Şimdi Ara

Team fortress 2 Premium Olma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar spy fesi için ve çantadaki boşluk sayısının artımı için premium üye olmaya karar verdim.5 dolardan az çekemiyormuşsun sanırım.benim tek sorum şu ben mobilden ödeyebilirmiyim bu ücreti ? Herhangi bir kredi kartı kullanmıyorum

• Maalesef Steam'da mobil ödeme geçmiyor ama eğer Turkcell kullanıyorsan Steam'dan eklersen yardımcı olabilirim pre. olman konusunda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayyaş Pilot -- 28 Mayıs 2013; 19:04:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot

Maalesef Steam'da mobil ödeme geçmiyor ama eğer Turkcell kullanıyorsan Steam'dan eklersen yardımcı olabilirim pre. olman konusunda..

Vodafone kullanıyorum.peki nasıl yardımcı olacaksın dostum farklı bir taktik mi var ?
  • Evet arkadaşlar başka bir yol bilen,yardımcı olacak kimse yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

Evet arkadaşlar başka bir yol bilen,yardımcı olacak kimse yok mu ?

Tf2pazar.com dan kredikartsiz odeme yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnoXviLLe87

quote:

Nasıl ödenme yapılıyor peki biraz kurcaladım ve anlayamadım.ayrıca 20 tl den bahsediyor bu yuh diyorum o kadar etmez ki yahu
  • quote:

quote:

quote:

Nasıl ödenme yapılıyor peki biraz kurcaladım ve anlayamadım.ayrıca 20 tl den bahsediyor bu yuh diyorum o kadar etmez ki yahu

15 tl karşılığında sağlanabilinir.mail adresinizi yazın yardımcı olurlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

15 tl karşılığında sağlanabilinir.mail adresinizi yazın yardımcı olurlar

pttden mi odeyecegim ben bunu peki ?

• MustafaPasam kullanıcısına yanıt
    premiumu nerden oluyorsun bende kredi kartı varda cevap verebilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkinKahraman

premiumu nerden oluyorsun bende kredi kartı varda cevap verebilir misin

mann co store dan bir şey alman yeterli, giftapult 0.10$ galiba. steam marketten almayacaksın, oyun içinden alman gerekiyor.
  • ama mann co dan almaya kalksam direk markete gönderiyor bunun için ne yapacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkinKahraman

ama mann co dan almaya kalksam direk markete gönderiyor bunun için ne yapacağım ?

steam markette ki, kullanıcıların satışa koyduklarını almayacaksın yoksa işlem yine steam üzerinden yapılıyor. sen mann co dan almaya çalışınca steam satın alma penceresi çıkar oradan devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nco -- 24 Nisan 2014; 17:37:22 >
  • quote:

quote:

Bende bu site açılmıyor. Bende mi bir sorun var?
  • arkadaşlar reklam yapmak istemiyorum ancak bynogame leveltr gibi sitelere bankamatikten para atıp(bankamatikten) steam cüzdan 5$lık alabilirsiniz..bu parayla storeden item çekip premium alabilirsiniz..5$ dolar en iyi key alarak değerlendirebildiği söylenebilir çünkü key para birimi gibi bişey..illa kutu açmak zorunda değilsiniz(tavsiye de etmem)
  • beyler arkadaşım bana key atsa yine pre olur muyum yoksa illa storeden alışveriş yapmam mı gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: nosehole

beyler arkadaşım bana key atsa yine pre olur muyum yoksa illa storeden alışveriş yapmam mı gerekiyor?

store da en ucuzu bu heralde

https://wiki.teamfortress.com/wiki/Giftapult

ya da

http://steamcommunity.com/market/listings/440/Upgrade%20to%20Premium%20Gift

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Upgrade_to_Premium_Gift

arkadaşın sana bundan alırsa olabilirsin

• Yardım için teşekkürler. Storeden bir şey almam gerekirse key alırım sanırsam. Trade yapmak için fln lazım oluyo. Pre gift atmanın 8tl olması can sıkıcı. Bakalım en yakın ptt nerde ininala para yükliyim başka türlü sıkıntı :D

• Merhaba bir sorum var,

Ben team fortress 2 bedava olunca oynamaya başlamıştım ve premium almadım. Dolayısı ile her şeyim sınırlı ve envanterimden bir şey satamıyorum Steam store'da. 50 Tane item var bunları satmak için premium olmam sorun çıkarmaz öyle değil mi? Premium olduktan sonra bile "sen beleş kullanıcıydın bunları satamazsın" gibi bir şey demez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Merhaba bir sorum var,

Ben team fortress 2 bedava olunca oynamaya başlamıştım ve premium almadım. Dolayısı ile her şeyim sınırlı ve envanterimden bir şey satamıyorum Steam store'da. 50 Tane item var bunları satmak için premium olmam sorun çıkarmaz öyle değil mi? Premium olduktan sonra bile "sen beleş kullanıcıydın bunları satamazsın" gibi bir şey demez?

hayır, yalnız eşyalar satılabilir olmalı düşen itemlerın bazıları satılamıyor yada takas yapılamıyor, altında yazar
  • Beyler ininala en az kac tl yukleniyor.birde ben baktim steamda orada ininal yazkiyo paypal mastercard vs gibisi seyler yaziyor bunlat kredi karti ama hiz hangusini secicez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.