Şimdi Ara

Tavsiye-Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşırı derecede asosyal ve beceriksizim. İçimden hiç bir şey yapmak gelmiyor. Ailem benden nefret ediyor. Tahminim sorunu çözmem için sosyalleşmem evden dışarı çıkmam lazım ama yapamıyorum. Ciddi anlamda psikolojik sorunlarım var. Hayatta hiç bir şeyden zevk alamıyorum. Hiç bir şeyi beceremediğim için hiç bir etkinliğe katılma isteğimde yok. Mesela tanıdıklar pikniğe gidiyor beni de çağırıyorlar çok istekli olmasam da gidiyorum. Maç yapmaya başlıyorlar ve oyuna giremeyip kenarda kalan bir ben. Konuyu aileme açıyorum, annem kafasını çevirip gidiyor, babam hakaret edip küçümsüyor, kardeşim dalgasını geçiyor. Yaşadığım yerden başka bir yerde okuyorum. Dersleri kalmadan geçtim ama ailemi görmekten nefret etmeye başladığım için keşke dersten kalıp yaz okuluna kalsaydım diyorum. Babam 2 yıllığına şark görevine gidecek başkası olsa üzülür . Benim umrumda bile değil. Ayrıca kişisel sorunlarımda var. Fiziki olarak yaşıtlarımdan güçsüzüm. Dikkatim dağınık. Daha önce konusunu açmıştım araba kullanmayı öğrenmek istiyorum ama cesaretim yok, olan da gitti. Omuz düşüklüğü de var. Dışarı çıkıp iş bulmak istesem kimse bana iş vermez, kuruyemişçi de işe girsem dikkatim dağınık olduğundan kuruyemişleri yere dökerim. Bana kişisel olarak yapabileceğim en azından beni oyalayabilecek bir şey önerebilirmisiniz. Aşırı çekingen olduğum için insanlarla iletişim kuramıyorum bu yüzden adam akıllı arkadaş çevrem de yok. Hiç bir şeye inanmamaya başladım. Tek tük başıma iyi bir şey gelse de ben zevk alamıyorum. Kendi kendime soruyorum intihar etmemem için bir sebep var mı diye ciddi ciddi korkaklığımı saymazsam hiç bir sebep yok. Aslında canım elektro gitar çalmayı istiyor ama başarabileceğime inanmadığım için para vermeye cesaretim yok. Araba da da benzer bir durum var öğrenmek istiyorum ama cesaretim yok. Sonra bazen kendi kendime güldüğüm de oluyor. Çevremdekiler ne oldu diye soruyor, bilmiyorum diyorum. Gerçekten de neye güldüğümü kendimde bilmiyorum. Resmen aseksüel gibi bir şey oldum hiç bir cinsel kavram ilgimi çekmemeye başladı. Dışarı ne zaman çıksam başıma kötü şeyler geldiğinden ve morali çabuk bozulan ve başına gelen kötü olayları uzun süre unutamayan biri olduğum için ve de korkağın teki olduğumdan hiç bir hamle yapamıyorum. Biri bana yarım etsin.

Not: Konu csb değildir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.