Şimdi Ara

tavsiye strateji oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle strateji hastasıyım arkadaşlar oyunda savaş ve diplomasi öne çıkmalı(age of istisna ) ben şöyle command conquer,supreme commander 2,starcraft,total war gibi oyunlar arıyorum ırk ülke diplomasi ekonomi bulunan aman anno,civilazition 2.dünya savaşı oyunları falan önermeyinde herşey olur malum bir ara çıkan her strateji her fps oyun 2.dünya savaşı ile alakalı olduğu için bıktım.güzel güzel öneriler bekliyorum

• hmm bende bu konuya gelicek cevapları merakla bekliycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicann3434

hmm bende bu konuya gelicek cevapları merakla bekliycem
    bende bekliyorum :) en son ve en gelişmişi hangisi sizce 2 gb ekran kartını zorlayabilecek :)
  • goldweb kullanıcısına yanıt
    ne olarak anlamadım ama boş vakitlerimde oynayacağım zaten o yüzden grafik önemli tabi çok eski olmamak şartıyla benimde ekran kartını zorlayan oyun olmadı şimdiye kadar oyun dünyasından böyle zorlayacak şeyler bende bekliyorum güzel bir tane oyun bulma ümidindeyim malum oyun dünyasıda çok geniş tecrübeli arkadaşlar el atar inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadoW318

ne olarak anlamadım ama boş vakitlerimde oynayacağım zaten o yüzden grafik önemli tabi çok eski olmamak şartıyla benimde ekran kartını zorlayan oyun olmadı şimdiye kadar oyun dünyasından böyle zorlayacak şeyler bende bekliyorum güzel bir tane oyun bulma ümidindeyim malum oyun dünyasıda çok geniş tecrübeli arkadaşlar el atar inşallah
    Age of ... serisi iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hynx

Age of ... serisi iyidir

Alıntıları Göster
    europa universalis 4 crusader kings 2 rome total var oynamışsında 2si çıkmış denedinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8D2D94CAE

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    company of heroes 2 oynamaya başladım ben hocam iyi birşeye benziyor
  • Democracy 3.Çok farklı birşey çok hoşuma gitti.Bir araştır bak ingilizceyi translate ile halledersin
  • TROPİCO 5.Denemelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DR.Oyun

TROPİCO 5.Denemelisin
    Victoria 2 yükle bide üstüne mod yükle tadından yenmez ırklar var , süper güç olursan diğer ülkeleri etki altına alıp sömürebiliyosun , bi ülkeye savaş açıp yeni ülke kurdurabilirsin . Mesela İran'a savaş açıp Azerbaycan'ın hak eddiği toprakları savaş zoruyla verdirebilirsin. Gayet güzel oyun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Maske147

Victoria 2 yükle bide üstüne mod yükle tadından yenmez ırklar var , süper güç olursan diğer ülkeleri etki altına alıp sömürebiliyosun , bi ülkeye savaş açıp yeni ülke kurdurabilirsin . Mesela İran'a savaş açıp Azerbaycan'ın hak eddiği toprakları savaş zoruyla verdirebilirsin. Gayet güzel oyun :D

Oyunu indiriyorum şuan güzel bir şeye benziyor. Fazla da büyük değilmiş 550mb
  • neto_ kullanıcısına yanıt
    Evet öyle Victoria 2 - A Heart of Darkness ' ı indir derim çünkü diğer sürümlerde ırklar yok herhalde bu daha geniş kapsamlı . Mesela bu sürümde Afrika'yı kolonileştirince ülkeleri serbest bırakabiliyosun diğer sürümleri öyle değil koloniler sende kalıyo ve Afrika'da hiç bir ülke kuramıyosun :D bir de bu sürümde kriz yaratabiliyosun . Mesela Yunanistan'da hakeddiğin bi şehir var orda tansiyon yükseltiyosun ve süper güçler ikiye ayrılıyo isityen seni destekliyo isteyen Yunanistan'ı destekliyo , belli bi süre içinde kriz sonuca varmazsa iki grup savaşa girer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maske147

Evet öyle Victoria 2 - A Heart of Darkness ' ı indir derim çünkü diğer sürümlerde ırklar yok herhalde bu daha geniş kapsamlı . Mesela bu sürümde Afrika'yı kolonileştirince ülkeleri serbest bırakabiliyosun diğer sürümleri öyle değil koloniler sende kalıyo ve Afrika'da hiç bir ülke kuramıyosun :D bir de bu sürümde kriz yaratabiliyosun . Mesela Yunanistan'da hakeddiğin bi şehir var orda tansiyon yükseltiyosun ve süper güçler ikiye ayrılıyo isityen seni destekliyo isteyen Yunanistan'ı destekliyo , belli bi süre içinde kriz sonuca varmazsa iki grup savaşa girer.
    beyler bu konuyu görüpte internette araştırdım biraz eski oyunlar ama zaten grafik bakımından bişey beklenmeyecek bir oyun türü sunuyorum size

World Geopolitical Simulator'ler

nedir bunlar diye soracak olursanız siyaset ve yönetme stratejinin en dibi oyunlar oluyo böyle bir oyun türü yok fakat yakın zamanda parlayacağını düşünüyorum

Masters of the world

super power 2 şuan bunları buldum millet hakkında güzel şeyler söylüyor denemeniz dileği ile

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanrsoylu

beyler bu konuyu görüpte internette araştırdım biraz eski oyunlar ama zaten grafik bakımından bişey beklenmeyecek bir oyun türü sunuyorum size

World Geopolitical Simulator'ler

nedir bunlar diye soracak olursanız siyaset ve yönetme stratejinin en dibi oyunlar oluyo böyle bir oyun türü yok fakat yakın zamanda parlayacağını düşünüyorum

Masters of the world

super power 2 şuan bunları buldum millet hakkında güzel şeyler söylüyor denemeniz dileği ile

Alıntıları Göster
    Supreme commander 2 de diplomasi var mıydı ya sürekli diğer ülkelere nükleer atıp duruyordum onlar da bana atıyordu tabi Baktım sonu gelmiyor sıkılıp bırakmıştım.

Bu arada europa universalis 4 ü tavsiye ederim diplomasi olsun ekonomi olsun savaş olsun her şey var. Diplomasi ağırlıklı istersen victoria 2 de oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Democracy 3.Çok farklı birşey çok hoşuma gitti.Bir araştır bak ingilizceyi translate ile halledersin

zaten dil okuyorum sıkıntı olmaz fena değil ama savaş az mı bana mı öyle geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Supreme commander 2 de diplomasi var mıydı ya sürekli diğer ülkelere nükleer atıp duruyordum onlar da bana atıyordu tabi Baktım sonu gelmiyor sıkılıp bırakmıştım.

Bu arada europa universalis 4 ü tavsiye ederim diplomasi olsun ekonomi olsun savaş olsun her şey var. Diplomasi ağırlıklı istersen victoria 2 de oynayabilirsin.

Diplomasi yoktu ama eski strateji tadını biraz olsun veriyordu ama gerçekten arkadaslarla çok eğlenceli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadoW318

quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Diplomasi yoktu ama eski strateji tadını biraz olsun veriyordu ama gerçekten arkadaslarla çok eğlenceli

Her ülkede nükleer bomba ve nükleerden korunma binaları vardı ben onlara atıyorum onlar durduruyor, onlar bana atıyor ben durduruyorum. Yaklaşık 1 saatlik nükleerleşmenin ardından baktım sonu gelmiyor herkes birbirininkini durduruyor çıktım oyundan

• hakanrsoylu H kullanıcısına yanıt
    Merak ettim şimdi araştırıp geliyorum
  • mX-L4S3R kullanıcısına yanıt
    Deniz savaşı yapalım dedik haritada denize tek bir arkadaş donanma cikarabildi biz çıkaramadık karşı taraf 3 kişi arkadasa girmişlerdi bizde su uzaktan karsi baseyi vuran top ve nükleer defanslarla 3 saat direnmistik tabi rüşvet alip bitirdik :D ama yinede lazım su Victoria ve geopoliticallara bakicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldweb

company of heroes 2 oynamaya başladım ben hocam iyi birşeye benziyor

Alıntıları Göster
    Belirli bir ekip verip öyle o ekiple strateji yapıldığını soylemislerdi yani 30 kisi verilip görevi onunla bitirdigin falan bende hep uzak durdum üretimden yanayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.