Şimdi Ara

Tavsiyelere bir süreliğine ara veriyorum. Lütfen Özel mesaj ile tavsiye istemeyiniz. (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.544
Cevap
24
Favori
104.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım, teşekkürler.

Şu tarz bir setle 200+550=750₺'ye halledilir diye düşündüm yuvarlak hesap.

http://m.n11.com/ps-100-oto-performans-ful-set-ses-sistemi-kablo-hediyeli-P187467984

Peki sadece bir çift hoparlör ve teyp ile bu iş halledilemez mi? Yani anfi ve subwoofer almak zorunda mıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apörlö

Anladım, teşekkürler.

Şu tarz bir setle 200+550=750₺'ye halledilir diye düşündüm yuvarlak hesap.

http://m.n11.com/ps-100-oto-performans-ful-set-ses-sistemi-kablo-hediyeli-P187467984

Peki sadece bir çift hoparlör ve teyp ile bu iş halledilemez mi? Yani anfi ve subwoofer almak zorunda mıyız?

anfi ve sub almanı öneririm, müzik daha zevkli oluyor.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Hocam model marka önerebilirsen iyi olur.
    Belki 2. el temiz flan bulabilirsem alabilirim çünkü.
    Lakin bir kaç sorum var.
    Arka kapıdaki hoparlörler orjinalleri mi duracak?
    Birde sadece anfi ile 4 kapı compenant yapsak ses kötü mü olur acaba?
    Tekrardan teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58emre588

Hocam model marka önerebilirsen iyi olur.
    Belki 2. el temiz flan bulabilirsem alabilirim çünkü.
    Lakin bir kaç sorum var.
    Arka kapıdaki hoparlörler orjinalleri mi duracak?
    Birde sadece anfi ile 4 kapı compenant yapsak ses kötü mü olur acaba?
    Tekrardan teşekkürler :)

wag gurubu ses istiyorsanız subwoofer şart, kapılara takacağınız 13cm componentlerden istediğiniz bass sesi alamayacaksınız. fluencenin bagaj maşallah büyük, slim kabin subwoofer öneriyorum. arka kapıdakileri de alpine 13cs alın. linkler bilgi amaçlı, daha ucuzu veya 2. eli başka yerlerden bulunur.

bundan 2 takım

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=10086257&gclid=EAIaIQobChMI9uuLi4X81gIV9hXTCh1c0wC9EAQYASABEgL6JvD_BwE

bundan 1 tane.

http://www.yukko.com/sony-xs-nw1202e-1800-watt-kabinli-subwoofer-v-50021829?pid=10025615&gclid=EAIaIQobChMI6rXGloX81gIVF-AbCh16yAx7EAQYAyABEgKnafD_BwE

anfi 5 kanal.
    http://shop.baykalelektronik.com.tr/Qline/QS-5

https://tr.letgo.com/tr/i/massive-deck-cevirici-3-amfi-cikisi-prof_1959440c-45af-4df3-8dd1-e3eba754b8ba

teypden anfiye 3 çift rca kablosu çekilecek.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhaba Hocam, ben yeni araba aldım toyota corolla 2005 terra hoparlörü bozuk ( sağ ön ve sağ arka )bende elime değmişken hepsini değiştireyim istiyorum araştırmalarıma göre önler 16 arka 13 aracın üstünde orjinal teyp var teyp ve hopaörler dışında birşeye gerek yok.
    Hoparlöre 300 tl verebilirim teypin acelisi yok sonrada alırım onu teyp öneriside alabilirmiyim ?( basslı müzik dinlemeyi seviyorum arabanın dışındakilerde duysa yeterli )

bende biraz araştırma yaptığım beğendiğim ürünlerin linkini aşşağı bırakıyorum

Pioneer Ön 16

Pioneer Arka 13

Pioneer Teyp

• Selamün aleyküm hocam benim aracım peugeout 207 2010 model bütçem 700 750 tl pandiozot koymayı dusunmuyorum ön ve arka hoparlör tiz teyp anfi bass ben bi kaç araştırma yaptım sony teyp ve pioneer kolon ama anfi ve bassı bütçeme uygun bi şekilde ayarlayamadım.ve bu şekilde alıcagım anfi kaç cıkışlı olması lazım ön arka höparloru tiz bas teyp şimdiden teşekkür ederim

• Merhabalar

Aracım 2000 model Renault Scenic. Teyp olarak Pioneer X3950 yi beğendim. Özellikle Bluetooth olması benim için çok elzem. Öncelikle bunu alacağım. Ses sistemi olarakta amfisiz gündelik olarak güzel ses alacağım bir sistem hedefliyorum. 6 adet fabrikasyon hoparlör mevcut. Ön kapılar 13 cm bildiğim kadarıyla diğerlerini bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpkaan19

Merhaba Hocam, ben yeni araba aldım toyota corolla 2005 terra hoparlörü bozuk ( sağ ön ve sağ arka )bende elime değmişken hepsini değiştireyim istiyorum araştırmalarıma göre önler 16 arka 13 aracın üstünde orjinal teyp var teyp ve hopaörler dışında birşeye gerek yok.
    Hoparlöre 300 tl verebilirim teypin acelisi yok sonrada alırım onu teyp öneriside alabilirmiyim ?( basslı müzik dinlemeyi seviyorum arabanın dışındakilerde duysa yeterli )

bende biraz araştırma yaptığım beğendiğim ürünlerin linkini aşşağı bırakıyorum

Pioneer Ön 16

Pioneer Arka 13

Pioneer Teyp

anfi ve subwoofer koymazsanız bass ses dışardan duyulmaz bilginiz olsun.

belirttiğiniz teyp olur. kapı hoparlörleri için anfi düşünmediğinizden dolayı Alpine spg 17c2, arkalar içinde Alpine spg 13c2 öneriyorum. orjinale yakın sesi bu modellerden alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berke cürgül

Selamün aleyküm hocam benim aracım peugeout 207 2010 model bütçem 700 750 tl pandiozot koymayı dusunmuyorum ön ve arka hoparlör tiz teyp anfi bass ben bi kaç araştırma yaptım sony teyp ve pioneer kolon ama anfi ve bassı bütçeme uygun bi şekilde ayarlayamadım.ve bu şekilde alıcagım anfi kaç cıkışlı olması lazım ön arka höparloru tiz bas teyp şimdiden teşekkür ederim

a.s. aracınızın kapı ölçülerini bir araştırır mısınız? bütçe biraz kısıtlı. önerim iyi bişyler olsun istiyorsanız bütçeyi biraz artırın. ürünler 2. el olursa sizin bütçeyle daha kolay bişyler yapılır, dönüş yapın devam ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Merhabalar

Aracım 2000 model Renault Scenic. Teyp olarak Pioneer X3950 yi beğendim. Özellikle Bluetooth olması benim için çok elzem. Öncelikle bunu alacağım. Ses sistemi olarakta amfisiz gündelik olarak güzel ses alacağım bir sistem hedefliyorum. 6 adet fabrikasyon hoparlör mevcut. Ön kapılar 13 cm bildiğim kadarıyla diğerlerini bilmiyorum.

teyp iş görür. kapı ölçülerinden tam emin olmak lazım. 6 hoparlörler derken torpidodaki tweetarlarıda sayıyorsunuz muhtemelen. ön kapı ve arka kapı ölçüleri net olarak lazım bana. onlardan emin olun dönüş yapın devam edelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Merhabalar

teyp iş görür. kapı ölçülerinden tam emin olmak lazım. 6 hoparlörler derken torpidodaki tweetarlarıda sayıyorsunuz muhtemelen. ön kapı ve arka kapı ölçüleri net olarak lazım bana. onlardan emin olun dönüş yapın devam edelim.

Ön kapının 13 cm olduğundan eminim. Az önce vatanda pioneer 13 cm bir hoparlör gördüm. Arkalara baktırıp tekrar haber vereceğim. Evet torpido tweeterlarını da sayarak söyledim ama onlara çok müdahale gerekeceğini sanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Merhabalar

Ön kapının 13 cm olduğundan eminim. Az önce vatanda pioneer 13 cm bir hoparlör gördüm. Arkalara baktırıp tekrar haber vereceğim. Evet torpido tweeterlarını da sayarak söyledim ama onlara çok müdahale gerekeceğini sanmıyorum.

internette aeaştırın ölçüler vardır.

• Öncelikle selamlar.

Önceden aldığım ürünler vardı, sıfır almıştım şu an onlar elimde duruyor eski aracımdan sökmüştüm.

Ana Ünite: Pioneer MVH 85-UB (Biliyorum en ucuzu :))
    Hoparlör: Pioneer TS-A6994S 5 yollu 600w Oval hoparlör (1 Takım)

Şimdi niyetim Tofaş alıp, ona güzel bir tesisat yapmak, tabi ses yalıtımından sonra.

Benim düşündüğüm ise ön ceplikleri bozmadan, yeri gelince Cengiz Kurtoğlu şarkılarında, yeri gelince de türlü şarkılarda hakkını verecek (Favori, Misal: Akon - I Wanna Love You), net ses alacağım uygun bir ses sistemi. (Dışarıdakilerde bir ince duymalı :))

Benim almayı düşündüğüm ürünler ise;

Pioneer TS-G1345R 13 cm 250W Hoparlör (1 Takım)
    Pioneer TS-S20 Twetter (1 Takım)
    Kicker COMP S 12'' 30 CM Subwoofer (Kabinli)

Ancak Amfi kafamı karıştırdı, bu işlerden az anlarım bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Bir kaç kişi Jameson Usa 505a Amfi işini görür dedi ancak o kadarda yetersiz kalır diyen oldu. Şimdi benim sorum şu olacak, zaten 13 cmleri ve Twetter'ları teyp'e bağlarım diye düşünüyorum. Teyp bunları kurtarır sanıyorum, Woofer'la Ovalleri Amfiye bağlarım diye planlarım dedim ama, nasıl olur diye merak ediyorum. Hemde Hoparlörler kurtarır mı, Extradan hoparlör ihtiyacı duyar mıyım diye düşünmüyor değilim. Ve en önemlisi nasıl bir amfi seçmeliyim önemli olan konu bu. 505a amfi 350 liralara bulunabiliyor sıfır ürün olmak kaydıyla ama nasıl bir ürün olduğunu bilemiyorum. Alacağım ürünler Sıfır olacak. Yarı yolda bırakmayacak. Orta yollu fiyatlar tercih sebebidir. Birde tek amfi olacak, Bas için mono amfi almak bütçeyi aşar.

Sizden öneriler bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hburakkocal

Öncelikle selamlar.

Önceden aldığım ürünler vardı, sıfır almıştım şu an onlar elimde duruyor eski aracımdan sökmüştüm.

Ana Ünite: Pioneer MVH 85-UB (Biliyorum en ucuzu :))
    Hoparlör: Pioneer TS-A6994S 5 yollu 600w Oval hoparlör (1 Takım)

Şimdi niyetim Tofaş alıp, ona güzel bir tesisat yapmak, tabi ses yalıtımından sonra.

Benim düşündüğüm ise ön ceplikleri bozmadan, yeri gelince Cengiz Kurtoğlu şarkılarında, yeri gelince de türlü şarkılarda hakkını verecek (Favori, Misal: Akon - I Wanna Love You), net ses alacağım uygun bir ses sistemi. (Dışarıdakilerde bir ince duymalı :))

Benim almayı düşündüğüm ürünler ise;

Pioneer TS-G1345R 13 cm 250W Hoparlör (1 Takım)
    Pioneer TS-S20 Twetter (1 Takım)
    Kicker COMP S 12'' 30 CM Subwoofer (Kabinli)

Ancak Amfi kafamı karıştırdı, bu işlerden az anlarım bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Bir kaç kişi Jameson Usa 505a Amfi işini görür dedi ancak o kadarda yetersiz kalır diyen oldu. Şimdi benim sorum şu olacak, zaten 13 cmleri ve Twetter'ları teyp'e bağlarım diye düşünüyorum. Teyp bunları kurtarır sanıyorum, Woofer'la Ovalleri Amfiye bağlarım diye planlarım dedim ama, nasıl olur diye merak ediyorum. Hemde Hoparlörler kurtarır mı, Extradan hoparlör ihtiyacı duyar mıyım diye düşünmüyor değilim. Ve en önemlisi nasıl bir amfi seçmeliyim önemli olan konu bu. 505a amfi 350 liralara bulunabiliyor sıfır ürün olmak kaydıyla ama nasıl bir ürün olduğunu bilemiyorum. Alacağım ürünler Sıfır olacak. Yarı yolda bırakmayacak. Orta yollu fiyatlar tercih sebebidir. Birde tek amfi olacak, Bas için mono amfi almak bütçeyi aşar.

Sizden öneriler bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

anfi en az qline 80.4, diğer bileşnler ve kurulum sizin dediğiniz şekilde olur.

• İyi günler. Daha önce öneriniz ile hyundai getz için 2 takım alpine spg 17c2 ve pioneer deh-x3950bt teyp almıştım. Ses olarak mükemmel oldu ama bass olmadığı için biraz kulagı tırmalıyor. Araç içi dinleyeceğim için sadece bir anfi ile besleyerek kolonlardan sesi yumuşayatacak şekilde bass alınabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: crayz2828

İyi günler. Daha önce öneriniz ile hyundai getz için 2 takım alpine spg 17c2 ve pioneer deh-x3950bt teyp almıştım. Ses olarak mükemmel oldu ama bass olmadığı için biraz kulagı tırmalıyor. Araç içi dinleyeceğim için sadece bir anfi ile besleyerek kolonlardan sesi yumuşayatacak şekilde bass alınabilir mi?

mrb, hayırlı olsun. mevcut bu sisteme takacağınız 4 kanal anfi ve harcayacağınız emeğe karşılık kapılardan alacağınız bass ses sizi tatmin etmeyecektir. aynı emek ve para karşılığında 2. el 30cm sony slim subwoofer (200tl civarıdır temizi) ve ister mono, ister 2 kanal stereo anfi ile çok daha iyi sonuç alıcağınıza ben eminim.

link bilgi amaçlıdır inceleyin, daha temizi ya da ucuzu bulunur. kabini 17cm kalınlığındadır, çok az yer kaplıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-sony-silim-supwofer-kucuk-bagajlar-icin-cok-ideal-470004946/detay

anfi olarakta kararınızı verin, bütçenizi belirleyin, marka model öneririm.

Merhabalar

Bugün arka hoparlöre de baktım onlarda 13 cm önler gibi.

• merhaba hocam pioneer x4950 bt teyp i ve infinity 6502is hoparlörlerin montajını yaptım birde test videosu çektimhttps://www.youtube.com/watch?v=5XaKVdegIEc amfi yok sistemde gayet güzel performans veriyor ön kapılara hoparlör biraz yüksek geldi orjinal hoparlör kapağını takamadım fiat siena için yüksek bir hoparlör kapağına ihtiyacım var nereden bulabilirim
  • quote:

Merhabalar

Bugün arka hoparlöre de baktım onlarda 13 cm önler gibi.

2 takım alpine spg 13c2 diyorum.

Öneri için teşekkürler hocam hemen araştırıyorum

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.