Şimdi Ara

Tchibo Stok ve Ürün Paylaşım Konusu (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.412
Cevap
71
Favori
325.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir tane trekking bot vardı, 179 lira mıydı neydi, onu kaldırdılar yine aynısını getirdiler 400 küsür liraya. Gerekçeleri şudur ama büyük ihtimalle, o bot 2018 ürünüydü, bu 2019'du...
  • Alex27i A kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığınız kodunuz varsa bana da gönderirseniz sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex27i

Özelden hemen yolluyorum hocam. Bir tane yeterli mi gerçekten? Beleşci olduğunuz kadar kanaatkar da olmanız gözlerimi yaşarttı.
    İhtiyacı olanlar hiç çekinmeden özelden yazsın lütfen bu kodlar bana havadan geliyor zaten.
    Kardeşim harbiden bazen diyorum ki şu havadaki oksijeni boşuna mı soluyorsunuz.
    Tabii ki ücretiyle, profilime girerseniz 10 TL den kod aradığımı görebilirsiniz.
    Maks 15 yaşında gibi davranıp, laf sokma çabalarınız taktir-e şayan kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I.Gıyasettin

Bir tane trekking bot vardı, 179 lira mıydı neydi, onu kaldırdılar yine aynısını getirdiler 400 küsür liraya. Gerekçeleri şudur ama büyük ihtimalle, o bot 2018 ürünüydü, bu 2019'du...
    Ürünlerin fiyatları sabit kalmıyor , aynı ürünü 3 farklı fiyatta sitede gördüm . Dönem dönem verdikleri kampanyaya göre ürün fiyatları değişiyor. Yani o gördüğün düşük fiyata tekrar düşebilir .

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Hayır. Çünkü ürünün fiyatıyla oynamadılar. Direk ürünü kaldırıp yeni bir ürün gibi koydular. Eski ürün hala favorilerimde oradan biliyorum. Hiçbir değişiklik olmayan ayakkabıyı 2019 diye yedirmekte ne bileyim...

• artık alacak birşey bulamıyorum, son 3 kodla da türk kahvesi mi alsam ne yapsam artık...
  • indirimli ürünlerde geçmiyor kod..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

indirimli ürünlerde geçmiyor kod..
    geçiyor hocam. hangisinde geçmedi sizde
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    https://www.tchibo.com.tr/organik-pamuklu-v-yakali-kazak-p400138237.html?dim2=02&dim1=navy

şunu deneyebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

https://www.tchibo.com.tr/organik-pamuklu-v-yakali-kazak-p400138237.html?dim2=02&dim1=navy

şunu deneyebilir misiniz?
    evet hocam haklısınız bu üründe geçmiyor. çok ilginç. başka indirimli ürünlerde geçiyor oysa ki
  • Bende bazı şifrelerde girilen hediye kuponu geçersizdir hatası veriyor. Başka başına gelen var mı?
  • Gemeo kullanıcısına yanıt
    Aksesuar urunlerde diyor bana da gecerli degil kupon o nedenle.

• trendix termosları 99 dan 119 yapmışlar. britalar da 99 dan 119 olmuş.
  • muhalok kullanıcısına yanıt
    sakın termoslarını almayın. değil 10 lira bi kuruş vermem adilere. sızdıran termosu geri almadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanzele

sakın termoslarını almayın. değil 10 lira bi kuruş vermem adilere. sızdıran termosu geri almadılar.
    trendix marka olan mı hocam
  • ürünler tekrar indirimde kupon geçmiyor mu deneyen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: iThinkSo

ürünler tekrar indirimde kupon geçmiyor mu deneyen var mı
    şimdi denedim geçmiyor
  • Numarası 373864 olan kilit alımında kupon geçersiz. İndirimli falanda değil. Aksesuarın geçmediği nerde yazıyor? Kafasına göre bazen geçiyor, bazen geçmiyor.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.