Şimdi Ara

TCL Qled ve Led Televizyonu İnceleme Paylaşım Ana konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
10.035
Cevap
284
Favori
586.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Televizyonla amazon prime dan başka bir şey izlemek gelmiyor içimden. Tv nin hakkını veren bir görüntü kalitesine sahip. Hdr 10+ yayında görüntü süper, hd kanallar vasat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu TV'nin 55P8M modelini 1 haftadır kullanıyorum. Fotoğrafta daha belirgin olduğunu hissettim ama kenarlarda ışık sızması var gibime geldi.
    Görüşleriniz nelerdir?
    Özellikle gri ve kırmızı renklerde belli oluyor.
    TCL Qled ve Led Televizyonu İnceleme Paylaşım Ana konu

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147005202#147005202 50 inchlik modeli bende vardı ve çektiğim videonun birçok yerinde ışık sızmasının bu panelin kronik sorunu olduğundan ve TCL'in bunu bir sorun olarak görmediğini belirtmiştim. 29:28'inci saniyeden itibaren izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi-istanbul

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147005202#147005202 50 inchlik modeli bende vardı ve çektiğim videonun birçok yerinde ışık sızmasının bu panelin kronik sorunu olduğundan ve TCL'in bunu bir sorun olarak görmediğini belirtmiştim. 29:28'inci saniyeden itibaren izleyebilirsiniz.

Hocam bu ışık sızması panel ile mi alakalı yoksa üzerine konulan çerçeve ile panelin arasında boşluklar olmasından mı kaynaklı?

Bir mesajda sanki panel ile çerçeve arasında kalan boşluklardan bahsedildiğini hatırlıyorum.

• Anladığım kadarıyla panelleri inceltmeyi hedeflerken sızdırmayı engelleyen sızdırmazlık katmanından vs feragat ediyorlar. Hakikaten TCL'in kenarları ince ancak kullanıcı olarak ben daha kalın ancak sızdırma yapmayan bir televizonu tercih ederdim, tvyi de iade etmezdim
  • Arkadaşlar TCL 55C715'de karar kıldım fakat 6400 civarına satılıyor. Daha uyguna bulabileceğim bir yer var mı?

• DRK Sigorta kullanıcısına yanıt
    Özel günlerde amazon ve vatanbilgisayarı takip etmende fayda var. 5700 bandında düştüğü kampanyalar oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRK Sigorta

Arkadaşlar TCL 55C715'de karar kıldım fakat 6400 civarına satılıyor. Daha uyguna bulabileceğim bir yer var mı?

Bende bu model ile Philips 50 pus 8808 arasında kaldım bu daha mantıklı sanki

• mrkamilk kullanıcısına yanıt
    YouTube a ışık sızması yazıp dener misiniz?
  • fehmi-istanbul F kullanıcısına yanıt
    Siz sanırım göndermediniz tv yi? Direkt Led tv ler zaten edge Led e göre kalın olur. Bende Philips 55pus7303 direkt led. Kalın ama hiç sızma yok.
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt
    Ben 1 ay kullandıktan ve TCL'den olumlu bir yaklaşım alamayacağımı anladıktan sonra Amazon'a iade ettim ışık sızması yüzünden. Philips 50PUS8505 aldım, memnunum
  • fehmi-istanbul F kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsınız. O zaman da söyledim iade edin diye. Yoksa gözünüze takılır dururdu.
  • Dün gece yazılım güncellemesi hakkında bilgi almak için mail attım. Bugün tcl den aradılar, ellerindeki yasal yazılımı ilettiler. Nasıl yapılacağını hem sözlü anlattılar hem de mailde açıkladılar. Aşağı Merak eden arkadaşlar için paylaşıyorum. TCL Qled ve Led Televizyonu İnceleme Paylaşım Ana konu
  • DRK Sigorta kullanıcısına yanıt

yakın zamanda 5600 civarı fiyata satıldı ben kaçırdım şimdi bekliyorum aynı rakama gelirse bende alacam

• Tcl x10 mini led tv si gelecekmi Turkiyeye bilgisi olan varmi ?

• Gittigidiyor dan 55p8m tv için 250 TL lik indirim çeki var. Ayın 18 ine kadar geçerli. Kullanmak isteyen varsa haberim olsun. Ama evkur zaten 5199 tl’ye satıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaffer53 -- 11 Ocak 2021; 15:52:49 >
  • Vatan pc indirim girmiş

TCL 55C715 55

5849 tl

• arkadaşlar kullanıcıların canını sıkmak istemem ama bu tv nin performans ve kalite olarak baktığınızda edeceği max 4bin tl siz kalkıp çok uçuk fiyatlara bu tv yi alıyorsunuz kağıt üzerinde yazanlara aldanıp ama renk performansı yansıması parlaklığı vs gerçekten vestel tv lerden farksız..beğenilmeyen philips pus85 q60t modelleri bile bu cihazdan bari iyi..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.