Şimdi Ara

Tchibo Stok ve Ürün Paylaşım Konusu (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.412
Cevap
71
Favori
325.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende de kupon geçersiz diyor ürünler de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sorunla alakalı tchiboyla iletişime geçen var mı ? kuponlar kullanılmıyor
  • İndirimli hiç bir üründe geçmiyor. İndirimsiz 10 tl ürün atıyorum sadece onda geçiyor
  • ben birkaç yıl önce tchibo dan sürekli giyim ürünleri alıyordum ve o kadar kaliteliydi ki 2 yıllık şeyler hala sıfır gibi ve çok ucuz denk gelen şeyler vardı şimdi başlığı görünce bakayım bi dedim site çöp kutusuna dönmüş durumda bir tane kaliteli ve gerçek fiyatını yansıtan ürün yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

bu sorunla alakalı tchiboyla iletişime geçen var mı ? kuponlar kullanılmıyor
    Aynen benim kod da çalışmıyor satarken iyiydi ama efsane cuma indirimiyle birleşmesin diye kasıtlı yapmış olabilirler
  • Tchibo gibi allah belanı versin ne mal bir site beş para etmez

• bende 2 tane vardı çek, birine kayak eldiveni aldım 69 du bugün 59 a düşmüş, diğerine de kapitone mont aldım 159 du şimdi 329 olmuş
  • mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    çalışıyor mu kuponlar
  • Pazar gününe kadar iptal mi olacak yine

• kuponlar çalışısıyor fakat indirim olan her urunde geçersiz.. indirimli olarak daha once aldığım granul kahvede geçersiz.. şerefsizlik bu resmen...
  • g3nj kullanıcısına yanıt
    ben alalı 20 25 gün oluyor, şimdi geçmiyormuş sanırım indirimlilerde. elinde kalacak olan varsa 5 tl den alırım 1 tane kupon.
  • Altlimitsiz 50 kodu olan varsa yeşillendirebilir.

Şu konusu geçen Brita sürahiden alayım diyorum.
  • son 3 kodumla da kahve alıp, tchibo defterini şahsen kapatıyorum... yakında onlarda da geçmemesinden korkuyorum ne yalan söyleyeyim. elimde patlamasından iyidir diye düşünüyorum

sizlere kolay gelsin beyler...

yine söylüyorum çek alıp uçuk fiyattan satmaya çalışanların umarım ellerinde patlar. bu işin en büyük sorumlusu onlar benim için, tchibo değil.

edit: 2-3 lira indirim yaptığı filtre kahvede dahi geçmiyor, tey tey tey. yumuldum türk kahvesine eşe, dosta hediye de götürürüm diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 23 Kasım 2019; 1:21:57 >
  • Kapsül kahvelerimi fincan takımımı türk kahvelerimi çocuklara boxerlarını aldım memnun şekilde çeklerimi bitiriyorum. Aralığın sonuna kadar aç gözle satanların fiyat düşürmesini bekleyeceğim kodlarda :)

• Bf+ çek birleştirmesi planlayanlar çok fena patladı bende dahil.
    İyiki çok abartmamışım son 5 kod kaldı bi şekilde biter onlarda.
    100 150 kod alanlar için stok eritme yarışı başlasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aspiratör -- 23 Kasım 2019; 8:40:40 >
  • https://www.tchibo.com.tr/m/sut-termometresi-p400127514.html

Alacak bir sey bulamayanlar icin sut termometresi. Evde yoğurt yapan varsa lazim olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kupon kullanabilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.