Şimdi Ara

Tavsiyeleri alabilirmiyim arkadaşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Redmi Note 12 Pro-5G--8gb/256gb
    Realme GT 2--12gb/256gb

Arkadaşlar yukarıdakilerden hangisi sizce?

Benim için, kamera çok önemli değil (GM9 Pro kullanıyorum)

Isınmasın, ne şarj olurken ne video vs izlerken.

Oyun oynamam, oynadığım oyunlar basit zaman öldürme oyunları.

Şarjı bir günü çıkarsın en azından ben yatana kadar! (Gm 9 pro şuan neredeyse yetiyor 3800mah)

Genel itibariyle neredeyse tüm işlemlerimi telefondan yapıyorum. Dolayısıyla performans bakımından şişip kalmasın.

Akıllı saatim Samsung dolayısıyla Samsung a biraz daha yakınım ama kutu içinden ne şarj aleti ne bir kılıf çıkıyormuş! 🥴

Eşimde redmi note 8 pro var o da benim gibi bir kullanıcı ve gayet iyi telefonun performansı. İkimiz de telefonlarımızı neredeyse piyasaya ilk çıktıkları zaman aldık ve hala kullanıyoruz. Benim telefon biraz daha dandik olduğundan artık çabuk şişmeye bazen kamera hatası ve arama hataları vermeye başladı.

Malum ekonomi de ortada bu yüzden alayım şimdi bir kaç aya bu tlf bozulduğunda ona geçerim diye düşünüyorum ama karar veremedim. Aranızda bu modelleri deneyimleyen veya kullanan arkadaşlar varsa yorumları benim için altın değerinde.

Herkese teşekkürler şimdiden.

• Listedeki en alınabilir telefon bence A34.

Redmi Note 12 Pro'nun kutudan Android 11 ile gelmesi biraz mide bulandırıyor.

• samsung artık yeni modellerde güncelleme desteğini iyi veriyor. Bu cihazlar arasında en mantıklısı a34

• Samsung derdim ama sişmesin dediğin için 12/256 mantıklı geldi, en geç bu cihaz şişer depolama ve ram miktarından dolayı ama kalite, garanti, arayüz vs. tartışılır.
  • bende a34 derdim , uzun süreli kullanimlar icin ..3-4 yıl guncelleme alicaksiniz

• Note 12 pro alırdım ben olsam
    Kutu içeriği harika ekran kilifi ve seffaf kabi yillarca gider sarj aleti desen 67w en kalitelisinden
    Cok daha islevsel bir cihaz kizil ötesi kumanda var 3.5mm jak var
    Tasarım daha iyi hem de baya daha iyi çentik igrenc a34te
    Hızlı şarj müthiş bir olay 25w sarj berbat bir olay

A34 kamera ve yazilim olarak önde ama bence yukardaki sebeplerden 12 pro derim
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Evet şarj aleti ve kılıf benim için de çok önemli kriterler. Elbette alınabilir şeyler. Gm 9 Pro içinden çıkanı ben bu sene değiştirdim. Güncelleme vs ne bileyim öyle çok ahım şahım şeyler değil, telefonda yazılımsal problem olmadığı sürece. Gt2 pro ya da yakının biraz.
  • armyoflovers kullanıcısına yanıt
    Hocam gt2 proyu samsungun s22+ altındaki her cihazina tercih edebilirsiniz ben sahsen ekran boyutu yüzünden s23e bile tercih ederim

Poco f5
    11t pro
    12t de düşünülebilir
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Üstadım yanlışlıkla pro yazmışım, o kadar para veremem bi telefona. Gt2 alabilirim bütçemi az zorlayıp. sonuçta sosyal medya video basit oyunlar için kullanacağım. Şarjı üzmesin, öyle basit işlerde bile(video izlerken mesela) cayır cayır ısınmasın, hatta ısınmasın bi zahmet. 5/6 uygulama açtım diye şişmesin(yavaşlama)olmasın
  • armyoflovers kullanıcısına yanıt
    Gt2 ho
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.