Şimdi Ara

TCL C825 Serisi QLED TV (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
18
Favori
29.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda 65 inç kaliteli bir tv alayım desen 15.000'in üzerinde bir para ödemen lazım. Yani öyle bir tv alsak ve sorun yaşasak satıcı da sıkıntı çıkarsa kolayca tüketici hakem heyetine başvuramıyoruz. Ne kadar saçma yahu

• lionheart1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam bilkom aradi ve Tv'yi kendilerinin degistirecegini söyledi. Bilginiz olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • smalsrol S kullanıcısına yanıt

Sevidim hocam sizin adiniza hayirli olsun bu gun servis geldi kusurlari gordu merkeze bildirdi bakalim muhtemelen degisim cikar beklemedeyim bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O zaman sıkıntı çıkmaz hocam. Bu arada TCL Bilkom hakkında o kadar olumsuz yorum okumuştum ki, ölü piksel cıktıgıdna aha şimdi yandık demiştim kendi kendime. Ama beni şaşırttılar resmen, hiçbir dediğimi ikiletmeden bütün sorunumu çözdü adamlar :)

• smalsrol S kullanıcısına yanıt

Youtube ta cok elestirildi ve hakkinda cok olumsuz video cekildi aervis hizmetleri hakkında ki hakliydilar.. videolar izlendikce kendilerine çeki düzen vermişler iyi de olmuş geçmiş olsun..

• Merhabalar fiyatlarda kur düzenlemesi yapılır mı? Kasım ayında ki fiyatları arar olduk açıkça...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhana arkadaslar. arzlanan c825 icin yaklasik 10 gun servis bekledim izmirde zar zor getirttik rapor tutuldu genel merkeze iletildi 10 gun gecti hala donus yok 10 gundur bir rapora bakip kararini vermiyor bu kadar agir isleyis olurmu yahu servis harbiden berbat arkadaslar tcl alirken bunu goz onune alin

• Anlaşılan TCL in bu serisi de dandik desene rotayı mecbur Samsung 'a kırıcaz

• 65C825 modelde v083 güncelleme sonrası sanki ses azaldı. Ses seviyesi 20-25 deyken anca izlenebilecek kadar duyuluyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dün MediaMarkt'tan 20.000₺'ye satın aldım. Şu an 29.000₺.

Hiç araştırma fırsatım olmadı. Bütçem 20.000₺ civarı, başka alternatif var mı acaba ?

• Bende bu televizyonu kullanıyorum. 01.12.2021 tarihinde 17.000 try e almıştım. Bazı yazılımsal sıkıntılar harici memnunum açıkcası.

Şuan mediamarkta yine 20.000 try. 65qn90a 25.000 civarı, 29.000 abartı bir fiyat. 65x92j de mediamarkta 19.000 try şuan.

• piayback P kullanıcısına yanıt
    Evet valla gece oldu yine fiyatlar düştü. Full array sanırım qled muadili gibi oluyor hocam değil mi ?

LG OLED65B16 bu da 25e düşmüş durumda. Miniled, Qled, Oled ayrımını net yapamadığım için kafam çok karışıyor.

• Oled farklı bir teknoloji ve fiyatları yüksek. Bu tv miniled. Eski sistem üzerinde geliştirilmiş bir teknoloji. Oled e yakın bir görüntü sunduğu söyleniyor. Fiyatlarının daha ucuz olması ve oledlerin yanma korkusu sebebiyle qledlere de kıyasla en iyi tercih bence. Full array ise aydınlatma biçimi.

65c825, 65qn90a ile kıyaslanan bir tv. Onunda Tr de ips panel olarak satıldığı söyleniyor ve fiyatları belli. Fiyat kıyaslaması olarak seçenekler arasında sony 65x90j-92j-93j serileri var. Lg de oled65c14lb beğenilen bir tv, fiyatı biraz daha yüksek.

Televizyonlar hakkında çok fazla teknik bilgiye sahip değilim, standart bir kullanıcıyım ama 65c825 güzel bence. Eksik yönleri ise panel gerçek 10 bit değil ve yazılımsal bazı eksikleri var. Çok nadirde olsa tv de donma oluyor, sesli komut bazen çalışmıyor gibi.

• Hangi mediamarkt verdi bu fiyatı? Dün vatan bilgisayarda 28 küsürdü 21.800 e indirdi.

• piayback P kullanıcısına yanıt
    Valla salona gelip koyulsa hiçbir sorun kalmayacak güzelmiş deyip izlemeye devam edeceğim ama işte o alana kadar ki süreç .

Bakalım LG 65OLEDC1’i kestirdim şimdi de. İkisi arasında bir seçim yapacağım.

• soldiersoy kullanıcısına yanıt
    Online satış hocam.

• Merhabalar bu tv beni yildirdi resmen ilk tv de olu pixeller olustu degisime gidildi simdiki tvde ikide bir kendini resetliyor ya da kitleniyor romla alakalidir dedim uc farkli yazilim kurdum hepsinde ayni ne yapacaz bilmiyorum.

• Merhaba arkadaslar forum biraz olu gerci ama c825 icin kanal listesi paylasabilecek arkadas varsa cok makbule gecer.

Kitlenme olayı bende de ara ara oluyor hocam bir çözüm bulabildiniz mi ? Bende 19.999 mediamrkt indiriminden aldım 1 ay oldu gelen ekibin kurduğu kanal listesi de komedi yani insan bi düzenler 3–4-5-6 boş falan

• DIE kullanıcısına yanıt

Merhabalar hic bir cozum bulamadim eski v83 romunda durum daha kotuydu gun icinde 2- 3 kere kesin donardi fisi cekip takmak zorunda kalirdim yazilimsal diyip cok takilmazdim baktim boyle olacak degil kendim manuel guncelleme yaptim google tv sanirim v414 romu olmali ona gectim o gunden beri 1 kere anca dondu ama bazen her gun bazen arada bir kapanip aciliyor muhtemelen yazilimsal ama can skici artik bu durum servislede yuz goz olmak istemiyorum ugrastiracakalar cunku umarim yeni yazilimlarla duzelir

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.