Şimdi Ara

Tavsiyeniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda kullandığım makinenin özelliklerini söylüyorum. Bütçe max. 500 TL

Anakart - Asus M3N-HD/HDMI
    İşlemci - AMD II Phenom X4 Black Edition
    Ram - 2x2 DDR2 1066 Mhz
    Ekran Kartı - Asus r7 240 1 GB 128 bit
    Power - 400 W
    HDD - 500 GB 7200 RPM
    Soğutucu - Stock Fan

Sorum şu arkadaşlar MMORPG oyun oynuyorum ve bilindiği üzere MMORPG oyunlar Tek çekirdek performansı önemli. AMD Tek çekirdekte çok kötü. Yani bana orta halli bir anakart ve intel işlemci lazım. Anakart ddr3 ve 1150 olacak şekilde bana önerilerinizi yazabilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HMrT -- 15 Nisan 2016; 10:45:03 >

• İşlemciyi açar mısın biraz, üstüne phenom II ddr3 kullanıyor olması lazım nir kontrol et. İşlemcinin tam adını at, olmadı anakart-ram-soğutucu alıp oc ile çok güzel bir performans elde edebilirsiniz. Tek çekirdek performansı efsanedir phenom ii x4'lerin, fx serisinden daha hızlı tek çekirdek performansları var bazılarının.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HMrT

Arkadaşlar şu anda kullandığım makinenin özelliklerini söylüyorum. Bütçe max. 500 TL

Anakart - Asus M3N-HD/HDMI
    İşlemci - AMD II Phenom X4 Black Edition
    Ram - 2x2 DDR2 1066 Mhz
    Ekran Kartı - Asus r7 240 1 GB 128 bit
    Power - 400 W
    HDD - 500 GB 7200 RPM
    Soğutucu - Stock Fan

Sorum şu arkadaşlar MMORPG oyun oynuyorum ve bilindiği üzere MMORPG oyunlar Tek çekirdek performansı önemli. AMD Tek çekirdekte çok kötü. Yani bana orta halli bir anakart ve intel işlemci lazım. Anakart ddr3 ve 1150 olacak şekilde bana önerilerinizi yazabilirmisiniz ?

İşlemci: Intel Pentium G3258 Soket 1150https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-intel-g3258-2-aylik-cok-az-kullanildi-180-tl-291797783/detay

Anakart: ASUS H81M Plus DDR3 Soket 1150https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-h81m-plus-kutulu-lga-1150-291705612/detay

RAM: Kingston HyperX Savage 8 GB DDR3 1600 MHz CL9https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-kingston-hyper-x-1600mhz-8-gb-savage-ddr3-289917477/detay

TOPLAM: 440 Lira..

• ikinci ele ne dersiniz temiz flan hem daha performansli bir sistem olur sizin icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerding_Gamers

İşlemciyi açar mısın biraz, üstüne phenom II ddr3 kullanıyor olması lazım nir kontrol et. İşlemcinin tam adını at, olmadı anakart-ram-soğutucu alıp oc ile çok güzel bir performans elde edebilirsiniz. Tek çekirdek performansı efsanedir phenom ii x4'lerin, fx serisinden daha hızlı tek çekirdek performansları var bazılarının.

Hocam AMD Pheneom 9950 Quad Core 2.6 Ghz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

ikinci ele ne dersiniz temiz flan hem daha performansli bir sistem olur sizin icin

hocam 2. elde olabilir garantili ürün ise.
  • Zamanınızı ayırıpta tavsiye verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Teker teker bakıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.