Şimdi Ara

Tchibo Gold / Feine Milde / Black'N White Çözünebilir Kahve Kavanoz 21,95 yerine 10TL (Migros ve Kipa) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
5.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Black'n White geçen sene içmiştim, güzel tadı vardı. Sütlü kahveyi de çağrıştırıyor ama öyle çok da yumuşak değil tabii.

Feine Milde'i ise pek sevmemiştim, garip gelmişti tadı.

Ama Feine Milde daha çok tutuluyormuş Tchibo kahveleri içinde.

Son cümlenizdeki bilgiye nereden ulaştınız hocam? Ben de ikisinden birini alacağım da hangisini alsam diye bakınıyorum.

Sert seviyorsan Black N'White al...Nereden söylüyorum bunu? Ambalaj üzerindeki kahve çekirdeği işaretlerinden...
    Feine Milde'de altı çekirdekten üçü boyalı,Black N'White'da ise altı çekirdekten beşi boyalı...

Boyalı derken hocam?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Black'n White geçen sene içmiştim, güzel tadı vardı. Sütlü kahveyi de çağrıştırıyor ama öyle çok da yumuşak değil tabii.

Feine Milde'i ise pek sevmemiştim, garip gelmişti tadı.

Ama Feine Milde daha çok tutuluyormuş Tchibo kahveleri içinde.

Son cümlenizdeki bilgiye nereden ulaştınız hocam? Ben de ikisinden birini alacağım da hangisini alsam diye bakınıyorum.

Sert seviyorsan Black N'White al...Nereden söylüyorum bunu? Ambalaj üzerindeki kahve çekirdeği işaretlerinden...
    Feine Milde'de altı çekirdekten üçü boyalı,Black N'White'da ise altı çekirdekten beşi boyalı...

Boyalı derken hocam?

Boyalı dediğim resimdeki kahve çekirdeği boyalı...Sertliği belirleyen resim...

• Son kullanma haziran 2018 tüketemeyecekseniz dikkat edin fazla alım yapmayın. Baktığım gold olan diğerlerine bakmadım son kullanmalarına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aldığım 2019’da bitiyor son tüketim tarihi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.