Şimdi Ara

Tavsiye Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 600w güç kaynağı olan masaüstü bilgisayarım , üzerinde ekran kartı
    takılıyken başlamıyor , model HD7750-1GD5 ,
    başlarsa bile 8 dakika içinde kapanıyor. Servise yolladım ve geri geldi , herhangi bir sorun tespit edemediler. Anakart P8Z77-V. Bütçe 450 lira , ekran kartı tavsiye eder misiniz?

• aynı sorunu önceden bende yaşamıştım.güç kaynağını değiştirince düzelmişti.güç kaynağını başka bir sistemde deneme imkanınız varsa deneyin
  • Anakarta takılan vga power besleme kablosunu(4 pinlik) alternatif varsa digeri değiştirip denermisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bende bu konu altında bi soru sormak istiyorum gtx 4gb 850m mi gtx 3gb 870m mi tavsiye edersiniz hangiside daha iyi performans alabilirim iki laptop arasında kaldımhttp://www.vatanbilgisa...nabilir-bilgisayar.htmlhttp://www.hepsiburada....=bd601200&categoryId=98 bunlardan hangisini önerirsiniz ben mosterı çok beyendim ama asus da aklımı çeliyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkur ederim bide daha uygun fiyat bilen varsa onlarada hayır demem çok teşekkür ederim şimdiden

• redddragon kullanıcısına yanıt
    530 liraya olan R9 280 DUAL X kartı kaçırmamanızı öneririm 40 tl chip para ile 490 ' a felan geliyor diyenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

530 liraya olan R9 280 DUAL X kartı kaçırmamanızı öneririm 40 tl chip para ile 490 ' a felan geliyor diyenler var.

grafik tasarımda kullanılmak üzere bu kartı tavsiye eder misiniz, 660 gtx kartım vardı nvi satmak zorunda kalmıştım, şimdi yerine yeni bir kart almam gerekiyor. iki monitör kullanıyorum, biri display port diğeri dvi. bu kartın bu portları var baktım ama grafik tasarım için performansı ne olur dersiniz? cuda desteği için nvidia mı almalı?
  • mynisan M kullanıcısına yanıt
    bak tekrar ediyorum kardeşim bu paraya bu oluyor.

nvidia daha iyi sonuçlar verebilir ama daha pahalıdır.
  • bende benzer bir sorun yaşadım power supply değiştirdim heleki amd sistemler daha çok güç istiyor bence en az 750 W 80+ bir power almak gerekli en iyi performans için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.