Şimdi Ara

TCMB’nin kripto para raporu ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Bankaya gelen gelir havale olarak geliyor senin bitcoin ürettiğini aldığını yada arttığına bakmıyor gönderen firma ne olursa olsun bu şekilde belli bir limit üstüne blokaj koyuyorlar adamlar senin ne kadar coinin olması yada ne kadar kazanması onlar için onemli değil senin hesabına gelen miktar önemli sen onlara istedigin kadar bitcoin aldım sattım de ülkende bitcoinler yasal olarak tanınmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musicbyexrian M kullanıcısına yanıt

olur mu ya bizim paranin arkasinda devlet var diyenlere aynen bunu yazin : ) ) ) )

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Bankaya gelen gelir havale olarak geliyor senin bitcoin ürettiğini aldığını yada arttığına bakmıyor gönderen firma ne olursa olsun bu şekilde belli bir limit üstüne blokaj koyuyorlar adamlar senin ne kadar coinin olması yada ne kadar kazanması onlar için onemli değil senin hesabına gelen miktar önemli sen onlara istedigin kadar bitcoin aldım sattım de ülkende bitcoinler yasal olarak tanınmıyor

aracı kuruma bu işi yapması için nasıl yetki veriliyor? o zaman yetki verilmemesi lazım.

ya da aracı kurumun hesabına kendi hesabın için para aktarıldığında da bunu denetliyorlar mı?

bildiğin muz cumhuriyeti.

• Kaliteli coinlerde uzun vadede değer kazancı var ayı/boğa sezonlarında düşüp çıksa da. Kısa vadede volatilitesi yüksek olsa da uzun vadede bence kriptolar çok daha güvenilir.

TL ise uzun vadede sürekli değer kaybediyor. Üstelik TL de oynak olduğu için yap işlet devrette garantiler hep Euro ve Dolar ile veriliyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.