Şimdi Ara

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.491
Cevap
46
Favori
154.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 169804 numaralı destek kaydıma bakar mısınız? Kaç günden beri Türk telekom elit ekibi istiyorum diye konuştuk ve yazıştık ancak dönüş olmadı. Süreci hızlandırır mısınız?

• Mr.Qwerty kullanıcısına yanıt

Bende destek kaydı oluşturdum, 2 gündür bakan yok. Otomatik cevap bile yok, uzaya yazmışız gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt

Peşin ödeme nedeniyle 1 ay fazla ödedim üstüne yattılar, size yatırırlarsa haber verin bende isteyeyim, firma ölücü 3 kuruşun peşinde. Peşin ödemeli internet mi olur kontörlü telefon gibi. 

• ltendymion L kullanıcısına yanıt

Ben sözleşmenin kopyasını istedim hem buradan hem de arayarak size dönüş olacak dediler olmadı, mecbur sözleşmesiz başvurcağım tüketici hakem heyetine btknın ücret alacaklarına ilişkin kararları mevcut bunu da thh başvurunuz da belirtin.

Ayrıca işin aslı öyle değil bildiğiniz gibi faturalandırma yapılıyor normal diğer firmalardan farkı yok .

Hadi diyelim sözleşmeye göre ön ödemeli olsa bile btk mobil tarafta olan kontörlü hatlar için bile içinde varsa TL iade edeceksin diyor.

https://www.btk.gov.tr/uploads/boarddecisions/abonelere-yapilacak-iadelerde-uygulanacak-usul-ve-esaslar/abonelere-yapilacak-iadelerde-uygulanacak-usul-ve-esaslar-01-03-2018.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 22 Eylül 2021; 19:54:29 >

• dreamcrypt kullanıcısına yanıt

3 de giriyor bende

• quote:

Orijinalden alıntı: zzfertatzz

3 de giriyor bende

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

TBTNET aboneliğimi sonlandırmak için whatsapp üzerinden söylenidği gibi dilekçemi gönderdim ancak sabahtan beri hiç bir cevap vermiyor. Abone edilirken anında cevap yazıyorlardı.

internet sitesindeki yönlendirme yanlış. ben yukarıda da yazmıştım keşke okusaydınız.

müşteri hizmetlerini arayacaksınız size maille iptal formu yollayacaklar sonra onu kargo ile yollayacaksınız.

• TBTNET kullanıcısına yanıt

35mbs 65tl lik donanımhaber kampanyası bitti mi acaba?

• Merhaba başka bir iss ye geçmek için talep olusturdum ancak kendileri sizin onay vermediğinizi ve tekrar talepte bulunduklarını söyledi lütfen durumu çözermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talatutalat -- 24 Eylül 2021; 5:46:7 >
  • Dün gece 23.00 dsl ışığı gitti. İnternete bağlanamıyorum. Benim gibi sorun yaşayan var mıdır?

• NewsTR kullanıcısına yanıt

70 TL İçin 3 ay THH kararı bekleyemeyeceğim, allaha havale ediyorum artık :(

• 15 eylülde faturamı ödedim başka iss başvuru yapıp geçtim biraz önce mesaj geldi gecikmiş borcunuz vardır diye dalgamı geçiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak550 -- 24 Eylül 2021; 16:16:59 >
  • ltendymion L kullanıcısına yanıt

Faturayı ödeyin gecikmeye girmesin, e devlet thh 2 dakika başvurun kaybınız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 24 Eylül 2021; 16:42:57 >
  • burak550 B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

DH kampanyamızda 6 kalma sözü bulunmaktadır.

Tarafımızda ücretli tarifede 6 ay kalmadığınız için ücretsiz kullanım yaptığınız ayın faturası tarafınıza yansıtılmıştır.

Saygılarımla.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TBTNET

Merhabalar,

DH kampanyamızda 6 kalma sözü bulunmaktadır.

Tarafımızda ücretli tarifede 6 ay kalmadığınız için ücretsiz kullanım yaptığınız ayın faturası tarafınıza yansıtılmıştır.

Saygılarımla.

Şubat ayında geçtim sizin şirketinize 6 ay sürem doldu?

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Abonelik bilgilerinizi özelden iletebilirseniz kontrol sağlayabiliriz.

Peki webe ozelde 1 yil fiyat garantisi var di degilmi tbtnet

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Web e özel tarifemiz devam etmektedir.

1 yıl fiyat garantisi sunulmaktadır.

Bu arada yeni web arayuzunuz cok guzel olmus kota bilgileri felan goruntuleme oluyorda faturada ilgili gelisme olsa guzel olurdu halen anlasmali bankaniz yokmu?

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.