Şimdi Ara

Tavsiye Eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna baslayabilirim belki, baslamami tavsiye eder misiniz ? Bide oyun hakkinda genel bilgi verebilirseniz iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• questleri takip edip oradan oraya yururum sıkılmam dersen başla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazahell

questleri takip edip oradan oraya yururum sıkılmam dersen başla.

Ucmali sahneler cok mu gec basliyo ne kadar oldugu onemli oyuna ilk basladigim zamanlarda yurume kismi biraz sıkıyo ama sonrasi cok zevkliyse yurumekten sıkılmam

• 1 ay yurursun ben sana soyluyum :) ondan sonra da hep ucmuyon yurumek hep var :)
  • Kazahell kullanıcısına yanıt
    Kac farkli class var peki ? Bide oyun karisik gibi duruyor sanki alismak icin ne kadar oynamak lazim ?

• Aklın varsa bulaşma. İlla oynayacam dersen amerika sunucusunda oyna. Avrupada para vermeden düdüğü göstermiyorlar bile.
  • Amerika server 'ında da ping oluyor. Ama bence geri kalan her şeyi avrupa server'ından daha iyidir.

• amerika serverının adresi nedir?

ben avrupada başladım sanırım.
    başka oyuncular bana para hariç gönderim yapabiliyorlar.

ama ben kimseye item gönderemiyom :)
    Pazarda mal satamıyom alamıyom :)
    Yalnız başıma oynuyorum gibi :)
    Geçen bir silah düşürdüm.
    35lvl silahı 3m e pazarda satabilecekken. 300k ya npc ye satmak zorunda kaldım :)

Yani ticaret vs. için ilerde GP basmak para ödemek şart gibi gözüküyor. :)

Bu olaylar amerika serverında beleş mi?

Gerçi ben yine de direnecem sanırım 60 lvl lara gelinceye kadar kinahlarla gp alacak kadar param olur. :)
    Sonra da sattığım itemlere yine para kazanıp GP basarım diye düşünüyorum.
    Aksi takdirde oynamam zaten :)

Amerika serverına göçerim tabi bunlar beleş ise :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazahell

amerika serverının adresi nedir?

ben avrupada başladım sanırım.
    başka oyuncular bana para hariç gönderim yapabiliyorlar.

ama ben kimseye item gönderemiyom :)
    Pazarda mal satamıyom alamıyom :)
    Yalnız başıma oynuyorum gibi :)
    Geçen bir silah düşürdüm.
    35lvl silahı 3m e pazarda satabilecekken. 300k ya npc ye satmak zorunda kaldım :)

Yani ticaret vs. için ilerde GP basmak para ödemek şart gibi gözüküyor. :)

Bu olaylar amerika serverında beleş mi?

Gerçi ben yine de direnecem sanırım 60 lvl lara gelinceye kadar kinahlarla gp alacak kadar param olur. :)
    Sonra da sattığım itemlere yine para kazanıp GP basarım diye düşünüyorum.
    Aksi takdirde oynamam zaten :)

Amerika serverına göçerim tabi bunlar beleş ise :)

Ticaret, broker a item koyma beleş. Ama ping var işte. Internetin hızlı da olsa belli sabit bi pingin altına düşmüyor.
    Eventleri falan eu dan çok farklı na. Sonra oyunun türkçe seçeneği yok(bence milyon kat daha iyi orijinal dili türkçeden).
    Gameforge nin parmağı yok oyunda. En güzel kısımlarından biri bu. Diğer insanlar oyunda gelişmiş ama senin de gelişmen eu daki gibi zor değil. Öyle işte

• tavsiye ederim. aion free güzel bir oyun. piyasadaki en iyi oyun diyebilirim. hilesi hurdası var malesef her oyunda olduğu gibi. eğer hırs yapmıyorsan çok güzel vakit geçirebilrsin.
  • yaman01 Y kullanıcısına yanıt
    Para vermeden düdüğü göstermiyolar derken? Oyuna bir hafta ara verdim ama kaçırdığım bir şey mi oldu?
  • Şuan gameforge un gp almadan vermediği özellikler Amerika sunucusunda bedava. Gameforge oyunlarının hiç birisinde gp tarzı bir eşya almadığın sürece oyunu tam anlamı ile oynayamıyorsunuz. Adamlar para kazanmalı diyenler olacaktır ama oyunun özelliklerini kısıtlayarak para kazanmaya çalışmak bana hep itici gelmiştir.
  • gp kaç para?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Şuan gameforge un gp almadan vermediği özellikler Amerika sunucusunda bedava. Gameforge oyunlarının hiç birisinde gp tarzı bir eşya almadığın sürece oyunu tam anlamı ile oynayamıyorsunuz. Adamlar para kazanmalı diyenler olacaktır ama oyunun özelliklerini kısıtlayarak para kazanmaya çalışmak bana hep itici gelmiştir.

o sunucuda o oyunda para verip alıyorsun ama Avrupa sunucusunda oyun bedava. eskiden ncsoft iken burda da paralı idi şimdi oyun bedava isteyen gp alır o ayrı. Eski hesaplar malum veteran olarak devam etmekte ve hiç gp almadan eksklik hisstemeden oynanabilir.
  • Amerika sunucusunda oyun bedava. Kayıt olup oyunu indirdikten sonra direk oyuna girip Avrupa'daki gp li oyuncular gibi oynayabiliyorsunuz ve belli seviyelerde verilen hediyeler buraya göre çok güzel. Asmolara 50 de full ap set veriyorlar. 55 te 50k ve 10k crucible madalyaları 60 da 50 tane mithril medal veriyorlar. Gameforge ne veriyor?

Ayrıca vateran hesaplar sadece broker kullanıp 8 tane karakter açabiliyorlar. Bunların haricinde gelen bonuslar gp li oyunculara göre daha az ve zindanları bekleme süresi 2-3 gün neredeyse.
  • Bizim milli hastalıklarımızdan biridir kendi başarısızlıklarımızı acemiliklerimizi yanlışlarımızı başkasına yıkmak o yüzden gameforge ve oyuna bok atan çok oluyor bu forumdanda görüldüğü üzere , oyunda Türklerle alakam server olarakda legion olarakda yok bir şu foruma arada girip bakıyorum ondada hep aynı şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga19791979

Bizim milli hastalıklarımızdan biridir kendi başarısızlıklarımızı acemiliklerimizi yanlışlarımızı başkasına yıkmak o yüzden gameforge ve oyuna bok atan çok oluyor bu forumdanda görüldüğü üzere , oyunda Türklerle alakam server olarakda legion olarakda yok bir şu foruma arada girip bakıyorum ondada hep aynı şeyler

hacı gameforge nin ücretlendirmeyi abarttığını düşünüyorum.
    para vermeden başkasına 1 item gönderememem sence saçma değil mi?
    ben şimdi hasta mıyım?
  • yok hacıcım komple paralı olsun en güzeli , hile hurda olmasın , ne zaman battle medal itemleri geldi lvl kasmak kolaylaştı , o zaman hack patladı çünki adamın korkusu yok banlanırsa yine kasarım diyor itemleri kolayca alır oynarım davasında , Zubabadan bizim milleti gördük
  • quote:

Orijinalden alıntı: baronrevenge

Oyuna baslayabilirim belki, baslamami tavsiye eder misiniz ? Bide oyun hakkinda genel bilgi verebilirseniz iyi olur.

Botlara ve hilelere karşı bünyem dayanıklıdır dersen hiç bekleme bugün başla derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.