Şimdi Ara

TCL 10L (T770H) [Ana Konu] , 6GB Ram, NFC, SD665, 48MP, FHD+ Dotch Ekran (2000tl bandı fiyat!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
8
Favori
13.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam
    Düzenleme:Müşteri hizmetlerini aradım cihazınız desteklemiyor dediler. Uğraşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golgesizler -- 2 Haziran 2021; 13:21:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • golgesizler G kullanıcısına yanıt

vodafoneda volte otomatik gördü. Vodafone yanımda da Cihaz bilgilerine baktigimda, TCL yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • golgesizler G kullanıcısına yanıt
    Türktelekomun ilgisizliği mi acaba yoksa vodafonun uluslararası bir servis sağlayıcı olmasından mı? Yani telefon Türkiye'ye gelmeden çok önce yurtdışındaki vodafonlar zaten tanımış olduğu için mi burada da tanıdı?
    Bizim müşteri hizmetleri "yassah hemşerim" seviyesinde malesef. Binde bir bahtına akıllı pratik biri çıkarsa sorununu çözebilirsin.
    Bu konuda telefon üreticisinin müşteri hizmetlerinden mi destek istemeliyiz "şu telekoma hangi datayı gönderecekseniz gönderin bize hakkımız olan hizmeti sunsun." mu demeliyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozden -- 2 Haziran 2021; 16:53:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mozden M kullanıcısına yanıt
    Telekom'un ilgisizliği hocam. Telefonda var olan hizmeti alamamamız çok hoş değil ancak TT müşteri hizmetlerinin öyle bir tavrı var ki sanki Lisa Su ile konuşuyorum

• iz789 kullanıcısına yanıt
    Global firma olmanın avantajı hocam.

• TCL 10L (T770H) [Ana Konu] , 6GB Ram, NFC, SD665, 48MP, FHD+ Dotch Ekran (2000tl bandı fiyat!)
    TCL 10L (T770H) [Ana Konu] , 6GB Ram, NFC, SD665, 48MP, FHD+ Dotch Ekran (2000tl bandı fiyat!)
    Az önce baktım yoktu, şimdi bildirim düştü.

TCL 10L (T770H) [Ana Konu] , 6GB Ram, NFC, SD665, 48MP, FHD+ Dotch Ekran (2000tl bandı fiyat!)

Sürüm notlarının sonuncusu "Türkiye için..." diye başlayan cümleyi devlette bile düzgünce kurabilecek adam yokken; yazılımcılarını bilmiyorum ama tanıtımcılarının elini hürmetle öperim:)
    O yönetmeliği de merak ettim doğrusu bir ara bakmak lazım. Yeni yerli olan TCL bu güncellemeyi yapmış eski yerli gm ne yaptı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozden -- 5 Haziran 2021; 11:41:10 >

"Türkiye için..." diye başlayan cümleyi ben baktım acil durumlarda devlet telefonlara bildirim yolayabilecek(Resmi gazeteden anladığım.).Afet, acil durum, milli güvenlik ve ulusal siber güvenliğe tehdit oluşturabilecek durumlarda, kullanıcıların coğrafi olarak belirli bölgelerde uyarı bildirimleri almalarını sağlayacak. Amerikan filmlerinde oluyor ya ekrana düşüyor. Şubat sonu çıkmış yasa.

Kaynak: https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/ulusal-mobil-uyari-sistemi-kuruluyor/2157588

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real Woods -- 5 Haziran 2021; 19:1:23 >
  • 🚫🚫Güncelleme geldiyse yapmayın!!🚫🚫

HDR sorunlu çıktı. Renkleri soluk verdi.

HDR Açık:

=================================

Konum: https://forum.donanimhaber.com/tcl-10l-yeni-guncelleme-sonrasi-hdr-videolar-soluk-renk-oldu--149377278

• Selamlar. Bu telefona kılıf nereden bulabiliriz acaba? internette sadece mavi bir kılıf var üzerinde TCL yazan. Aliexpress de çok fazla kılıf var ama çok geç ulaşır. Tr de alternatif bulunuyor mu bildiğiniz?

• Siz yazınca kontrol ettim. Geçen hafta youtubeda bir videoda bir kişinin yüzünü bir kaç saniye düzgün canlı gösterip sonra birden gözü rahatsız edecek kadar kırmızı yapıyordu. Şimdi aynı videoyu tekrar kontrol ettim. Hastaymış gibi soluk gösteriyor. Ağır derecede kırmızı bir yüzden daha iyi olmuş şimdi ama bu sefer de soluk kalmış. Muhtemelen sonraki güncellemede tekrar deneyeceklerdir.

• Bu telefonun kendi başlatıcısını launcherini kullanırken uygulama simgelerinin ismini değiştirmek mümkün mü? Novada kolayca yapabiliyordum ama bunda bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mozden

Bu telefonun kendi başlatıcısını launcherini kullanırken uygulama simgelerinin ismini değiştirmek mümkün mü? Novada kolayca yapabiliyordum ama bunda bulamadım.

Sadece klasorlerin adini degistirebiliyorum ben kendi launcher i bayagi sade birsey sanirim o ozellik yok

• Netflix neden kaldırılamaz ya, şimdi şaşırdım farkedince. İster kurarım ister kaldırırım. Akşam akşam tclye de kızdım netflixe de kızdım. sırf bu yüzden kullanmam ben bunu, telefonu değil netflixi:)

• Anneme aldık dün telefonu. Tek sıkıntı gördüğüm video kaydı 30fps çok kötü. Bu yazılımla düzelir mi ya da başka bir uygulama kursak?

en azından devre dışı birakilabiliyor. Miui hidden setting uygulaması ile istemediğim uygulamaları ya kaldiriyorum yada devre disi bırakıyorum. Root olmadan. Her uygulama olmuyor tabi.

• Merhaba,
    Ekran koruyucu olmadan kullanan var mı? Cepte, anahtardan vs çizilme oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: novaz

🚫🚫Güncelleme geldiyse yapmayın!!🚫🚫

HDR sorunlu çıktı. Renkleri soluk verdi.

HDR Açık:

=================================

Konum: https://forum.donanimhaber.com/tcl-10l-yeni-guncelleme-sonrasi-hdr-videolar-soluk-renk-oldu--149377278

TCL 10L HDR sorunu fazla şikayet atmanızı istiyorum. TCL 10L telefonu olan kişiler destek uygulamasından şikayet atmaya devam.

🔴Çok fazla şikayet gönderilirse ciddiye alıp en kısa sürede düzelir. Yoksa 2 ay sonra gelecek güncelleme ile HDR sorunu düzelir.

Aşağıdaki yazıyı kopyalayıp destek uygulamasından şikayeti bildirin:

-Telefonunda yeni güncellemede HDR sorunu başladı. HDR açıkken soluk renk verdi. Bu çözmeniz için güncelleme bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novaz -- 10 Haziran 2021; 21:45:13 >

• Whatsappta ışıksız bir ortamda flashla fotoğraf çekince karanlık çıkıyor, sizde nasıl?

Otomatik modda denedim. Her zaman flaşı patlatmadı

• Herkese merhaba,

TCL 10L'yi gecen hafta 2000TL'ye Teknosa'dan aldım. Daha ucuncu gun kamera baglanamadı, kamera hatası sorunu vermeye başladı.

Benzer sorun yaşayan oldu mu? Olduysa nasıl çözdünüz?

ve Android 11 guncellemesi yapınca telefonda "android 1o varken daha iyiydi" dediiniz neler var? Güncellemeyi önerir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.