Şimdi Ara

Tchibo Gold / Feine Milde / Black'N White Çözünebilir Kahve Kavanoz 21,95 yerine 10TL (Migros ve Kipa) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
5.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alt tarafı granül kahve neden kaçırmayacakmışız ki .

Kaldı ki önceki kampanyalardan da stoğum mevcut. Ev kahve dolu desem yeridir.

Ben bir sonraki kampanya dönemini bekleyeceğim. 150gr poşetler 9.95 olursa stok tazelerim.
  • cam avanoz oldugunda fiyatlar iki katina cikmakta... o yuzden digerlerine gore gayet uygun fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Alt tarafı granül kahve neden kaçırmayacakmışız ki .

Kaldı ki önceki kampanyalardan da stoğum mevcut. Ev kahve dolu desem yeridir.

Ben bir sonraki kampanya dönemini bekleyeceğim. 150gr poşetler 9.95 olursa stok tazelerim.

Tarihini kaçırıp çöpe dökecekseniz almayın da granül kahve olarak düşünüldüğü zaman dahi kaçırılmaması gereken bir fırsat...

Evinizin kahve dolu olduğunu bilmek ne güzel bizim için, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Çözünebilir kahve olarak daha uygun tavsiye ettiğiniz var mı?
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Hocam jacobs nasıldır? Bu fiyata alınır mı yoksa daha iyisi için beklenir mi sizce?

http://www.hepsiburada.com/jacobs-monarch-gold-100gr-p-ZYBICN9287101?magaza=Hepsiburada

Edit : Bu daha iyi gibi
    250gr
    https://www.tchibo.com.tr/m/blackn-white-ogutulmus-vakum-filtre-kahve-250-g-p400117256.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CharlieSelim -- 17 Şubat 2018; 0:29:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    Valla Tchibo poşetlerde indirim olduğu için esprisi vardı üstte de yazdım ama sırf cam kavanozu var diye 100gr tchiboya 10 lira da vermem yani. Neden dersen yumuşak içimi var bayağı hafif muadil ürünlere göre. Jacobs kesinlikle bu fiyat aralığında tercih sebebidir. Ama yok tchibo daha da ucuzlarsa bir sonraki insert döneminde tchibo tercih edilecektir.

Tabi damak tadı kişiden kişiye değişir.

Dipnot : Söz konusu yorumlar Tchibo gold kahve için geçerlidir. Feine milde çözünebilir kahvenin de tchibo golddan bir farkı yok esasında içim olarak. Black&white merak ediyorum sanırım 2-3 alıp deneyeceğim onu da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 17 Şubat 2018; 9:52:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Çözünebilir kahve olarak daha uygun tavsiye ettiğiniz var mı?

Çok çeşit yok aslinda ama biz çözünebilir almıyoruz genelde. Kahve Dünyası ya da Starbucks'in orta kavrulmuş Türk kahvesini alıyoruz ya da filtre kahve alıyoruz Tchibo'dan.

• quote:

Orijinalden alıntı: CharlieSelim

Hocam jacobs nasıldır? Bu fiyata alınır mı yoksa daha iyisi için beklenir mi sizce?

http://www.hepsiburada.com/jacobs-monarch-gold-100gr-p-ZYBICN9287101?magaza=Hepsiburada

250gr
    https://www.tchibo.com.tr/m/blackn-white-ogutulmus-vakum-filtre-kahve-250-g-p400117256.html

gramaj olarak karşılaştırıyorsunuz ama ikisi aynı şey değil farındasınız dimi. biri granül diğeri filtre.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: CharlieSelim

250gr

gramaj olarak karşılaştırıyorsunuz ama ikisi aynı şey değil farındasınız dimi. biri granül diğeri filtre.

Evet fark etmiştim hocam. Ben filtre kahveyi daha çok sevdiğim için direk açıklama yapmadan link atmışım :D

• Herkesin agiz tadi farklidir tabi. Kendi acimdan soylemem gerekirse jacobsun filtre kahvesini hic begenmedim. Millicano ve monarch daha iyiydi sanki. Bir daha jacobs alacagimi sanmiyorum.

• kahve suda çözünmez!!! o içtiğiniz kahve değil, kahve aromalı tozdur.
  • honnava H kullanıcısına yanıt
    Çekirdeği çözülmez desek daha doğru olur.

Özel teknikler ile çekirdek kahveyi demleyip sıvı halden katı hale getiriyorlar ve çözülen kahve ortaya çıkmış oluyor.Beğenirsin beğenmezsiniz o ayrı

• Tchibo Feine Milde granül kahvenin yumuşak tadı ve doğal aroması, size gerçek bir keyif sunar. Yumuşak içimli kahvenin tadına varın.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

BLACK ´N WHITE, hem güçlü bir sade kahve lezzetini hem de yumuşak bir sütlü kahve lezzetini bir arada sunar. Bu özel kahve, verimli topraklarda yetişen Arabica çekirdeklerinin mükemmel bir harmanıdır.

En iyi kalitedeki Arabica kahve çekirdeklerinin ağır ağır kavrulması sayesinde eşsiz bir aroma ve yoğun bir lezzet kazanır. BLACK’N WHITE, kahvenizi sade ya da sütlü, modunuza göre, canınız o an nasıl isterse, içebilmeniz için özenle hazırlanmıştır.

BLACK

Güçlü & Yoğun

Siyah güçlü ve dolgun aromalı kahvenin rengidir.

Siyah yoğundur.

Siyah başlangıçtır, her zaman etkileyicidir.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tchibo çözünebilir kahve çeşitleri ile en sevdiğiniz kahve çeşitlerini kolayca hazırlayabilirsiniz:

Normal bir kahve fincanına 1, büyük bir fincana 2 kaşık kahve koyun, kaynar su dökün ve karıştırın. İşte hazır!

Çözünebilir kahveleri hava ve nem geçirmeyen cam kavanozunda saklamanızı öneririz. Kahveyi ışıktan korumak için ise mutfak dolabınızda ya da kilerinizde saklayabilirsiniz. Kavanozu açtıktan sonra 4 hafta içinde tüketmeniz gerekir.

• Kampanyaya gold da dahil

Tchibo Gold / Feine Milde / Black'N White Çözünebilir Kahve Kavanoz 21,95 yerine 10TL (Migros ve Kipa)

• Feine Milde / Black'N White hangisi daha iyidir? Detaylı bilgisi olan yazabilir mi? İçimi güzel, sütle içilebilecek ayarda olan, araması iyi olan hangisidir? GOLD zaten var 150 gr. 9.95 iken 6 paket almıştım.. (3 kaldı :))
  • Son kullanma tarihleri ne alemde acaba ? 3-4 kavanoz alıp ne zamana kadar kullanabiliriz ağzı açıldıktan sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 18 Şubat 2018; 21:9:43 >
  • Black'n White geçen sene içmiştim, güzel tadı vardı. Sütlü kahveyi de çağrıştırıyor ama öyle çok da yumuşak değil tabii.

Feine Milde'i ise pek sevmemiştim, garip gelmişti tadı.

Ama Feine Milde daha çok tutuluyormuş Tchibo kahveleri içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Black'n White geçen sene içmiştim, güzel tadı vardı. Sütlü kahveyi de çağrıştırıyor ama öyle çok da yumuşak değil tabii.

Son cümlenizdeki bilgiye nereden ulaştınız hocam? Ben de ikisinden birini alacağım da hangisini alsam diye bakınıyorum.
  • 3 ünden de birer tane aldım :) gönül ister di ki stok yapmak ama olmadı işte .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Black'n White geçen sene içmiştim, güzel tadı vardı. Sütlü kahveyi de çağrıştırıyor ama öyle çok da yumuşak değil tabii.

Son cümlenizdeki bilgiye nereden ulaştınız hocam? Ben de ikisinden birini alacağım da hangisini alsam diye bakınıyorum.

Sert seviyorsan Black N'White al...Nereden söylüyorum bunu? Ambalaj üzerindeki kahve çekirdeği işaretlerinden...
    Feine Milde'de altı çekirdekten üçü boyalı,Black N'White'da ise altı çekirdekten beşi boyalı...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.