Şimdi Ara

TAXİDE KAZIK YİYENLER /YEDİM DİYE AĞLAYANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün daha önce hiç denemediğim daha doğrusu ezik nefesi (abi 10 dakka daha kas level atlıyom, daha sürem dolmadı 5 dakka daha, abbam balkondan düştü, anam evden kaçtı daha kas abi)çekmek istemediğim için hiç yapmadığım bişey yaptım ve taxi yapayım dedim, penon taxi 1h 500k full farm nuker zart zurt yazdım, bide eziklere kolaylık olsun diye gittim karakoramda bekledim..

Neyse biri geldi sa ve as muhabbetinden sonra exc attım parayı aldım kasıyorum derken 10 dakkaya kadar partyi fulledik..çok zeki olan ben paraları topluyorum adamlar süre uzatıyor ,, bi yandanda aklımdan olm deli bunlar ha bukadar parayı 1 saatliğine veriyolar diye şaşırıyorum,,,,,,,,

taki 7 kişi ile nerdeyse 6 saat taxi yapıp inventorydeki paramın 30m üzerinde olmasını beklerken (üzerimde 11 m vardı) sadece 14 m paramın olduğunu görene kadar.... Önce olamaz dedim "I" ya basıp kapayıp açtım inventoryi belkide takıldı diye, yok sonuç aynı. neyse o şokla uniona yazdım dedim böyle böyle param kayboldu (ne salağım değilmi) hatta chara girmeden charı soydular gibi saçma sapan şeyler düşündüm bi ara yada exchange yaparken biri soydu beni......

Uniondan cevap geldi tabi adamlar exchange'e 500k koyuyolarmış sen bakmadan onaylarken ya parayı çekiyomuş yada daha az para koyuyomuş..... beleşten adamları kastım kısacası..bu arada kastığım eziklerden pmlerin ardı arkası kesilmiyo global atarız kazıkçı deriz paramızı aldı kaçtı deriz pkklı deriz diye, şimdi ölürmüsün öldürürmüsün, derdini kime anlatırsın o haldeyim, olm siz dolandırdınız beni diyorum birde bir tanesi yazıyo "ehehe biz hep yapıyoz bunu enayi" diyor

Sonuç olarak yukarda baya bi ezik büzük laf ettim,küçük veya hakir gördüğümden önceden ne olduğumu unuttuğumdan değil, yeminle her allahın günü her dakka başı bilmem kim isimli charın sahibi scammer taxisine girmeyin kazıklıyo onun bunun evladı diye global okur, içimdende ulan ayıp be bu taxi yapanlar neden dolandırıyo milleti der düşünürdüm.

Ramazan ramazan allahınızdan bulun,,,,Vallahi artık şeref değilde şerefsizlikle övünür olmuş millet ayıp gerçekten çok ayıp...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slaveking -- 11 Eylül 2008; 4:39:10 >

• doğru valla ama kanmıycaksın parayı alırken bakıcan
    yada neden exchangeyle alıyon stall kur mesela taxinin saati 1m adam istedi 3 saat
    sen 3 arrowu 3m den koy. adam staldan alsın tmm exchangeden biraz daha fazla uğraştırıyor

ama dolandırılma riski yok :)
    adam senin staldaki fiyatını değiştiremez.

yada exchangede çok dikkatli ol ilk parana ve son parana bak

Bu arada kim ne derse desin hakkında seni tanıyan tanır.
    Eğer iyi olduğunu biliolarsa sorun çıkmaz.
  • Çok haklısın da dediğim gibi daha önce hiç yapmadığım bişeydi (ve bundan sonrada asla yapmayacağım bişey olacak)...

Birde ,stall açmak ne mümkün, iki dakka durdunmu hızlı abi, neden duruyosun abi, zaman geçiyo abi diye başlıyolar bombardımana
  • quote:

Orjinalden alıntı: slaveking

Çok haklısın da dediğim gibi daha önce hiç yapmadığım bişeydi (ve bundan sonrada asla yapmayacağım bişey olacak)...

Birde ,stall açmak ne mümkün, iki dakka durdunmu hızlı abi, neden duruyosun abi, zaman geçiyo abi diye başlıyolar bombardımana

taxi güzel bi olay mesela isu beklerken sonar taxi yapmak hem para getirir, hem isuyu bulur kesersin.
    yada lord beklerken snpier taxi falan yapmak.

Stal açmak uzun bişi değil. önce inventory inde koycağın itemi hazır ediosun
    sonra zaten stall a tıklayıp direk koyuyon itemi.

Bazıları bilerek geç çekiyo. hiç bekleme 10 saniye bekle çekmezse at

stal sürelerini sürenize ekliom de olsun bitsin hadi kes diyenlere :)
    yani 4-5 dakka fazladan kasmak 10-15 m para dolandırılmaktan iyi gibi :)

Not: bu arada bende taxi yapmam nedense kendimi kasınca daha fazla para kazanıyom.
    bide kendimi kasmış oluyom. zaten 3-4 saatte düşen itemler 8-10 m ediyo. bide paralar 3-4 m
    üstüne tablet düşerde elementlerlede stone yapar bedavaya getirirsin onuda güzel olur valla

• O olayı öyle yapmıyolar adam parayı vericekmiş gibi yazıyo sen aprove tıklıyosun o cancel yapıyo tabi dikkat etmiyo olabilirsin adamlar hiç para vermeden kastırıyo böyle aynısı geçenlerden başıma geldi gerçekten anladığı an insan dumur oluyo.[/B]
  • 38+5 xbowum öyle gitmişti exchangeden gösterdim birisine 2M e anlaştık ne el çabukluğuyla 200k koymuş ben de bakmadan aldım

Bunları yapan Türk oyuncular.. Ben taxi yaparken Türkleri atıyorum
  • bende geçen taxiye yönetiyodum karakoramda (guildden biri kasıyo afk-bot taxiyi ben hallediyorum). genellikle mısırlılar ve türkler para koyup sonradan bi sıfırını azaltma veya iki tarafta Confirm e tıkladıktan sonra Cancel'a basma tarzında şeyler yapıyolar.. direk sorgusuz sualsiz banlıyorum bende .

(tabi mısırlı ve türk çok iyi oyuncularda var. sürekli takip ediyolar bizim taxiyi)
  • quote:

Orjinalden alıntı: slaveking

Çok haklısın da dediğim gibi daha önce hiç yapmadığım bişeydi (ve bundan sonrada asla yapmayacağım bişey olacak)...

biliyorum böyle tipleri.yeni adam gelir taxiye.parayı almayla ugraşınken attack pls,abi nie duruyon vb.
  • Stall gerisi yalan...
  • Vermeyince Mabut neylesin Mahmut...
  • arkadaşım dün aynısı benim başıma geldi.parayı aldım zannettim kasıyorum.meğerse adam cancel a tıklamış.neyseki erken uyandım.adamı attım partiden.sonra adam adımı scammer a çıkardı.parayı aldı attı diye genelden yazdıda yazdı.bunun için biraz dikkatli olursan bi problem olmaz.bide beleşçilere hiç acıma kardeşim.abi % 95 10-15 tane pt mob kessen lvl atlıycam diyo.bu adamları pt ye alırsan kazanacağın para bi hayli düşüyo.
  • Benzeri benim başıma geldi hem senin olayı da açıklamış olurum nası yaptıklarını

Geçen gece gene bütün şehirlerdeki elixirleri kurutmuşum kafam kazan gibi + basamıyorum diye saatlerdir ama, network tam takır kuru bakır bırakmışım bütün şehirlerde çeke çeke, 100 tane falan oldu üstümde noplarda başladım + basıyorum saatlerde gece 2 ye geliyodu, hotan guild kasası yolunca çıplak bi char geldi olay şöyle devam etti;

B (Ben) - O (O)

O: s.a
    B: a.s
    O: abi nasılsın?
    B: iyiyim sen nasılsın da tanıyamadım.
    O: abi bu benim başka charım bunda biraz param varda
    B: eeee
    O: parayı sana versem sonr açıkıp diğer charıma giricem gelip onla alıyım
    B: of çok işim var 5 dakkadan fazla beklemem ona göre
    O: abi saat 2 kesin girerim
    B: hadi ver ne verceksen

ardından exchange geldi kabul ettim, 961k küsür para koydu okeyledi, bende okeyleyim, sonra bi daha okeyledim, oda 2. kez okeylemesi gerekiyodu ve pencere kapanıyor ya öle yapmıyor son okeyde çarpıya basıyor. Neyse parayı almadığımı çarpı ile kapadığını anladım ama adam pat diye oyundan çıktı bile, aradan bi süre geçti guild kasasında ben hala + basıyorum ama.

O: abi geldim ben
    B: Nerde kaldın aç stalı elixirleri çekiyim
    O: Benim elixirim yok abi, abi hani para veridm ya abi,
    B: ne parası be sen o musun bi bas git çocuk mu kandırıyosun en son okeylemedin çarpı ile kapadın
    O: abi walla billa abi verdim abi nolur abi dolandırma beni abi
    B:
    O: Abi walla verdim anamı.... bak. abi yemin ederim abi nolur abi soyma beni son param o abiiii
    B: ya bi git işim var
    O: abiii Allah rızası için abi Allah rızası için diyorum bak abi nolur abi abi abi abiiii
    B: La o kadar Allah'ın adını ağzına aldın ramazan günü sana para vericem ama sen bana para mara vermedin

ardından gene bi exchange bir miktar para verdim ulen dedim ver sadakanı belki + basarsın adam aldı parayı bi teşekkür bile yok yeni kurban aramaya gitti, Sonuç; 3 gündür deniyorum ne artı tutturması bi b.k yok Sonunda bu sabah oldu bastım ama 3 gündür o i.nenin cenabetliğini çekiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: _aNaToLia_

Benzeri benim başıma geldi hem senin olayı da açıklamış olurum nası yaptıklarını

Geçen gece gene bütün şehirlerdeki elixirleri kurutmuşum kafam kazan gibi + basamıyorum diye saatlerdir ama, network tam takır kuru bakır bırakmışım bütün şehirlerde çeke çeke, 100 tane falan oldu üstümde noplarda başladım + basıyorum saatlerde gece 2 ye geliyodu, hotan guild kasası yolunca çıplak bi char geldi olay şöyle devam etti;

B (Ben) - O (O)

O: abi nasılsın?
    B: iyiyim sen nasılsın da tanıyamadım.
    O: abi bu benim başka charım bunda biraz param varda
    B: eeee
    O: parayı sana versem sonr açıkıp diğer charıma giricem gelip onla alıyım
    B: of çok işim var 5 dakkadan fazla beklemem ona göre
    O: abi saat 2 kesin girerim
    B: hadi ver ne verceksen

ardından exchange geldi kabul ettim, 961k küsür para koydu okeyledi, bende okeyleyim, sonra bi daha okeyledim, oda 2. kez okeylemesi gerekiyodu ve pencere kapanıyor ya öle yapmıyor son okeyde çarpıya basıyor. Neyse parayı almadığımı çarpı ile kapadığını anladım ama adam pat diye oyundan çıktı bile, aradan bi süre geçti guild kasasında ben hala + basıyorum ama.

O: abi geldim ben
    B: Nerde kaldın aç stalı elixirleri çekiyim
    O: Benim elixirim yok abi, abi hani para veridm ya abi,
    B: ne parası be sen o musun bi bas git çocuk mu kandırıyosun en son okeylemedin çarpı ile kapadın
    O: abi walla billa abi verdim abi nolur abi dolandırma beni abi
    B:
    O: Abi walla verdim anamı.... bak. abi yemin ederim abi nolur abi soyma beni son param o abiiii
    B: ya bi git işim var
    O: abiii Allah rızası için abi Allah rızası için diyorum bak abi nolur abi abi abi abiiii
    B: La o kadar Allah'ın adını ağzına aldın ramazan günü sana para vericem ama sen bana para mara vermedin

ardından gene bi exchange bir miktar para verdim ulen dedim ver sadakanı belki + basarsın adam aldı parayı bi teşekkür bile yok yeni kurban aramaya gitti, Sonuç; 3 gündür deniyorum ne artı tutturması bi b.k yok Sonunda bu sabah oldu bastım ama 3 gündür o i.nenin cenabetliğini çekiyorum

• ben kazıgın en büyügünü yedim 87 lvl glavier car gitt
  • elemanlar ban diyodu bütün millet charım soyulunca 20m gitti diyom adamlar bana uçmuş bu diyolardı.ama ben kimseden beş kuruş dilenmedim. adam gib itaximi yaptım topladım paramı . stall kurdum bak bu önemli sakn ha stall sız yapmayın .beni kasan bi veledin başına geldi.elemanın taisine girdim. eleman paraları stall la topluyo eleman koymuş stal a 3 çöp alın diyo biz aldık stall kapandı .eleman sona demesin mi stall dakileri 3 ünüz aldı geri kalanlar yeni kurcam stal dakileri alsın diyo ama kimse almıyo abi biz aldık ya diyip duryo millet. allahtan ben onlar gelmeden vermiştim de ben ban yemedim eleman iki kişiyi banladı barayı verip veredikleri belli degil di oyüzden biraz dikkatli olalaım.stall la alalım taxi parasını ve fazladan bi çöp atalım ki kimin ne aldıgı gözüksün
  • ya çok var böyle salaklar hep de türkler yapıyo kendi milletini soyuyolar biri de bnden 20kya elixir weapon alcaktı Allah'tan gördüm 200kyı 20k yapmış sıfır atmış ...
  • söylediklerinin hiç birine inanmıyorum
    laf olsun diye konu açma
    nasıl böyle bir şey olabilir dicem
    o sana bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qcakiq14 -- 13 Eylül 2008; 16:16:08 >
  • Ben aldıktan sonra parayı bakarım para artmışmı diye
  • En iyisi stall sistemi.

Bir de scammerler var.Onlara hepten uyuzum.Adam Mujigi'de taxi çekiyor.Gider gitmez paramızı alıyor.Sonra bir notice Tiger girl işte bilmem ne.bir bakıyorum hemen disband.Bunu yapanlar da hep Türk.Yabancılar parayı geri veriyolar.Dünya da bizden başka yoktur.Her türlü dolandırma işlerine bu kadar kafası çalışan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.