancı değil, zamanında kore'nin tırstığı hala da iyi oynayan sadece bu turnuvada batıran bir ormancı.

Yani demek istediğim svene wtcn muamelesi yapmayın. Hauntzer ve Sven lig aşamasında çok çok iyiydiler.

Wildturtle ise eskimedi zaten eskiydi. Immortals 17 win 1 lose yaparken bile wt iyi değildi. Sürekli jinx oynuyordu.

Önceki sene TSM'de zaten kötüydü.

Bir atak hamle ile TSM bir an önce zven veya sneaky'i zor da olsa takıma almalı.

Takımda wt'yi kollamasından dolayı herkes biraz brejgsen'e tavırlı. Bjergsen de eskisi gibi oynamıyor hani. Mesela ilk defa bu turnuvada ve bu sene minyonda geri kaldığını gördüm.

Şu ana kadar gelmiş geçmiş en baskın oyunu ortaya koyan samsung white ormancısı dandy bile şampiyon oldukları sene svens den bahsediyordu.

Özetle svens yeteneklerini kaybetmiş değil, bir nagne, bir naru gibi sürekli dibe batan bir ormancı değil. Hala yüksek potansiyeli olan yetenekli mekanikleri eskimemiş sağlam bir ormancı. Formsuz ve kötü oynuyor bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 13 Mayıs 2017; 18:54:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: matiasfernandez

Doublelift niye oynamadı arkadaşlar?

bjergsen wildturtle'ı istemiş. Biraz inisiyatif kullanıp baskı yapmış.
  • TSM'nin asıl sorunu takım savaşı kompozisyonu yapmaları. Ama metada 5 vs 5 takım savaşı yapacakları pozisyonları üretemiyorlar.
  • Arkadaşlar Gamla olan maçımız başlıyor. İki takımda 2-4, iki takım içinde çok kritik maç. Çekişmeli geçecektir. İnşallah kazanırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar Gamla olan maçımız başlıyor. İki takımda 2-4, iki takım içinde çok kritik maç. Çekişmeli geçecektir. İnşallah kazanırız

Svenskeren Lee aldı

GIGABYTE 6 kişi oynayacak
  • Picklerimiz iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar Gamla olan maçımız başlıyor. İki takımda 2-4, iki takım içinde çok kritik maç. Çekişmeli geçecektir. İnşallah kazanırız

Svenskeren Lee aldı

GIGABYTE 6 kişi oynayacak

niye leeyi iyi oynuyo aslında :D
  • Yenmemiz iyi oldu, gruptan çıkma adına önemli bir maçtı . Zor ama gece Sktyi yensek kaymaklı ekmek kadayıfı olur Yenemesek, zorlasak bile bana yeterli açıkcası
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Zorlamak

Yok be dostum Tsm'i severim bak cidden yorumlarımıda görmüşsündür Tsm hakkında

Ama hiç kendileri gibi oynamıyorlar,en iyi zamanlarında bile zorlayamadılar şimdi mi zorlasınlar Skt'ye ayıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 13 Mayıs 2017; 23:7:33 >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.