Şimdi Ara

Tchibo bugüne öze tüm ürünlerde ücretsiz kargo ayrıca 96 kapsül kahveler 69,95 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o daha dün ben konuyu açarken tükenmişti. yoksa bende bir kutu ondan da alacaktım. espresso aldım
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Sürekli oluyor mu bu 96'lı ambalajlar ya hep 80'li görüyordum ben. Takip edelim olmazsa belki caffe crema da gelir stoğa, bir umut.

Edit : 10/12/2016 geldi benim skt 3,5-4 ayda hayli hayli biter
     Tchibo bugüne öze tüm ürünlerde ücretsiz kargo ayrıca 96 kapsül kahveler 69,95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 20 Ağustos 2016; 10:27:33 >

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Ben 7-8 aydir takip ediyor ve kullanıyorum. 96 li hep vardı ama ilk defa fiyat düştü. Sürekli takip etmek lazım gelirse stoga bende almayi düşünüyorum crema dan. Belki yine indirim falan olur. Indirimli fiyattan stoga girer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün yine kargo ücretsiz ve 96 kapsül setler yine 69,95 TL Caffè Crema de stokta. alacaksanız bakın arkadaşlar. bugünde Caffè Crema aldım 1 kutu. çek satıştan 3 liraya % 15 +10 indirim aldım. ürün kutusu 53,51 + 3 lira ile 56,51 e mal oldu bana
  • ben de aldım ama skt geçmiş kahve gönderdiler bana.
    üstelik 1-2 gün değil neredeyse 1 ay geçmiş skt.
    böyle büyük bir firma nasıl oluyor da skt geçmiş ürünü hala stoklarında tutuyor anlamıyorum.

bu da kanıt:

Tchibo bugüne öze tüm ürünlerde ücretsiz kargo ayrıca 96 kapsül kahveler 69,95

edit: foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z_vitamini -- 23 Ağustos 2016; 17:29:19 >

• z_vitamini kullanıcısına yanıt
    Hadi ya. umarım iade de sorun çıkmamıştır. depolarında stok kontrolü iyi yapılmıyor ozaman
    Ürünü gönderdiniz yada görüşme falan yaptınız mı? normalde kahve iadesi yapmıyorlar galiba. ama bunu sorgusuz sualsiz iade almalılar
    Cafe Crema stokta görünüyor şu an alsak mı
    Ben aldım dayanamadım lanet olsun içimizdeki fırsat ve indirim sevgisine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de dayanamadım Bunların skt ne olacak acaba .
  • MH ile görüştüm ancak 1 haftadır mailime cevap dönmediler.
    Tekrar mail attım bakalım dönecekler mi. İade almalarına da gerek yok, yenisini göndermeleri yeterli diye düşünüyorum.
    Bugün de dönmezlerse arayacağım artık.
    Sizinkilerde umarım skt problemi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: z_vitamini

MH ile görüştüm ancak 1 haftadır mailime cevap dönmediler.
    Tekrar mail attım bakalım dönecekler mi. İade almalarına da gerek yok, yenisini göndermeleri yeterli diye düşünüyorum.
    Bugün de dönmezlerse arayacağım artık.
    Sizinkilerde umarım skt problemi olmaz.

tchiboda sıkıntı cıkmaz. en kotu faturayla bı magazaya gidip durumu anlatın, onlar ıade ıslemlerıne baslasınlar. belkı de degıstırıler.
    Umarım çok yakın tarihli gelmez. buda 4-5 ay olsa yeter. stoğa yeni girdiği için yeni ürün olabilir diye de düşünüyorum ama
    444 2 826 tchibo müşteri hizmetlerini arayın bence daha çabuk geri dönüş alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Cafe Crema stokta görünüyor şu an alsak mı

Hemen Alalım,
    Benim kargo geldi skt 16.01.2017 iyi geldi
  • Beyler Tchibo mu Nespresso mu daha iyi? Bir de Tchibo da tavsiye edebileceğiniz makine nedir?
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    nespresso kahvesi hiç içmedim ama, herkesin yorumu nespressonun daha iyi olduğu yönünde. hatta kapsül kahvenin en uç noktası. ama makinelerde pahalı aynı şekilde kapsüllerde. tchibo çok daha uygun makine olarak da kapsül olarak da. ben memnunum lezzettinden. kahve gurmesi değilim beni tatmin ediyor :)

ben makinenin en ucuz olanını kullanıyorum gayet memnunum

https://www.tchibo.com.tr/cafissimo-pure-p400094248.html?dim1=Ner

cappichino latte vs süt köpürtmek içinde bunu

https://www.tchibo.com.tr/sut-kopurtucu-p400055287.html

güzel köpürtüyor.

daha fazla para vermeye gerek yok bence. ha hiçbirşeyle uğraşmam herşey tek tuş dersen 595 liraya en üst makinesi var

• td1907 T kullanıcısına yanıt
    Tchibo cafissimo kullanıyor forumda büyük çoğunluk kampanyadan almıştık. Şu an fiyatları göreceli olarak yüksek. Tchibo'nun makineleri kapsül sistemi ile çalışıyor. Kapsülleri kesip tekrar doldurarak 1den fazla kez kullanabilirsiniz epey ekonomik oluyor o zaman youtube videoları mevcut.

Tat açısından über süper harika kahve yapıyor diyemem o kadar da kültürüm yok fakat nescafenin granül kahvelerinden, 3ü1 aradasından jacobs un kahvelerinden daha iyi eli yüzü düzgün kahve yapabiliyor bu arkadaş. Bu konudaki gibi 96 tane kapsülü 60 tl civarına mâl ettiğiniz zaman da tanesi 0,625 krş a geliyor kapsüllerin, neredeyse bakkaldan aldığınız 3ü1 arada fiyatına espresso, filtre kahve keyfini sunuyor size. Üstelik cihazda kompakt süt köpürtücüsü de mevcut. Bu şekilde değişik kombinasyonlar, tarifler deneme imkanınız oluyor, latte, mocha falan. Kapsülleri tekrar doldurup kullanmak isterseniz de tchibo espresso milano şiddetle tavsiye ederim.

Nespresso da kapsül kullanıyor fakat nespressoda metal kapsül bulabiliyorsunuz internetten bu da cafissimo'ya göre daha rahat bir kullanım sunuyor bence. Metal kapsülü doldur doldur kullan. Tat olarak tatmadığım için birşey diyemeyeceğim.

Benimkini daha bugün kargoladılar Sana torpil geçiyor bu tchibo vallahi aynı gün kargo hemen. Bu arada yine tükenmiş cafe crema stokları . Gelince skt'yi editlerim.

Edit : 16.01.2017 gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 26 Ağustos 2016; 12:20:36 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.