Şimdi Ara

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.491
Cevap
46
Favori
154.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben gectim suan sorun yok gibi 35 mbps 65 tl uygun fiyata bide 33 mb hiz geliyor bana 2 mbps kayip olabiliyor bazen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET

Yeni bugun baglandi

• quote:

Orijinalden alıntı: zzfertatzz

Yeni bugun baglandi

Uzun vadeler daha iyi cevaplar :) ilk basta kimsede sorun olmuyor

• alvarez kullanıcısına yanıt

Bunlarin oimide farkli kullanimlar gorunmuyor webde nerden bakacagiz

• Arkadaslar tbtnete yeni gectimde bu kullandigim gbleri online islemlerden gorunmuyor nerden bakabiliriz

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt
    Göstermiyor maalesef... Öyle bir sistemleri yok...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Netgalakside vardi ama tarifeleri pahali be 35 mbps 80 tlmiydi okadardi yoksa ayrilmazdim ama suan iyi internet baglantimda dusus yok 32.50 33.20 kadar cikti hizim

• neverwinter oynayan var mı bakımdan sonra oyuna giriş yapamıyorum mobil internetim ve komşunun interneti ile denedim onlarla giriş yapabiliyorum

• TBTNet yüzünden mi tam emin değilim ama kuveytturk.com.tr ve seninbankan.com.tr sadece vpn ve mobil de aciliyor, TBTNet ile acilmiyor. Ayrıca Intertech.com.tr 'de açılamadığı için çoğu sitede 3d Secure onaylaması çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamcrypt -- 21 Eylül 2021; 4:47:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamcrypt

TBTNet yüzünden mi tam emin değilim ama kuveytturk.com.tr ve seninbankan.com.tr sadece vpn ve mobil de aciliyor, TBTNet ile acilmiyor. Ayrıca Intertech.com.tr 'de açılamadığı için çoğu sitede 3d Secure onaylaması çıkmıyor.

denedim vpn ile giriş yapabiliyorum

• dreamcrypt kullanıcısına yanıt

Aynen bende giremiyorum herhalde tbtnet kisitmi yapmis ne bunlara giris yapilmiyor

Edit: suan girdim ben hepsi aciliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzfertatzz -- 22 Eylül 2021; 23:31:4 >
  • Bu gün faturanın son günü, ödemesek mesai bitiminde interneti keserler ama kuveyttürk cevap vermediği için fatura ödenmiyor.

• TBTNET kullanıcısına yanıt
    20 eylülde faturamı eft yaparak açıklama kısmında doğru bilgileri yazarak ödedim fakat online işlemlerde hala ödemedim görünüyor. Abone ismi Yusuf Toprak müşteri no: 2107270. Kontrol edebilir misiniz

• 20 eylülde faturamı eft yaparak açıklama kısmında doğru bilgileri yazarak ödedim fakat online işlemlerde hala ödemedim görünüyor. Abone ismi Yusuf Toprak müşteri no: 2107270. Kontrol edebilir misiniz

@TBTNET

• quote:

Orijinalden alıntı: kef

Bu gün faturanın son günü, ödemesek mesai bitiminde interneti keserler ama kuveyttürk cevap vermediği için fatura ödenmiyor.

Merhabalar,

Bankalar ile ilgili sorun çözümlenmiştir.

Faturanın son ödeme tarihinde hizmet kısıtlaması yapılmamaktadır.

son ödeme tarihi geçtiğinde tekrar bildirim yapılıp ek süre tanınmaktadır.

Verilen süre çerçevesinde ödeme yapılmaması durumunda Erişim kısıtlaması yapılmaktadır.

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: tprk16

20 eylülde faturamı eft yaparak açıklama kısmında doğru bilgileri yazarak ödedim fakat online işlemlerde hala ödemedim görünüyor. Abone ismi Yusuf Toprak müşteri no: 2107270. Kontrol edebilir misiniz

@TBTNET

Merhabalar,

Havale & EFT Ödemeleri faturanızın son ödeme Taihinde Mesai Bitimine kadar işlenmektedir.

Saygılarımla.

Tamam hallettik. Ben yanlış hatırlamışım, borcu ödedikten 4 saat sonra internet açılır yazıyormuş ödeme sayfasında.

Anlasmali oldugunuz banka varmi

• TBTNET aboneliğimi sonlandırmak için whatsapp üzerinden söylenidği gibi dilekçemi gönderdim ancak sabahtan beri hiç bir cevap vermiyor. Abone edilirken anında cevap yazıyorlardı.

• Bugunki adana demir spor bjk macini sorunsuz izledim hiz testi yapiyorum 33 mbps geliyor bide aksamlari hiz testide yapiyorum ondada sorun yok zaten boyle olacagini biliyordum alt yapim saglam eminim yani 54mbps destekliyor sonucta 3 yil tt kullandim 3 ayda netgalaksi kullandim simdide bu 1 yil tbtnete kalacagim boyle giderse bozmasa hizmeti bakalim

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.