Şimdi Ara

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.491
Cevap
46
Favori
154.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • renkli kimlik fotokopisi istiyor musunuz hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz06hasan

renkli kimlik fotokopisi istiyor musunuz hala

Merhaba,

Renkli kimlik isteme amacımız okunabilirlik.

kaliteli bir fotokopi ile sözleşme beraberinde siyah beyaz kimlik te iletebilirsiniz.

• üzerine not düşebiliriz değil mi

• TBTNET kullanıcısına yanıt

merhaba suan fiber kullanıyorum başka ISSDEN fıbere gecmek istesek nekadar surede geçiş oluyor ? Birde elimde ttnetin kiralık modemi var bu modemle devammi ediyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

Mevcut müşterilere 1 ay bedava yok sadece 5 tl cik indirim var,her kampanyada yeni gelen yararlanıyor malesef ülkemizde tüm şirketler böyle,bakalım bizde diğer firmalardan güzel kampanyalar bekliycez,bizi düşünmeyeni bizde düşünmeyiz ...

@mustafa371988 Mevcut müşteriler dh paketine geçiş yaptığında 1 ay ücretsiz kampanyasından faydalanabilir denildi ?

@yavuz06hasan Siyah beyaz gönderin bence, sözleşmeyi renkli çıktı almıştım, tonerden dolayı kırmızı renkler sarı çıktı firma kabul etmedi yeniden kargo ücretini kendim ödeyerek siyah beyaz yollamıştım.

@Gokkubbe Ping değerlerini diğer konuya atmıştım.

@keylogger38 1 yıl sabit fiyat taahhütsüz olmasına karşın iyi bir süre, çok zam olursa başka yere geçersiniz sizin elinizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Şubat 2021; 1:1:33 >

• 1 yıl sabit fiyat garantisi ama 1 yılın sonunda fahiş zam gelme ihtimali varmıdır. Şuanda hizmet aldığım firmada böyle galeyana geldik en ucuzu diye aldık yıl sonunda %30 bindirdiler sağolsunlar.

• @NewsTR 19 şubattan sonra üye olanlar faydalanabiliyormuş sadece o şekilde bilgi verildi bana özel mesaj ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa371988 -- 20 Şubat 2021; 1:24:9 >
  • @mustafa371988 19 şubat dan sonra bu pakete geçen mevcut aboneler de faydalanır diye anladım.

@TBTNET yanlış mı anladım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 20 Şubat 2021; 1:18:42 >
  • @TBTNET sorun yaşadığımız için böyle bi kampanya yapılacağını ve başvuran herkesin yararlanacağını duyurmuştunuz,şimdi yeni abonelere özel diyorsunuz verdiğiniz sözü tutun lütfen,

• Taahhüt yaktıran bir kampanya olmuş gerçekten. Başvurduk bakalım 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: keylogger38

1 yıl sabit fiyat garantisi ama 1 yılın sonunda fahiş zam gelme ihtimali varmıdır. Şuanda hizmet aldığım firmada böyle galeyana geldik en ucuzu diye aldık yıl sonunda %30 bindirdiler sağolsunlar.

taahhüt falan yok kaliteli hizmet alırsanız 1 yıl kullanır gelen zam oranına ve diğer firmalardaki fiyatlara bakarak karar verirsiniz,1 yıla bu fiyat 1 ay bedava piyasada yok

• quote:

Orijinalden alıntı: promil06

merhaba suan fiber kullanıyorum başka ISSDEN fıbere gecmek istesek nekadar surede geçiş oluyor ? Birde elimde ttnetin kiralık modemi var bu modemle devammi ediyorum ?

Merhabalar,

süreç yaklaşık 1 hafta olabilir. karşı firmanın onayından sonra tarafımızdan hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Modemin zimmeti firmamıza geçerek devam ediliyor.

• Şubat başında gıbırdan ilk kez internet bağlantısı yaptırdım. Buna geçmek için bekleme süresi var mı? Kaç ay beklemek lazımdır varsa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

@mustafa371988 19 şubat dan sonra bu pakete geçen mevcut aboneler de faydalanır diye anladım.

@TBTNET yanlış mı anladım ?

Merhaba @NewsTR 19.02.2021 tarihinden sonraki geçişlerde 1 ay ücretsiz geçerli bir kampanya,

mevcut abonelerde Web e özel kampanyadan yararlananlar bu kampanyadan yararlanabilir fakat Sabit fiyat koşulu abonelik tarihlerinden itibaren geçerlidir.

Abonemiz olan kullanıcılarımız sadece mevcut kampanyalı tarifemize geçiş yaparak devam edebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Operation Manager

Şubat başında gıbırdan ilk kez internet bağlantısı yaptırdım. Buna geçmek için bekleme süresi var mı? Kaç ay beklemek lazımdır varsa?

3 ay kullanmadan islem yapamiyorsun diye biliyordum hocam

• ben de geçmeyi düşünüyorum ancak modem 5 ghz desteklemiyor

bizim bulunduğumuz konumda port sıkıntısı var ben diğerinden kapatıp size başvurursam port elimden gider mi

@TBTNET Modem sağlayabilrmisiniz yada modem kampanası varmı faturaya ek yada ayrıca satılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakonemm -- 20 Şubat 2021; 1:49:25 >
  • Tarafımızca bir mahsuru bulunmamaktadır.

Fakat yinede karşı firma ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Farklı bir konu veya taahhüdünüzün olup olmadığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakonemm

ben de geçmeyi düşünüyorum ancak modem 5 ghz desteklemiyor

bizim bulunduğumuz konumda port sıkıntısı var ben diğerinden kapatıp size başvurursam port elimden gider mi

@TBTNET Modem sağlayabilrmisiniz yada modem kampanası varmı faturaya ek yada ayrıca satılan

Merhaba,

Portu kapatmadan geçiş yapmanızı tavsiye ederiz port sorunu olan bölgelerde port başka kullanıcıya verilebilir.

sorun yaşamanızı istemeyiz.

Modem olarak 5Ghz modem tedarik edebilirsiniz.

• ParTaa kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle bir şey duydum. Onun için sordum. Şimdi bu firma bizlik sorun yok demiş. Ama diğeri olmaz derse kime inanıcaz? Bunun bir yazılı kuralı var mı önemli konu bu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.