Şimdi Ara

TAVSİYE İNTERNET???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar istanbul - Güngören de oturuyorum. ve evime internet bağlatmak istiyorum sizin tavsiye edebileceğiniz marka hangisidir ve niçin? internete girmede sorun yaşamak istemiyorum interneti en iyi ve en hızlı olanı hanisidir? Tavsiye de bulunmak isteyen arkadaşları bekliyorum.

Birde kablosuz net mi daha iyidir yoksa kablolu mu?

• Fiber altyapılı internet imkanın varsa onu kullanabilirsin.

edit: tabiki kablolu internet daha iyidir. kablosuz internet (wireless)in zaraları çok fazla. bana sorarsan kablosuz modem al fakat onu kablolu olarak kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candreva87 -- 5 Mart 2011; 9:32:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

Fiber altyapılı internet imkanın varsa onu kullanabilirsin.

edit: tabiki kablolu internet daha iyidir. kablosuz internet (wireless)in zaraları çok fazla. bana sorarsan kablosuz modem al fakat onu kablolu olarak kullan

Katılıyorum.
  • Ben ttnet netlimitsiz'i tavsiye ederim kotalı tarife olunca insan strese giriyor kotadan dolayı gönül rahatlığıyla istediğini indiremiyorsun.Ayda sabit 56 lira.Kotalıyken haliyle 4 gb'ı aştığım için daha fazla fatura geldiği oluyordu benim için böyle daha hesaplı.
  • Arkadaşlar modem bir internet fark ediyor mu? ediyorsa da ne konuda fark ediyor? mademin farkını öğrenmek istiyorum.
    Ben süperonline düşünüyordum bugün babam TTNET 'ten almış olmazsa değişmeyi düşünüyorum amacım bir şey yapmışken en iyisini yapmak.
  • Babamın aldığı modem bu;
    özellikleri hakkında bilgim bile yok!

TAVSİYE İNTERNET???
  • Benimde modem ttnet'ten üzerinde exper yazıyor.Modemin özelliklerine çok takılma sonuçta hepsi aynı işlevi görüyor.Şimdilik ttnet'in modeminden dolayı bir sorun yaşamadım.Bu arada wireless modemine şifre koymayı unutma
  • Ben modemimi TTnetten aldım airtiesmarkası ama Doping kullanıyorum.. ADSL +2 destekliyor yani 100 Mbit e kadar. Eğer altyapısı varsa orda TTnet ama superonline fiber internet al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.